Visiem, kuri mīl hokeju un ienīst Viasat

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Izklaide Visiem, kuri mīl hokeju un ienīst Viasat

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #289911
    Genādijs
    Participant

    Jūs esat pajoliņi vai tikai izliekaties par tādiem?

    Kāds ibio hokejs naah. Man tā ripas dzenāšana pie d…. tā kā nevajag te aurot lai valsts maksā. Gribat dirnēt pie tv ar alu mutē ta i maksājiet – auni gatavie!

    #289912
    Piskadrons
    Participant

    Tieši tā!

    Piedāvā nohostēt spēli inetā – uzkonfigurēt ne1 neprot, bet maksāt ar negrib. Drīz vel gribēs lai piemaksā par to ka viņi skatās to hokeju.

    #289913
    Raivix
    Participant

    Nu un?

    #289914
    Aldis
    Participant

    Piekrītu genādijam… 😀 Man hoķis ir šad tad iečekošanai.. 🙂 Un šis manus hoķa skatīšanās paradumus īpaši nav mainijis.. 😀

    Nav tā ka neesmu līdzjūtējs, vnk. ja esmu – tad eju skatīties čempi uz lielā ekrāna, kompānijā… 😉 Vai nu arī aizeju uz kādu spēli klātienē iekš Arena Riga. 🙂 Pa tv, vienam sēdēt mājās skatīties pat nav lāgā bauda un laiks… (Ir daudz citu svarīgāku lietu ko darīt) 🙂

    Un pilnīgi pareizi, ka šis ir komerciāls pasākums, ja vēlies – maksā. 🙂

    #289915
    Willis
    Participant
    #289916
    shadowmen
    Participant

    Mēsls-visu vakaru nelasīju ziņas gaidot 22-00 spēles atkārtojumu pa tv6, un netīšām draugos.lv pamanu,ka esam zaudējuši,nu vienkārši riebjas šitas variants-es tiešām nesaprotu kāpēc nevar raidīt pa kādu normālu kanalu-nu,kas tas viasat sport baltic vispār ir?nevienā normālā paka/tv nav iekļauts…tik kaitinoši-smirdīgi,vakars sabojāts…

    #289917
    Raivix
    Participant

    Mūsdienās ir grūti izvairīties no aktuāliem jaunumiem – uzzināsi, gribi vai negribi. 😀 Ir jāatslēdz elektrība, lai nejauši kaut ko neuzzinātu. 😀

    #289918
    Nau4a
    Participant

    tiešām neviens no jums nezin kā var skatīties Viasat, nemaksājot viņiem ne santīma? 😀

    #289919
    Raivix
    Participant

    Apgaismo mūs!

    #289920
    Willis
    Participant

    Būtu interesanti dzirdēt kā ?

    #289921
    Nau4a
    Participant

    tur ar datoru un internetu nepietiek. protams, vajadzīgs šķīvis, uztvērējs un tv.

    viss ko varētu jums atklāt ir tas, ka ieejiet boot elvē forumā, atveriet Sat Tv sadaļu un meklējiet.. 😉

    #289922
    Raivix
    Participant

    Tās metodes man ir zināmas, bet tas nav ne legāli, ne vienkārši. Š aubos, vai tu pats skaties TV tādā veidā…

    #289923
    Nau4a
    Participant

    legāli? kā to ņem. un, tas ir vienkārši.

    kāpēc lai neskatītos? ja neskatītosm, tad par tādu lietu neko neteiktu. un tu domāji, ka ir kāds veids kā var skatīties Viasat, nemaksājot viņiem ne santīma? 😀

    #289924
    Raivix
    Participant

    Iepriekš tu man teici, kā es varu nezināt, ka ir tāda iespēja. Un tagad tu ironizē, ka es noticēju. Sviests ar tevi…

    #289925
    Nau4a
    Participant

    es nevienā vietā neesmu teicis to par tevi, es to domāju par visiem kas iekomentēja šajā topikā. un jā, pirms tam izskatījās ka tu nemaz nezini par tādu iespēju. tu gribēji lai tevi apgaismoju, nu lūk, pateicu pāris lietas par to. un arī pats tādā veidā skatos viasatu. oh, iepriekšējā manā komentārā aiz vārda pēdējā “santīma” būtu jaseko vārdam “legāli”. vai, piedod 😉 ;). tākā es neko neironizēju.

    Sviests ar tevi..? 😀

    #289926
    ID
    Participant

    Izskatās, ka viašrots arī piedāvā kaut kādu tiešraidi savā lapelē:

    https://www.tv3play.lv/play/281449/

    #289927
    Willis
    Participant
    #289928
    traxis
    Participant

    Vakar pirmo reiz skatījos hoķi igauņu valodā 😀 jo tā bija vienīgā saite, kas normāli darbojās un neraustījās

    P.S. – vienu brīdi domāju – ja mūsējie vinēs, varbūt jāskatās hoķi vienmēr igauniski

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā