Visual Basic pamati

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145569
    Foxsk8
    Participant

    Kâdreiz aizrâvos ar Visual Basic, programmçðanas programma. Viens iemesls, kâpçc es viòu izmantoju bija viegli un çrti visu saprast. Nevajadzçja lielas zinâðanas, lai kaut ko elementâru uzprogrammçtu.

    Tad nu lûk ðeit ir neliels ievadkurss, òemts no LIIS

    https://best.oo.lv/files/VB5Pamati.doc” class=”bbcode_url”>https://best.oo.lv/files/VB5Pamati.doc

    Autors:

    Juris Zaíis

    Vçlâk arî iemetîðu savas pamâcîbas, kas nu man labs bija sanâcis niekojoties ar Visual Basic.

    #164857
    usins
    Participant

    Varçtu bût interesanti 🙂

    #164859
    grauziitisos
    Participant

    404 eroors kkaa raadaas :((

    #164861
    Foxsk8
    Participant

    Tas tâpçc, ka fails neiksistç vairâk. Vçl vecâ adrese. To paðu pamâcîbu varam dabot ðeit

    ftp://ftp.liis.lv/macmat/datori/visual_basic5.zip” class=”bbcode_url”>ftp://ftp.liis.lv/macmat/datori/visual_basic5.zip

    #164865
    azazul
    Participant

    Vai taadus maeriaalus nevajadzeetu izplatiit pdf ? :hmz:

    #164866
    usins
    Participant

    azazul wrote:

    Vai taadus maeriaalus nevajadzeetu izplatiit pdf ? :hmz:

    Nu kâ kuram çrtâk. un vai ira tas laiks..

    #164868
    Tvinky
    Participant

    Lai pats izdara to: https://www.doc2pdf.net/

    #164870
    Gakh
    Participant

    Paldies, bet varēja šitas būt agrāk iemests, kad neko nemācēju 😀

    #164872
    Tvinky
    Participant

    Mani kaut kā galīgi uz MS nevelkt, imho ne ASP, VB, C# neiet pie sirds, zinot tikai to, ka tur stāv MS…

    #164874
    Lops
    Participant

    Kādam nav aizķēries šis tutoriālis uz cietņa? Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds varētu viņu kautkur augšupielādēt.

    #164876
    Foxsk8
    Participant
    #164878
    Lops
    Participant

    Liels paldies.

    #164880
    Foxsk8
    Participant

    Būtu vairāk laiks, saliktu savus projektus, sākot no parastām spēlēm līdz nopietniem softiem.

    Ir arī vesela kaudze ar pašrakstītām drazām (Vīrusiem).

    #164882
    QueenZ
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Būtu vairāk laiks, saliktu savus projektus, sākot no parastām spēlēm līdz nopietniem softiem.

    Ir arī vesela kaudze ar pašrakstītām drazām (Vīrusiem).

    saliec! saliec! Buutu interesanti paskatiities.. starpcitu, te ir mani projekti, bet noteikti jau zini.. https://www.QueenZSoftware.com/ 😀

    #164884
    Lops
    Participant

    Sākšu ar to, ka kārtīgi iziešu cauri visam tam materiālam. Lieta tāda, ka es mācos vidusskolas 12. klasē, jau otro gadu man ir tāds priekšmets kā programēšana, pagājušajā gadā es mācijos paskālu un tā kā man pret paskālu ir izteikts riebums tad šogad skolotājs man piedāvāja superīgu iespēju līdz decembrim izveidot programiņu Visual Basicā un tas mani atbrīvotu no tālāka paskāla kursa, bet tas viss man ir jāizdara ar paša spēkiem, jo skolotājs nav galīgi stulbs un, ja viņš sapratīs, ka es esmu vienkārši kādam paprasijis gatavu programmu tad man nekas nespīd. Man Visual Basic pagaidām ļoti simpatizē. Būtu jauki, ja tu varētu iemest kautkādā rarā kādas vienkāršākas, matemātiska rakstura programiņas, vai arī programas, kurās ir pielietots kāds kārtošanas algoritms.

    #164886
    Sid
    Participant

    QueenZ, kādā valodā Tu šamos raksti?

    #164888
    Foxsk8
    Participant

    Varbūt varam apmainīties? Man ir izteiktas problēmas ar pascal, 3 stāv parāds, bet visual Basic stāv 1, jo esmu juties tik liels pro, ka negāju uz lekcijām. Man tieši tas pats, jāuztaisa softs ar visu mācīto vielu un esmu izlabojis VB pamatus, bet zinu daudz vairāk nekā par pamatiem, besī tie učuki, kas neļauj izpausties tiem, kas zin, visiem vienādi bez izņemuma, besī totāli. Pacal neuzrakstīju pēdējo koči, kodēju notepadu, negāju uz lekcijām dabūju 3 nieku. Tagad 5 softi jāuztaisa, precīzāk no algoritma programma jāuztaisa un klāt katrai rindiņai paskaidrojums, ko kas dara. Ja ir kāds pacal PRO, maksāju 10 Ls par 5 uzdevumiem ar visiem paskaidrojumiem.

    #164889
    QueenZ
    Participant

    Sid wrote:

    QueenZ, kādā valodā Tu šamos raksti?


    Lielaakaa dalja ar Visual Basic, bet ir kaadas paaris ar Delphi taisiitaas ari.

    foxsk8 wrote:

    Varbūt varam apmainīties? Man ir izteiktas problēmas ar pascal, 3 stāv parāds, bet visual Basic stāv 1, jo esmu juties tik liels pro, ka negāju uz lekcijām. Man tieši tas pats, jāuztaisa softs ar visu mācīto vielu un esmu izlabojis VB pamatus, bet zinu daudz vairāk nekā par pamatiem, besī tie učuki, kas neļauj izpausties tiem, kas zin, visiem vienādi bez izņemuma, besī totāli. Pacal neuzrakstīju pēdējo koči, kodēju notepadu, negāju uz lekcijām dabūju 3 nieku. Tagad 5 softi jāuztaisa, precīzāk no algoritma programma jāuztaisa un klāt katrai rindiņai paskaidrojums, ko kas dara. Ja ir kāds pacal PRO, maksāju 10 Ls par 5 uzdevumiem ar visiem paskaidrojumiem.


    Mums tiko beidza pascalu maaciit un saakaas Delphi. Vareetu jau paskatiities ar vienu aci uz tiem uzdevumiem..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā