Viss iet bet ne video.

Sākumlapa Forumi Software Audio/Video programmatūra Viss iet bet ne video.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146044
    normis_161
    Participant

    Man tagad ir jauna videokarte Geforce 7600 (256MB). Var teikt ta, ka viss strada. Speles varu paspelet, piemeram, Carbon es varu spelet uz vislabako grafiku, bet problema ir ta, ka es video nevaru skatities. Meginaju ar dazadiem pleyeriem, bet visi vienu un to pasu rada – lade filmu un viss. Kas varetu but pa vainu? Varbut kaut kur nav kaut kas atzimets?

    #170742
    deivs001
    Participant

    lade filmu?

    Kā tas jāsaprot?

    Uzliec, pirmkārt, jaunākos driverus.

    #170743
    normis_161
    Participant

    Tas nozime, ka es gaidu kamer vins to filmu ataisis vala, ka ari es nesaskatu lielu vajadzibu meklet un lejupladet jaunakos draiverus.

    #170744
    shady
    Participant

    Hms…

    Pārbaudi ar VLC => https://www.videolan.org/vlc/

    Iespējams esi uzlicis kādus kreisos kodekus, kas visu ir sačakarējuši…

    #170745
    normis_161
    Participant

    Kodeksu vainu tur nav. Man ir K-Lite Codec Pack un uz vecas video kartes viss gaja.

    #170746
    shady
    Participant

    Vai tu atinstalēji vecos draiverus, kad liki virsū jaunos?

    Ieteicams jau arī būtu iztīrīt reģistru.

    Hms, bet dīvaini, ka tev iet spēles…

    Vai nu kā – vai ir iekš win systēmas, kur ir ka snepareizi izdarīts, kas tieši – tagad jāmēģina izdomāt.

    Būtu ļoti labi, ja tu pa punktiem secīgi aprakstītu visu.

    Vai nu kā, ja tev bažas ir pa videokarti, tad paņem kaut vai https://www.knoppix.org/ => novelc, iecep matricā kā boot cd un iebūtojies no ši Live CD {video failu atpazīšana ir iebūvēta jau defaultā}.

    Ja šis tev neatpazīst, tad tev ir problēma.

    Ja atpazīst (kas 99,9% tā arī būs), tad vaina ir tavā rīcībā/failos…

    #170747
    normis_161
    Participant

    To es visu es nedariju, jo vnk man saplisa vecais hdd, un tad man meistars visu izdarija uz tikko jauna hdd uzinstaleja gan windows, gan draiverus.

    p.s. Bus tad pec tam tava ieteikta programma japamegina.

    #170748
    shady
    Participant

    Iespējams, ka tas meistars ir nevis meistars, bet gan “meistars:)

    Vai nu kā – vispirms pamēģini to VLC programmu, tad izmēģini to knoppix.

    Grūti tagad izzīlēt, jo nezini viņa darbības…

    btw – pateiksi par rezultātiem.

    Ā, un kas ar tiem videofailiem?

    Nelasās kādi konkrēti formāti vai visi video?

    #170749
    normis_161
    Participant

    Ar VLC notika tas pats kas ar citiem – neradija neko un loti saka bremzet un uzkaras.

    Esmu gandriz 100%, ka ta ir ar visiem video failiem.

    Tagad gaidisu kamer lejupladesies tava piedavata programma (NOPPIX_V5.1.0CD-2006-12-30-DE 697MB liela). Ceru, ka si ir ista verisja.

    #170750
    samurajs
    Participant

    Vispirms- kas tev par windows? Ka tik ne tas pusceptais cālis nav uzlikts? Un vispār – kas tad tu vēl pats neproti win uzlikt? kas var būt vieglāks?

    #170751
    normis_161
    Participant

    Windows XP. Otra servesa paka. Man tas dators nokluva remonta, jo es nevareju uzzinstalet video un skanas kartes draiverus. Tad es meistaram paludzu, lai vins man to uzinstale, bet vins atklaja, ka cietais disks ir bojats. Tapec es nopirku jaunu un vins tad visu uzinstaleja.

    Es protu Wind uzlikt, bet pec tada cakara labak izdomaju aiznest jau pie otra meistara, jo pirmais man sataisija ta, ka es nevareju ar turn off pogu izslegt datoru, tapec nacas raut lauka vadu no barosanas bloka.

    #170752
    drunk_lizard
    Participant

    normis, kaatevturtosciparus….

    kaadraiz esi dzirdejis tadu jeedzienu kaa cjipseta draiveri?

    zjeel, ka nee….

    #170753
    samurajs
    Participant

    Bļin normis drošvien nav dzirdējis, bet vismaz vienam no 2 meistariem vajadzēja zināt! Nu, kad pie 6. meistara aizstiepsi – viss toč ies… :win:

    Paskaties Device menedžerī – nav jautājuma vai izsaukuma zīmju?

    #170754
    memorex
    Participant

    Unnistalē visus kodekus https://www.free-codecs.com/DXMan_download.htm

    Tad pamēģini kādu playeri VLC, MPlayer

    Un tad jau var skatīties kas tālāk

    #170755
    QueenZ
    Participant

    varbuut kodekus vajag? kaada formaata filmas skaties?

    #170756
    normis_161
    Participant

    @memorex: nekas ipasi nemainijas, video tik un ta nerada.


    @samurajs
    : device manager bija viss kartiba un par to, ko runa drunk_lizard es neesmu dzirdejis.

    #170757
    drunk_lizard
    Participant

    normis_hvzkaadicipari,

    specom tev iiss ieskats os sadarbiibaa ar dzelzi –

    uzinstaleejot os uz dzelzja jamaa meegjina sagraabstiit ieksj savas bibliotekas draiverus peec dzelzju signatuureem

    ja oskai taadu nav, jamaa stiepj virsuu pamatdraiverus lai nodrosjinaatu savu eksistenci

    tavaa gadiijumaa logs nav atradis piemeerotus cjipseta draiverus, liidz ar to maatesplate straadaa zinaamaa safemodee

    lai maate straadaatu ar pilnu performanci, jamai ir nepieciesjams sazinaaties ar operacionaalo sisteemu jamai paziistamaa valodaa – tb instrukcijaam dzelziskaa liimenii, kuru tulkosjanu nodrosjina draiveri

    sjobriid visdriizaak agp interfeiss nav pareizi sakonekteets ar dienvidu tiltu, kaa rezultaataa ir minimaals datu paarraides aatrums un liela iespeeja ar os datu apmainjas kljuumeem.

    vai palika vieglaak?

    baizevej – jopcik, administraacija!!!

    titulu atpakalj nekaveejoties!

    savaadaak breeksju….

    #170758
    normis_161
    Participant

    @drunk_lizard: tagad man palika kaut kas skaidraks, bet kads tad butu visatrakais un visvieglakais veids, ka es to varetu mainit?

    #170759
    drunk_lizard
    Participant

    visaatraakais – iedot instaleet sakariigam kadram

    visvieglaakais – uzlikt miiksto un dziivot kaa ir

    vispareizaakais – meegjinaat tomeer pasjam izlauzt cauri

    nekas sarezgjiits tas nav

    formateejam hdd/partiiciju

    instaleejam os

    paarbaudam kas laacim veederaa (zem windas ar everestu, zem linux ar lspci)

    izmantojot googli lejuplaadeejam un/vai kompileejam nepieciesjamos draiverus

    uzstaadiisjanas kaartiiba – os>cjipseta draiveri>paplasjinaajumkarsju draiveri (vga card, pci card)>perifeeriju draiveri(printeri/skaneri, readeri, klavas, mauses un cita draza)

    good luck

    #170760
    samurajs
    Participant

    D_l: tas zaļais ‘normis’ avatarā pārsteidzoši līdzīgs tev izskatās… neesat sugas radinieki gadījumā? Tāpēc jau laikam tā palīdzi! 😀

    Varētu ielikt arī savu avataru, lai mums ko salīdzināt…

    Par tavu “goda nosaukumu” – tu esi izgāzies un ceru, ka to saproti?:DDD Bet es, kā pozitīvi domājošs cilvēks tev jauko krāsu ta atstāju!;)

    Ja kas – drīksti brēkt un sūdzēties! Boot’ā, protams! :rofl:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 22 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā