Windows 7 pārdos bez Internet Explorer

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 pārdos bez Internet Explorer

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148893
    ehex
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/1545_timthumbphp_2.jpg[/imgl]Eiropas Savienība ir panākusi savu, proti – Microsoft tomēr ir piekāpusies ES izdotajam likumam, kas paredz lietotājam izvēlēties interneta pārlūku pēc savām interesēm, un līdz ar to Windows 7 ES teritorijā tiks pārdots bez pārlūka Internet Explorer. Nosaukumam tiks pievienots klāt burts “E” Piemēram “Windows 7 Home Premium” Eiropas Savienības teritorijā turpmāk būs “Windows 7 Home Premium E”. Būs arī speciāla “N” versija, no kuras ir izņemts Windows Media Center. Š āda “N” versija paredzēta Š veicei un Horvātijai.

    Es gan personīgi šādu soli neatbalstītu, jo tādā gadījumā interneta pārlūks būtu arī jāizvāc no citām operētājsistēmām, turklāt kā gan nezinošs cilvēks varēs lejupielādēt to pašu Firefox instalāciju, ja nav iekļauts interneta pārlūks ar ko to izdarīt?

    Avots

    #200855
    Foxsk8
    Participant

    Lai iebūvē konsolē komandu: Download: FF.

    #200856
    Jaunzems
    Participant

    Atkal nāks laiki, kad browseri nācās pirkt disketītēs 🙂

    #200857
    Athlons
    Participant

    super!… eiropa brauc arvien dziļāk #%&$@…

    #200858
    jazzer
    Participant

    Nekā briesmīga.IE nāks līdz,kā bezmaksas pielikums instalācijas diskam.Gribi likt,vai nē-tava darīšana un likums nav pārkāpts. 🙂

    #200859
    WerNeo
    Participant

    Gan jau MS to kompensēs 🙂 Jau pirmajā “ielāpā”. 🙂

    #200860
    DMG
    Participant

    Par ko tāds satraukums? Diska žēl? Iemet tur FF, Operu vai ko nu lieto un viss ok. Derēs sākumā tak pat kkāda vecā versija un pēc tam jau var updeitot. Nez kā jūs, bet man vienmēr stāv DVD disks ar vajadzīgām man progām. Tā kā nesaprotu kur tā problēma slēpjas?

    #200861
    vincister
    Participant

    Man gan patīk. Vismaz visi, kuri līdz šim būvēja savu programmatūru kaut kādā veidā balstoties uz IE to sāks pārdomāt. Piemēram valve savam steam izmanto IE galvenokārt tapēc, ka visām sistēmām tas IE ir virsū.

    #200862
    Mateus
    Participant

    Ir pilniigi idiotiski teikt, ka vot es un es… nu ok.. man ari ir ljoti daudz instalaacijas sakraajushaas no lietojamaam progaam, bet sievas maate maak tikai iesleegt kompi un atveert netu, ja vinja neredzees ikonu… hvz ko vinja dariis 😀

    #200863
    samurajs
    Participant

    Mateus: vai tad tik grūti FF vai Operai uzlikt ikonu ar zilo “e” burtu? 🙂

    #200864
    mildaa
    Participant

    Man vienalga, ir vai nav, tāpat nelietoju. Esmu licis uz FF zilo IE ikonu, atstājot arī FF, jo daudziem tas ir svarīgi, un cilvji pat nepamana, jo daudziem internets asociējas tikai E 😀

    #200865
    daGrevis
    Participant

    Piekrītu ehex.

    #200866
    Evers
    Participant

    mildaa wrote:

    Man vienalga, ir vai nav, tāpat nelietoju. Esmu licis uz FF zilo IE ikonu, atstājot arī FF, jo daudziem tas ir svarīgi, un cilvji pat nepamana, jo daudziem internets asociējas tikai E 😀

    +1

    Citāts no viena gadījuma:

    “Kur pazudis internets no mana ekrāna?” 😀

    #200867
    m*****
    Participant

    Lai kā man neriebtos IE, tas tomēr ir smieklīgi. Kāpēc lai kompānija, tirgojot OS, tur nedrīkstētu iekļaut arī web pārlūku? Un ar ko tieši web pārlūks atšķiras no video atskaņotāja/teksta redaktora/attēlu redaktora/grafiskās vides/kerneļa? Tiem arī ir alternatīvas…

    #200868
    Evers
    Participant

    Piekrītu, tikpat labi varētu aizliegt iekļaut MS Paint, Wordpad, Media Player, Movie Maker, Outlook Express utt.

    #200869
    memorex
    Participant

    Es gan domāju, ka by default instalācijās ar to “E” burtu nebūs IE, bet ganjau papildus būs iespējams viņu uzlikt un tas arī viss.

    #200870
    Maris77
    Participant

    Pilnīgs murgs, kad liku ubuntu tur arī iekšā bija Firefox, par šo jautājumu Eiropas Komisijai nekas nav sakāms?

    #200871
    samurajs
    Participant

    Maris77 wrote:

    Pilnīgs murgs, kad liku ubuntu tur arī iekšā bija Firefox, par šo jautājumu Eiropas Komisijai nekas nav sakāms?

    Ubuntu ir bezmaksas produkts, uz tādiem konkurences likumi neattiecas.

    #200872
    ehex
    Participant

    Pats stulbākais ir tas, ko vienā vietā izlasīju, ka it kā šitam ierosinātāji esot Opera Software (kurš gan cits?)

    #200873
    Evers
    Participant

    ehex wrote:

    Pats stulbākais ir tas, ko vienā vietā izlasīju, ka it kā šitam ierosinātāji esot Opera Software (kurš gan cits?)

    Nu Opera jau knapi garu velk, tāpēc rīkojas tā 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 48 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā