VirtualBox 2.2.0 dodas pie cilvēkiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas VirtualBox 2.2.0 dodas pie cilvēkiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148489
    deivs001
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_vboxlogo_1.jpg[/imgl]Kompānija Sun Microsystems vakardien, 8. aprilī, laidusi klajā jaunu versiju savam produktam, VirtualBox, tagad jaunākā versija būs 2.2.0. VirtualBox ir populāra bezmaksas un atvērtā koda programmatūra, ar kuras palīdzību uz viena fiziska datora var izveidot vairāku virtuālos datorus. Š āda iespēja dod priekšrocību testēt, aplūkot dažādas operētājsistēmas neriskējot nonest pašreizējo sistēmu.

    Tajā būs pievienots OpenGL 3D akselerācijas atbalsts priekš Linux un Solaris vides. Neskaitot šo ilgi gaidīto jaunumu, tika izlabotas vairāk par 50 kļūdām iepriekšējā versijā, kā arī pievienotas jaunas iespējas.

    Piemēram,

    – iespēja importēt, eksportēt virtuālās vides OVF (Open Virtualization Format),

    – operatīvās atmiņas limits vienai virtuālai darba vietai palielināts līdz 16 Gb,

    – eksperimentāls USB atbalsts OpenSolaris hostiem,

    – eksperimentāls MAC OS X 10.6 (Snow Leopard) hostu atbalsts, kas darbojas ar 64 vai 32 bitu kodolu,

    – pievienots programmēšanas valodas C interfeiss.

    Pilnu izmaiņu sarakstu var apskatīt šeit

    Avoti: 1, 2.

    #195034
    Jaunzems
    Participant

    Mērfija likums – es tikai vakar novilku veco versiju :mod:

    #195035
    usins
    Participant

    Ja es pareizi sapratu, tad uz VB varēs MAC OS X pamēģināt? Tas jau skan interesanti- tā vēl būtu cilvēcīga testēšana, nevis hakintoš taisīt

    #195036
    drono
    Participant

    usins: domāju, ka nesaprati gan pareizi 😉 Hosts ir tā operētājsistēma, kas darbina VB. Pie tam OS X 10.6 vēl ir tikai izstrādes stadijā.

    Starp citu, vai VB vēl joprojām nav drag-and-drop atbalsta no hosta uz guestu? Ja nē, tad – no, thanks, for me 😀

    #195037
    samurajs
    Participant

    Ja lietoju labu laiku kopš 2.2 betas. Viss rullē. Tagad ir automātiska USB ierīču montēšana, kur agrāk vajadzēja piestrādāt (vismaz Linux hostos).

    Drono: nav tā atbalsta, un paldies Dievam ka nav! Vismaz atkrīt risks inficēt pamatsistēmu ar visādām zarazām.

    #195038
    nevertell
    Participant

    A kapēc es nevarētu “nošārēt” kādu folderi? Tad vismaz varētu normāli syncot itelefonu nedubultojot savu mūzikas krājumu.

    #195039
    samurajs
    Participant

    Palasi manuāli, tur var šārēt folderi.

    #195040
    deivs001
    Participant

    Š odien uzstādīšu sev VirtualBox. Pirmo reizi savā mūžā 😀

    #195041
    samurajs
    Participant

    Voilā! Windows 7 b.7077 uz Virtualbox 2.2 strādā teicami, visi draiveri!

    #195042
    Vaz3
    Participant

    Es ieinstalēju,bet pie System Tools(visp pie progām) nerādās…Kāpēc tā ?

    #195043
    samurajs
    Participant

    Pameklē mapi Programm failos, tur jābūt tas palaidējs; uztaisi linku uz Desktopu. Man jams uz Linuxa, viss teicami uzlikās.

    #195044
    nevertell
    Participant

    Emm, pārlasīju manuāli, mēģināju taisīt šāres priekš xp, bet xp tās neredzēja. Ja vari dot padomu- lūdzu.

    #195045
    Aldis
    Participant

    Orgjinalos VB draiverus ieienstaleji uz ta XP? Heh jau izlaidis esmu divas versijas pec kartas jaunakas, nu ko.. updatoshu savu arii 🙂

    Priecee izmainjas par USB 🙂 Un buus jaieprovee maybe solaris o_O neesmu testeejis… tad atkal bus maybe kads raksts no manas puses, par kkaa emuleeshanu.. 🙂 Par MacOs X virtualizešanu bij, tikai ne jaunākajai Mac Os X versijai! 🙂

    #195046
    nevertell
    Participant

    Ieinstallēju visus tos draiverus, kas manuālī norādīti.

    #195047
    Aldis
    Participant

    Un kur ir tas manuaaalis? 🙂 Es paproveju, viss straadaa uz jaunaka xVB 🙂

    #195048
    samurajs
    Participant

    Aldis: pilnais manuālis mājaslapā novelkams, pamācība ir arī tieši pašā programmā. Ieteicu izlasīt, tur daudz vairāk iespēju nekā pirmā acu uzmetienā liekas.

    #195049
    Aldis
    Participant

    Skaidrs, tad jautājums Nr.2. gadījumā tas nav kāds apgraizītais Windows? Piemēram USB edition vai kautkas tāds? 🙂 Jo man strādā gluži tā pat, pēc manuāļa! 🙂

    #195050
    nevertell
    Participant

    Aldis wrote:

    Skaidrs, tad jautājums Nr.2. gadījumā tas nav kāds apgraizītais Windows? Piemēram USB edition vai kautkas tāds? 🙂 Jo man strādā gluži tā pat, pēc manuāļa! 🙂

    Š…ēmu to, kuram vairāk sīderu :D. Laikam kaut-kāds ultimate, vai arī uberapgraizītais, bet svēra tradicionālos 700mb. Nu labi, iešu meklēt citu winXp priekš itjūnēm.

    #195051
    samurajs
    Participant

    Tagad salabojuši to bugu, kad nevarēja uzlikt Virtualbox videodraiveri jaunajam Ubuntu 9.04 beta. Nu strādā normāli.

    #195052
    remarco
    Participant

    hmm… Ļaudis vai uz šī brīnuma var laist Microsoft® Windows Mobile ?

    ja nē tad varbūt kāds var ieteikt kādu virtuāli tieši Microsoft® Windows Mobile darbināšanai…

    jo ppc jau vairākas reizes nojūdzās eksperimentējot ar dazādiem softiem :(((

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 21 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā