Web lapu, saitu dvēsele, gars.

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Web lapu, saitu dvēsele, gars.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146744
    Foxsk8
    Participant

    Tātad nedaudz zem grādiem sākās domas par mājas lapu, portālu vai jebkuru citu web vietnes dvēseli, garu. Vai mājas lapām piemīt dvēsele, gars? Kā tas izpaužās? Kā mēs to saskatām? Vai dvēseli ir vērts pārdot, tirgot kā tādu mantu, uzvārīties uz viņu? Tādas domas manī pašlaik raisās.

    Lūgums atbildēt tiem, kas nodarbojās ar tādām lietām kā web veidošanu, web reklamēšanu uttt… Š eit sanāktu interesanta diskusija.

    #177647
    preddetor
    Participant

    Nedaudz gruutaak atbildeet, jo neesmu zem graadiem… 😀 Nu, man liekas, ka dveeseliite rodas no visiem tiem purniem, ar kuriem var padziit bazaaru… Ar to es domaaju forumus… Blogos tas ir savaadaak, jo visu biida tikai viens cilveeks, kursj speej vai arii nespeej radiit to gaisotni… Var jau arii parastaas, informatiivaas lapelees redzeet, kur viss taisiits aatri un naudas deelj, un kur ir ieliktas aknas un dveesele, lai radiitu visu infas kopumu… To var just, jo ja paskataas uz web dizaineru portfolio lapaam, uzreiz redzams, ka tas ir dariits taapeec, ka gribeejaas taa izdariit un nejau naudas deelj… Siiku firmu lapelees redzams, ka tas ir taa, kaa zjnjaudzoties… Vispaar atsjkjiriibu pamaniit var un taada ir… Piemeeram notepadaa dzenot bazaaru ir taada fisjka… Tas nav komerciaali un nevienam nekas nav uzspiests… Kad kaads pasaakums komercializeejas, tad viss aiziet na#ig greizi.

    #177648
    Loading
    Participant

    Vai mājas lapa spēj pieņemt pastāvīgi lēmumus? Vai arī izpildīt tikai to, ko kāds pirms tam ir parezdējis? Dvēsele ir tikai tiem, kuri ir ar jūtām un ir spējīgi dod ārā mīlestību (Agapes mīlestība). Vai mājaslapa spēj tevi tā mīlēt? 🙂

    #177649
    Mad182
    Participant

    Failiem nepiemīt dvēsele.

    Cita lieta ir par saturu, lietotāju community un atmosfēru lapā, ko rada saturs un dizains, bet es to nesauktu par dvēseli.

    It’s all in the mind ya know!

    #177650
    preddetor
    Participant

    Dat’s rait, mad! Viss ir muusu galvaas… Katrs to lietu uztver savaadaak… 😉 Tas atkariigs no taa, cik ljoti un ar ko cilveeks beerniibaa ir ticis traumeets… 😀 Ja kas, nebiju aizdomaajies par to…

    #177651
    Mr.Death
    Participant

    Hehehe 😀 Tuvu jau ir fox, bet Tev vēl pāris pudeles jāizdzer lai to saprastu :D:D:D:D

    #177652
    azazul
    Participant

    Š izofēnija.

    #177653
    QueenZ
    Participant

    Un shito jautaa sysops :D:D ? Bet ja par teemu tad domaaju, ka tas gars vareetu buut pashi lietotaaji, kuri uztur maajas lapu dziivu un aktiivi rosina diskusijas.. nu piemeeram ES 😀

    #177654
    Foxsk8
    Participant

    Quote:

    Un shito jautaa sysops

    Kā jau iesāku savu domu:

    Quote:

    Tātad nedaudz zem grādiem

    #177655
    preddetor
    Participant

    QueenZ wrote:

    Un shito jautaa sysops :D:D ? Bet ja par teemu tad domaaju, ka tas gars vareetu buut pashi lietotaaji, kuri uztur maajas lapu dziivu un aktiivi rosina diskusijas.. nu piemeeram ES 😀

    Mhhhhh… TU esi kaut kas preteejs… Ar tevi diskuteet noziimee norakt sevi…

    #177656
    karnaiss
    Participant

    preddetor wrote:

    QueenZ wrote:

    Un shito jautaa sysops :D:D ? Bet ja par teemu tad domaaju, ka tas gars vareetu buut pashi lietotaaji, kuri uztur maajas lapu dziivu un aktiivi rosina diskusijas.. nu piemeeram ES 😀

    Mhhhhh… TU esi kaut kas preteejs… Ar tevi diskuteet noziimee norakt sevi…


    Un kaa ar mani?

    #177657
    Sid
    Participant

    Quote:

    Un kaa ar mani?

    Tu varētu netaisīt offtopiku.

    #177658
    samurajs
    Participant

    Mājaslapas dvēsele/gars viennozīmīgi ir tās uzturētājs vai komanda. Protams tikai tādā gadījumā, ja šī lapa cilvēkam nozīmē pietiekami daudz…

    #177659
    Maris
    Participant

    mazāk dzert sysopam vajag.

    weblapa ir rīks ar ko ir vieglāk sasniegt mērķus nekā fiziski.

    #177660
    Foxsk8
    Participant

    Nu jā +1.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā