Vēlēšanas…

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Vēlēšanas…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #329846
    E-500
    Participant

    Es arī neaizgāju uz vēlēšanām, jo iecirknis atradās 300 metrus no manas mājas, un rezultāts tā pat bija skaidrs. 🙂

    #329847
    darklight
    Participant

    Par to transportu tā ir. Es ar nemaz negribētu, lai sabiedriskais transports visiem būtu pilnīgi par brīvu, un tad bomži varētu caurām dienām uz riņķi vizināties. A penžām tāpat jau ir pa brīvu.

    Balsoju Rīgā par Bondaru, jo Strīķe nelikās visai sakarīga (tas pats bezmaksas transports), par valdošo koalīciju nebalsoju principā, bet par Saskaņu ideoloģija neļauj. Kaut gan visā visumā man nekas būtiski iebilstams pret Nilu kā Rīgas mēru nav, vismaz reāli daudz ko dara atšķirībā no iepriekšējiem latviešu bāleliņiem, kas nolaida visu līdz kliņķim, vienīgi pasaulē dārgāko tiltu uzcelt pamanījās.

    #329848
    jonjs
    Participant

    Palasīju komentārus un secinu, ka Latvijā tiešām ir problēmas ar sekošanu politikai, politiķiem un citiem mudakiem, kas veido mūsu dzīvi. Š…iluška ir “Kremļa lakstīgala”, kas ļoti labi prot reklamēt ikvienu savu darbību. Un pieļauju, ka viņa reklamēšanas spējas nav Latvijā audzinātas. Dzīvojot Rīgā esmu to pamanījis. Tas, ka Latviju ir skārusi kleptomānijas epidēmija arī ir fakts. Zog kur vien var, kā vien var, kas vien var u.t.t. (citējot GAÄŒO). Citējot citu labu domu atkārtoju.Par Luņbergu. Balsot par Luņbergu Latvijā ir tas pats, ja ASV būtu balsojuši par ALCAPONI. Bez jokiem.

    #329849
    Nelabojams
    Participant

    Vovo. Penžiem vajadzētu uzlikt kādu limitu; tāpat viņi braucienus reģistrē. Viendien (neesmu Rīgā bieži) braucu tramvajā no Gaismas pils līdz autoostai, piecos vakarā tramvajs, protams, pilns. Divas tādas penžas sarunājas – davaj, prokaķimsja ješčo oģin krug?

    #329850
    Andron MacBeton
    Participant

    Bet kur tie pensiķi brauc visu laiku?

    Teiksiet – uz tirgu?

    Ne sūda! Viņi pērkās Maximā taka nozombēti hipsteri Apple storē!

    Man sanāk Liepājā pabraukāt paretam ar 9. un 3. autobusu. Nu KUR VIŠ…I BRAUC?!

    Un kapēc pensiķiem ir jāvizinās pa budžeta naudu bet pārējiem jāmaksā pilna cena?

    Drīzāk vajadzētu otrādi, jo vergojošais veic iemaksas tajā budžetā no savas algas, un skolēni ir topošie strādājošie. Vai vismaz pensiķiem dot to braukšanu pa velti tikai pēc 09:00, lai nepiestūķē autobusus, kad cilvēkiem uz darbu jābrauc.

    P.S. Un šajā jomā var droši teikt ka “Padomju laikā bija labāk!” Autobusa biļete 5 kapeikas, alga 120 rubļi, mēnešbiļete 1,2 rubļi, dotācijas tikai iepirkumiem, nevis tēriņiem.

    Tagad alga 400€, bet biļete 1 eiro, mēnešbiļete hvz cik pārsālīta, un visu laiku Liepājas autobusu parks saņem papildus dotācijas no budžeta. Strādā ar peļņu, kuras apjoms ir tieši tik liels cik dotācijas!

    Un paskatieties cik tur liekēži ofisā pirž krēslos. Viņiem pat ir pilna laika datorspec! Priekš 15 kompjiem???? Man tādu darbu izdarīt aizņem 0,1 “slodzi”.

    Uz ielām svaigi autobusi kuri krakšķ un tarkšķ, un gaudo 3 dažādās melodijās.

    Vienreiz pat ritenis nolidoja autobusam ar pasažieriem, atrodoties uz līnijas (6. maršruts, pie Robežu ielas krustojuma).

    Stādaties priekšā cik sver autobusa ritenis? Un sareiziniet ar 40kmh stundā. Bērnu vai tādu mazāku sievieti tāds noslauka momentā. Paliek sarkans pleķis tikai. Un kāds par to ir sods? Lielākas dotācijas!

    #329851
    Andron MacBeton
    Participant

    Nav iebilstams pret Ušakovu?

    Atmiņa tik īsa? Skleroze ir nopietna lieta, vajag pie daktera aiziet laicīgi.

    Kā tik viņš nesolija visādus labumus pirms viņu ievēlēja, kā tik nestāstija pasakas pēc ievēlēšanas, un pēc tam ko izdarija?

    Nanoūdeņi aizmirsušies?

    Rīgas Domei piederoša, pretlikumīga, pudeļūdens pildīšana? A kur ir veloceliņi?

    Zini kā Rīgā maisa krāna ūdeni? Pusi uz pusi, perfekti attīrīto ar netīro, lai ierakstītos normās. Jo priekš visas pilsētas jaunā attīrīšanas iekārta nepietiek.

    #329852
    Andron MacBeton
    Participant

    Bet nu vistrāģiskākais ir tā cilvēku neiešana uz vēlēšanām.

    https://pv2017.cvk.lv/ElectionResults/Location?locationId=NnGEGaGW2UM1ajylM1RJog%3D%3D

    PUSE nobalsojuši. KUR ir tā otra puse? Tiešām visi ir trimdā? Un visi strādā sezonas darbus ka nevar vasarā ieplānot atvaļinājumu uz nedēļu?

    Jā es būtu darba devējs, 1 no maniem kritērijiem būtu balsošanas zīmogi pasē. Ja nav bijis balsot – nepieņemt darbā, vai piedāvāt minimālo algu.

    Jo tie pensiķi kas balso par Liepājas partiju, Saskaņu, HVZ, tie aiziet VISI. Paskatieties vidējo vēlēšanu iecirkņa apmeklējumu – 8 PENŠ I, 1 kadrs ar bērnu, liek sīkajam iemest aploksni urnā, 1 kadrs pohains, bet toties saņēmies.

    A kur pārējie????

    #329853
    Barons
    Participant

    Quote:

    Vai vismaz pensiķiem dot to braukšanu pa velti tikai pēc 09:00, lai nepiestūķē autobusus, kad cilvēkiem uz darbu jābrauc.


    Lai brauc pēc 9, bet dot iespēju braukt vajag, citādi (vismaz Rīgā noteikti) pensionāri aizbrauks no rajona piemēram uz centrāltirgu labi pāris mēnešos reizi, tas pats varētu būt ar aptiekām, ārstiem utt..

    #329854
    Barons
    Participant

    Nu protams, ja būtu ievēlējuši kādu no ‘latviskajām’ partijām, tad viņš nezagtu. 🙂

    #329855
    Nelabojams
    Participant

    +++++++

    #329856
    3Dklucis
    Participant

    Quote:

    Jā es būtu darba devējs, 1 no maniem kritērijiem būtu balsošanas zīmogi pasē. Ja nav bijis balsot – nepieņemt darbā, vai piedāvāt minimālo algu.


    Pamuļķis Man pases nemaz nau un arī nebūs -pinīgi pietiek ar ID karti -nu tupais pajol kur tur zimogu ieraudzis tads pats pajols darba devējs -vinam nekadas daļas vai vēlu vai nēvēlu-Jo savu darba devēju pazīstu kuram nospļauties pa saviem stradniekiem un it seviški pa pašu LV….Kā tev liekas vai kads lauku rajonos vairak par minimalo saņēm?!Sucaurums pļūt neko nezinot-gribi vairak nopelniit strada otro mainu….votka jefin….un par to nedapisto transportu man galīgi nospļauties pie kajas kas notiek pilsētā—-

    Nākamais par vēlēšanam–kamer vini maukas nebūs saveduši karībā sistemu par spīti neiešu….Es labi gribēdams pissss vēlet savā novadā uz doto momentu ertākājā vietā-šie maukas pasak tev japisaaas vēlēt deklarētā dzives vietā….ta pisss naxuj novads ta viens…paliku nenovēlejis dēl vinu nedapisto sitēmu—vot ļuk kur puse palika….man speciāļi vēlasanas laika nav jatrodas sava deklarēta vieta…viss

    #329857
    albertino
    Participant

    kadu minimaalo tev tak 500eur maksaaj gateri pats stastij

    #329858
    E-500
    Participant

    Uzskatu, ka pilnīgi bezmaksas braukšanu nevajadzēja, jo īpaši, ja nevar nodrošināt vajadzīgo transporta kapacitāti! Kaut neliela maksa (5 centi), nodrošinātu efektivitāti.

    Piemēram, kad ūdens bija bezmaksas (nebija skaitītāju) dažs labs turēja karstā ūdens krānu vaļā 24/7, jo taču bezmaksas – lai “trubas skalojās”!

    #329859
    Andron MacBeton
    Participant

    Nenu pa cik autobusam jākursē tāpatās, nu lab, lai jau brauc, bet viņi jau maitas vel baro arī klaiņojošus kaķus ar Whiskas un Scheeba. Tam naudas pietiek, bet transportu viņiem lūk vajagot pa velti .

    #329860
    E-500
    Participant

    Nezin, zagtu vai nezagtu, bet pārsteidzoša ir cilvēku tolerance – visi vecie krabji lielākajās pilsētās palika pie varas, kaut arī skaidri zināms, ka sasmērējušies.

    Var mierīgi likumīgi šeptēt un nekas nebūs, jo shēmas ir pārāk viltīgas – neierobežots administratīvais resurss, savi cilvēki, savi pasūtījumi utt. Visu izšķir vēlētājs, vai viņš tādu pārvaldi grib – pagaidām, acīmredzot, vairums tajā nesaskata neko sliktu kamēr tiek atmests arī kāds kauls.

    #329861
    Andron MacBeton
    Participant

    Tu esi savā dauņu skolas klasē sekmīgākais skolnieks, va ne?

    P.S. Vietējā avīze pēc kolhoza priekšsēdētāja vēlēšanām veic aptauju, jo ievēlētais priekšnieks taču nevienam nepatīk.

    – Par ko balsojāt?

    – Par Žopkinu.

    – A jums viņš šķita labs kandidāts?

    – PROTAMS KA NĒ! Fuj, kretīns!

    – Bet kapēc tad balsojāt par viņu?

    – Nu ko es viens varēju mainīt…

    #329862
    E-500
    Participant

    Pensionāri ir lielākā un aktīvākā vēlētāju grupa, diemžēl, arī ne vienmēr kritiski izvērtē piedāvājumu. Visas partijas pirms vēlēšanām tiem cenšas kaut ko solīt. Pateikt kaut ko sliktu ir politiskā pašnāvība.

    Teiksim visādi tur gudrie liberāļi saka – fiskālā konsolidācija, budžeta ietvarā ar attiecīgo indeksu, bla, bla… TAS NAV SKAIDRS! Kaut kāda piečakarēšana droši vien gaidāma.

    Lembergs skaidri un gaiši pasaka: pensijas neaiztiksim!

    Ušakovs pasaka: bezmaksas tramvajs, lai apciemotu radiniekus un pašvaldību aptiekas lētākiem medikamentiem!

    VISS SKAIDRS!

    #329863
    E-500
    Participant

    Vairāk kā 60% manā iecirknī par valdošās partijas Žopkinu nobalsoja. Žopkins valdīs vēl vismaz 4 gadus, bet iespējams visus 20. CIETI!

    #329864
    3Dklucis
    Participant

    Nāni gateris,mugur vairs neatļauj par tām karjeras trepēm kāpt…..Bet es taks runaju par legalo naudu:) toka es nelegali sanem ap1000 tas jau itka skali nav jaapspriež-runa par legalo un ķipa musu legalo valsti—:D…

    #329865
    romajo
    Participant

    Skaidrs, pie visa vainīgi žīdi un pensionāri …

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 42 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā