Viasat plus hd

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Viasat plus hd

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148823
    opijs
    Participant

    Viasat nesen tirgū laida savu hd uztvērēju, ar ierakstīšanas funkciju un citām labām funkcijām. Kāds jau ir izmēģinājis, kādas atsauksmes?

    #199786
    archeens
    Participant

    viasat vairsn av nākotnes. Lattelecom ar savu digitālo nākotnē būs daudz kvalitativāka. Jua tagad ir būtiski mainījusies lattelecom digtv darbība un kvalitāte.

    #199787
    m_janis
    Participant

    Nu, par to nākotni es nebūtu tik pārliecināts. Līdz šim Viašrots bija kāds nu bija, bet sajūtot nopietnu konkurentu, viss var mainīties – kas, starp citu, jau ir jūtams kaut vai ar šo HD ierakstīšanas iespēju – atbildes reakcija uz Lattelekom ITV iespēju ierakstīt jebko un noskatīties, kad vēlies. Un kad rudenī nopietna digitālā apraide būs visā Latvijā – šie noteikti meklēs iespējas noturēt klientus, bet mēs no šīs cīņas varam tikai iegūt.

    Starp citu, kaut kur Pļavniekos tiek būvēta Viasat studija, bet sīkāk neko nezinu.

    #199788
    msh
    Participant

    m_janis tik tu aizmirsti vienu lietu – visam ir savi griesti, ieskaitot lattelecoma tīkla caurlaidības spēju un DSL ātrumus. Lattelecomam tie griesti ir pietiekoši ierobežoti lai nākotnē viasats ar HD spētu lattelecoma ipTV ielikt kārtīgu kloķi – kaut vai tādēļ vien, ka izmantošanā esošajiem speedstreemiem ir max down 20 Mbps, no kuriem cilvēks jau izmanto 10 🙂 Un, visbeidzot – satelīta šķīvis var būt arī meža vidū, bet lattelecoma pieslēgums gan ne.

    #199789
    WerNeo
    Participant

    Via$at nav jāsatraucas par klientu trūkumu un pārbēgšanu. Jau tagad viņi nemaz tik vienkārši klientus nelaiž vaļā. 🙂 Tev beidzas 2 gadu līgums, viņi vienpusēji to pagarina vēl uz diviem gadiem (tas sīkiem burtiem līgumā taču atrunāts), palielinot mēneša maksu.

    Mēģini atteikties, aizsūtot pa faksu atteikumu, viņi pasaka, ka atteikumu nav saņēmuši, bet katram gadījumam atsūta “soda naudas” rēķinu par 3 mēnešiem. Bet vēl pēc mēneša – bāc, jauns rēķins, it kā nekas nebūtu atteikts. Jautā: “bet kā tā?” Atbilde: “Vai tad jūs atteicāties? Kad? Mēs neesam saņēmuši.” Tu pasaki: “Nu tad tagad es gribu atteikties.”

    He he… pēc mēneša atkal rēķins! Tu jau dusmīgs zvani un kliedz: “ES TAÄŒU ATTEICU!” Atbilde: “Kad? Tiešām? Mēs neko par to nezinām.” “TAD TAGAD ES ATSAKU!!!”

    😀 pēc mēneša rēķins…

    ….

    Un tas turpinās tik ilgi, kamēr kāds cilvēkam nepastāsta, ka atteikums jāsūta ierakstītā vēstulē. 🙂 Via$atu tev atslēdz jau pēc pirmā atteikuma, bet rēķinus tev jāmaksā vēl par kādiem mēnešiem, kamēr neaizsūti ierakstītu vēstuli ar atteikumu.

    🙂

    Un tādu gadījumu ir daudz. 🙂 Juridiski nepiesieties, bet klientus viņi meistarīgi “uzmet” un liek maksāt.

    P.S. Labi, ka es izvēlējos labākos un neesmu ar Via$atu iesaistījies. 🙂

    #199790
    opijs
    Participant

    Nu man gan liekas, ka tas par to līgumu ir tikai pašu cilvēku vaina, ka viņi neizlasa visu līdz galam, viņiem vajag visu tagad un tulīt, un paši pēc tam sūdzas. Man ir viasats jau ilgu laiku, bet tā kā baigās problēmas nav radušā un patik kanālu klāsts, palieku pie viņiem, jo citu – labāku arī nav. Domāju tikai nomainīt dekoderu un jauno plus hd, jo funkcijas izskatās baigi okei. skatos, neviens vēl nav baigi mēģinājis. laikam tad aiziešu uz plus hd prezentāciju rīt Maskavas ielā 322 no 15.00-17.00, paskatīšos kas un kā, vai ir cērtama eglīte 😀

    #199791
    grisha
    Participant

    Jautaaju arii viashrotam par shiim ekstraam. Shie peekshnji noveersaas.

    Tas uztveereejs ppirmkaart ir meesls. Otkaart, nenaak praataa kaa vinjsh speej ierakstiit vienu raidiijumu/filmu, kameer skaties ko citu. Tam vajag vismaz divas ieejas no antenas, liidz ar to, tev vajag arii galvinju ar, vismaz, divaam izejaam. Pirkt to briinumu nav jeegas. LJOTI daargs prieks par neko.

    Piedevaam Viashrots NEPIEDAAVA HD kanaalus, kaut taadi vinjiem ir, nedaudz, bet ir.

    Man ir Sky HD, tur smuki naak divi kabelji no dubultaas galvas. Viens prieksh skatishanaas, otrs prieksh rakstiishanas. Viss skaidrs.

    Cikk caur netu esmu redzeejis tos modeljus, ddddabaa nav iespeejams man vinjus redzeet, vinjiem ir tikai viena ieeja no skiivja. Un tur NAV iespeejams sptiities un ierakstiit visu peec kaartas….

    P.S. Kad aizrakstiiju viashrotam veestuli par sho lietu, iestaajaas dziljsh klusums.

    Taa ka, ja kaads grib uzkaapt uz graabeklja, njemiet droshi viashrota HD kasti.

    #199792
    zhagis
    Participant

    No sākuma iemetiet aci skandināvu paketēs!

    Ja izdarāt secinājumus-labi.

    Patreiz iesaku neko nepirkt(līgumus neslēgt)

    #199793
    aoma
    Participant

    Pašam ir parastais HD uztvērējs, ar pozicionieri, lieku kādu karti gribu, vai ko var dabūt :D, bet cik paziņām nācies palīdzēt, turaties no tā viašrota pa gabalu!

    #199794
    opijs
    Participant

    tik traki jau nu nav 😀 nezinu, jauno hd neesmu mēģinājis, bet man viasat zelta pakete.. Salīdzinājumam lattelocom viasatam ir asāks attēls, un lauķi, kuri nevar ievilkt vadu, lattelecoms arī neder..

    #199795
    m_janis
    Participant

    msh wrote:

    m_janis tik tu aizmirsti vienu lietu – visam ir savi griesti, ieskaitot lattelecoma tīkla caurlaidības spēju un DSL ātrumus.


    Es nerunāju tikai par ipTV, kas ir galīgi garām, bet arī par virszemes digitālo DVB-T apraidi, kura nedaudz pēc Jāņiem jau oficiāli būs Rīgas apkārtnē (~90km), bet gada beigās jau visā Latvijas teritorijā. Un tur jau Viašrotam būs pagrūti cīnīties, jo kāda x-sa pēc pirkt šķīvi, ja kādus 60 un vairāk kanālus, arī HD, vari redzēt ar parastu decimetru antenu un TV ar DVB-T mpeg4 atbalstu, vai veco TV + dekoderi ?

    #199796
    msh
    Participant

    No kurienes tie 60 radīsies, ja patlaban ir 3 un ar labu antenu 4?

    #199797
    grisha
    Participant

    msh, bus daudz kanaali. Vienkaashi patreiz LTC tikai testee sisteemu. Vienkaarshi veel nav izdeviigi vinjiem darbinaat kaudzi ar kanaaliem, jo tad uzreiz vinjiem ir jaaasaak maksaat nodevas. PIedevaam, vinji ar veel nav publiceejushi kanaalu sarakstu, taatad ar veel nav izleemushi kaadus kanaalus raadiit.Ja shie iekljausies terminjos, tad jau pavisam driiz visu uzzinaasim… .

    #199798
    archeens
    Participant

    Pašlaik Lattelecom vēl testē dekoderus, kuri atbalstīs virszemes TV pilnībā par 100% un izliks drīz sarakstu ar to nosaukumiem un modeļiem, nav kur steigties vēl.

    #199799
    opijs
    Participant

    VIASAT jau arī būs HD kanāli un daudz, kaut kur uz vasaras beigām. Nez, ar Lattelecom nekad nav paticis pīties, tāda blēžu banda vien ir.. un dārgāk arī sanāk maksāt nekā par viasatu – ar netu kopā ņemot mēnesī ir 20,13Ls .. viasatam tas pats, tikai ar vairāk kanāliem ir 15,50 (vismaz piesakoties tagad)

    #199800
    grisha
    Participant

    Viasat pats nezin, kad vinjiem saaks paraadiities HD kanaali. Un pilniiggi noteikti ka nebuus daudz, ja vien daudz nebija domaats 2-3 kanaali… .. Diezvai vinji tuvaakajaa desmitgadee pietuvosies, piem. Sky UK, tikko saskaitiiju 31 kanaalu. PAr NTV gan neko nezinu, nav iespeejams man vinju uztvert.

    Un beidzat jaukt Lattelekom IP TV ar Lattelekom Virszemes TV. Pilniigi citi kakji, katrs savaa maisaa. Un cenas jau arii nav zinaamas veel virszemes TV, taa ka tikai jaagaida, nav ko strebt karstu un njemt Viasata luuzni.

    #199801
    1,5 intelekta
    Participant

    Viasatam tak parādījās nesen 1. KD kanāls – National Geographic. viņu dotais info https://www.viasat.lv/index.php?id=11436 vismaz lētāks nekā Lattelecom discovery HD

    #199802
    Genādijs
    Participant

    Ak dies, tas ir psc ka visur var to burtu salikumu HD bāzt.

    #199803
    opijs
    Participant

    nu a ko darīt, ka viss paliek tik HDilizēts 😀

    viasatam normāls formāts-> platekrāna formātā 16:9, skaņa ar’ izklausās laba. beidzot vismaz ir reāls pielietojums HD dekoderiem, kurus viņi sāka piedāvāt pirms kāda laika.

    #199804
    1,5 intelekta
    Participant

    HD ir coool 😀 daudzi drošvien nezin pat ko nozīmē šis burtu salikums 😀 Bet jāatzīst, ka kvalitāte IR labāka, un TV skatīšanas ir baudāmāka. Viasat plus hd piedāvājums daudz ko iegūst ar HD kanāliem, nu kaut pagaidām to 1 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā