Vista kā pie joda pāinstalēt????

Sākumlapa Forumi Software Windows Vista kā pie joda pāinstalēt????

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146853
    remarco
    Participant

    Ceru ka šo tēmu vel nav apskatijuši – slinkums bija meklēt 🙁

    portatīvajos nāk vista bieži vien un disks nav tai līdzi…

    itkā tā vista uz cietnja slēpjoties.

    man ir jautājums kā tad viņu iebūtot no tās diska daļas? kur viņa tur slēpjas

    Lieta vienkārši tāda ka manam kolēģim nojūdzās vista- pazuda wirelijs un draiveru nomešana un uzlikšana neko nedod.

    doma pamēģināt pārinstalēt , bet nu neizdevās atrast kā iebūtoties 🙁

    #178745
    samurajs
    Participant

    Labākā doma – izmest putnu un uzlikt XP.

    #178746
    rajah
    Participant

    nomet nost sadaļu ar Partition Magic – Delete un Create jaunu

    #178747
    aidskillz
    Participant

    Jā kātad. Kā Vista, tā svied ārā. Porķikam nenāca līdzi disks ar nosaukumu ”Recovery (smth)”? Ja jā, izmanto to. Porķikiem mēdz būt recovery partīcijas uz kuras mētājas sistēmas klons vai kautkas tamlīdzīgs viltīgs. Bet no tā nenobūtosi un setupu nepalaidīsi. Meklē rokā kādu Vistas disku miers, tik neaizmirsti izmantot to keju, kas porķikam uz paķaļpuses.

    #178748
    rajah
    Participant

    Ja godīgi, es ieraudzīju pirmāk tikai Samuraja teikto un automātiski iebliezu.

    remarco – katra firma ir ielikusi lai automātiski palaižās atjaunošanās – HP pie ielādes F11 jānospiež, Aceram tai laikā kad parādās baltais ekrāns arī bija kaut kāds F… jānospiež.

    AIDSkillzz – a Samurajam taisnība – Datuvē raksts parādījjies ka Vista ir neizdevies sūds.var jau saprast ja cilvēks nopērk licenzētu, cerot uz visiem atbalsta labumiem, a na ķe – štrunts vien ar ir tik

    #178749
    remarco
    Participant

    Nu paldies vechi.

    Tiem kas par izmeshanu- jap , esmu ar mieru izmest ja datnis buutu mans. datnja saimnieks nezin kaalab grib vistu pieradinaat 🙂

    nu taas ir vinja probleemas .

    tad nu es taa arii netiku skaidriibaa kaa vinjam atdziivinaat to vistu.

    rekoveri partiicija ir , jau pilna ar beckupiem utt….

    neko no vinjas izdariit nevar.

    taalab domaaju ka tik nav vel kaada partiicija kur glabaajas vistas instals.

    acer datnim kas man tagad nonaacis rokaa ir vel kaut kaada lieka partiicija 4GB un nav takaa pat ntfs. kaada ir aizmirsu jo tiko nonesu, par cik shii datnja saimnieks peec xp sailgojies :DD

    vaardu sakot man shkjiet te zinoshiem cilveekiem ir teema mazam rakstinjam 🙂

    jo nezinu kaa tur ar katru firmu iisti ir , bet es domaaju ka vajadzeetu buut kaadam vienotam panjemienam kaa pilniibaa visu paarinstaleet.

    jo nospiezhot tto f11 vai vienalga ko

    izlec vai nu bios vai man vienu reizi gadijaas dabuut kaut ko liidziigu komandrindai kur ar roku var ierakstiit boot parametrus. taa kaa nezinaaju kuru disku iebakstiit tad sho logu canceljoju un vairs nedabuju:( varbuut bija gljuks?

    nu katraa zinjaa ja kaadam ir pieeja taadiem datnjiem , varbuut var papeetiit un uzcept mazu rakstinju jo probleema domaaju buus vel ilgi aktuaala, jo briidii kad microsofts nogrieziis xp atbalstu vispaar vajadzees to vistu pieradinaat nekur neliksies lietotaaji – win paaudze:(

    un ir jau arii portatiivie kuriem vienkaarshi nav paredzeti driveri uz xp :((((

    liidz shim vienu tadu jau sastapu , nepateikshu tagad kaada razhujuma:(

    #178750
    samurajs
    Participant

    To raksteli Rajah varētu uzrakstīt – viņam vislielākā pieredze šai jomā (ja tik izdotos pierunāt) 😀

    remarco – par Win XP neuztraucies, tam būs atbalsts vēl gadu pēc Win Seven iznākšanas. ne jau velti Stīvais Balmers spļaudījās, ka iekāpuši sūdā ar to putnu 😀 Vot ar tiem draiveriem var sanākt, ka būs jāmeklē kkādi kreisie Googlē… bet parasti ir atrodami.

    #178751
    shady
    Participant

    Apskaties biosā vai nav iespējams uzlikt boot menu, kur vari izvēleties, piemēram, startet CD; hdd; recovery partīciju.

    Uzmanīgi paseko līdzi tam, kas rakstīts uz ekrāna, kad startē PC.

    Nekādi CD nav vajadzīgi – pārs klikšķi uz klavas pie stata un gatavs…nekā tur sarežģīta nav, bet katam ražotājam savādāk.

    Ja tev tātad iespējas nav, tad iespējams tev nemaz nav recovery partīcijas.

    #178752
    Genādijs
    Participant

    Nav nekāda vienota paņēmiena un arī rakstu no šī te nav jēgas cept. Ko tad lāme lāmei var iemācīt. 1. Vistas gļuki ir tieši proporcionāli atkarīgi jūzotāja un instalētāja roku līkumiem. 2. Ieteikums izmest Vistu un uzlikt XP ir tikpat debīls kā neēst maizi bet ēst zemi. Samurajs varētu arī nezināt, ka ne visiem portatīvajiem dzelžiem tā vienkārši var uzlikt XP ja defaultā tas paredzēts Vistai.

    PS. Ja būtu korektāk noformulēts jautājums, varbūt kaut ko varētu arī jēdzīgu atbildēt, bet pagaidām tāds pļurtk vien ir.

    #178753
    Baxxter
    Participant

    Computer Management -> Disk management -> labais taustinjsh-> Mark partition as active -> restart

    #178754
    samurajs
    Participant

    Genādijs: par draiveru problēmām Samurajs zina gan, bet priekš XP lielākoties tos var atrast internetā, vismaz neoficiālos. Labu cilvēku pagaidām netrūkst.

    Besī fakts, ka nopērkot laptopu, cilvēkam tagad jākļūst par vienas OS ķīlnieku (lai arī tā varbūt nemaz nepatīk)…

    #178755
    Genādijs
    Participant

    Ak dies. Te jau atkal jāprasa, kāda suņa pēc cilvēks pērk laptopu un nepainteresējas vai uz tā var darbināt arī citu os ne tikai vistu. Kas attiecās uz “internātā” atronamajiem draiveriem, neieteiktu kaut kāda dīvaiņa pašdarinātos brīnumus pat sev, kur nu vēl kādam. Ja nav officiālo draiveru, vai vismaz no zināma avota, tad tālākais domāju nav vairs apspriežams.

    Un visbeidzot, Samurajs, kādu tu vari cilvēkam dot padomu, ja tev defaultā tīri subjektīvas antipātijas pret OS Vista? Man drausmīgi riebj Linux no lietošanas viedokļa, bet tāpēc jau es nesaku ka pingvīnam vieta aiz polārā loka. Es jau vairāk kā pus gadu lietoju vistu un zini, gļukus nekādus dižos neesmu manījis.

    #178756
    samurajs
    Participant

    He – vienam patīk māte, otram meita, trešam kleita:) Antipātijas pret Vistu ir gan un varbūt ne pašas OS, bet MS agresīvās politikas dēļ. Ko Vista var tādu, ko XP nevar? Bet Vistas dēļ visiem jāpērk jauni dzelži tās lielā rijīguma dēļ 😛

    A kur dabūt laptopu bez Vistas? Principā jau var, bet ļoti labi jāmeklē, un izvēle nebūs liela…

    Kas attiecas uz Linux – nebūt nav neērts (ja rokas pareizā leņķī), tik dzelžu atbalsts nepilnīgs. Tāpēc lietoju gan Win, gan Linux.

    #178757
    Sid
    Participant

    samuraj, ja xp spēj caurmērā visu to pašu, ko vista, tad jauni datori nav jāpērk – paliekam pie tiem pašiem vecajiem un dzīvojam ilgi un laimīgi ar xp ;] Tu takš pats jaunu PC neiegādāji vistas dēļ, vai ne?

    #178758
    samurajs
    Participant

    Sid: lai Dievs nogrābstās! 😀 Man kādu mēnesi mājās bija jauns laptops ar Vistu (Intel Core Duo, 2 GB RAM). Bija iespēja salīdzināt ātrdarbību ar savu PC (zarnas apm. tādas pat). Ja Vista tīri normāli iet, tad XP lido!

    #178759
    saru
    Participant

    bet iet. 😉

    #178760
    marr
    Participant

    Genādijs wrote:

    Es jau vairāk kā pus gadu lietoju vistu un zini, gļukus nekādus dižos neesmu manījis.


    Drīkst vaicāt, kādiem jābūt gļukiem, lai tos sauktu par dižiem?

    Es arī vistu lietoju nu jau mēnešus ~10, bet man šis putns kā nepatika tā nepatīk. Diemžēl tieši šo draiveru supporta dēļ neesmu ar mieru downgrade uz XP, joprojām jūtos optimists, ka “ar laiku visam arī iekš Vistas ir jānokārtojas”.

    Taču, kas attiecas uz gļukiem iekš Vistas, tur gan nepiekritīšu un teikšu, ka ir nopietni gļuki.

    1) https://notepad.lv/viewtopic.php?t=2004 – failu asociācijas ar programmatūru, ko ir izstrādājis pats M$ (nemaz nerunāsim, par nelietojamo M$ office 2007)

    2) nekaunīgi uzkrītošie un bezjēdzīgie “asking for permission”, kad tiek kopēti/pārvietoti faili

    3) savietojamība

    sarakstu varētu papildināt vēl, bet šie ir pirmie trīs, kas visātrāk ienāk prātā.

    #178761
    m2tv
    Participant

    lietoju Vistu 3 mēnešus, ir lietas kas patīk ir kas nepatīk… bet lielākā problēma ir vecāku ierīču draiveru (un vai softu)problēma. man ko skaneris jāmet ārā ja ražotājs nav parūpējies par vistas draiveriem?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā