Windows 7 piedēvē septiņus nāves grēkus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7 piedēvē septiņus nāves grēkus

Tiek skatīts 7 ierakstu – 61 līdz 67 (no 67 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #209686
    Wuu
    Participant

    Ellē ratā tunelis Eudoxus ak jel…

    Quote:

    Un kāpēc kompis uzkarst vairāk ar Ubuntu nekā ar to pašu rijīgo Vistu


    Man Ubuntu ir uzkāries labi ja divas reizes, un tikai tad kad emulēju Internet Explorer! Nez kāpēc linuxu ir izlavēts tieši ar savu stabilitāti? Nez kāpēc serveriem lielākoties tiek izvēlēts LINUX

    Quote:

    Katrs Ubuntu izlaidums ir pusizcepts bagains softs entuziastiem


    Tev kaimiņš šito iestāstīja? Pamato! Tas nav Windows!

    Quote:

    jo linux atbalsts laptopiem ir nožēlojams


    Pirms diviem gadiem?

    Quote:

    To var lietot jebkurš, kuram patīk ar kompi ķimerēties.


    Ne to var lietot jebkurš, nez kāpēc man sīči lieto un vietēja sarkana krusta darbinieki pienācīgos gados!

    Quote:

    Un kā ir ar intel grafikas atbalstu uz linux?


    Windows gan ar draiveriem nav problēmu it ne maz! Ieraksti google “cant find windows driver”

    Jūs meklējāt: can’t find windows driver. Rezultāti 181 – 190 no aptuveni 14 900 000

    Aizver savu pāksti lai nesmird, ak jel es vairs šinī tēma neatgriezīšot…

    #209687
    Sid
    Participant

    Okay, piebremzējam emocijas, citādāk tēmu būs jāslēdz un komentētāji – jāwarno :>

    #209688
    sir_irius
    Participant

    Ubuntu nav vienīgā linux distra, bet kādēļ tieši ubuntainais sūds parādās diskusijās?

    #209689
    wolfinj
    Participant

    Wuu wrote:


    Man Ubuntu ir uzkāries labi ja divas reizes, un tikai tad kad emulēju Internet Explorer! Nez kāpēc linuxu ir izlavēts tieši ar savu stabilitāti? Nez kāpēc serveriem lielākoties tiek izvēlēts LINUX


    tapēc ka serveriem neizmanto grafisko vidi

    un linuxiem grafiskā vide ir tā kas vienmēr karas…

    #209690
    Eudoxus
    Participant

    Wuu wrote:

    Ellē ratā tunelis Eudoxus ak jel…

    Quote:

    Un kāpēc kompis uzkarst vairāk ar Ubuntu nekā ar to pašu rijīgo Vistu


    Man Ubuntu ir uzkāries labi ja divas reizes, un tikai tad kad emulēju Internet Explorer! Nez kāpēc linuxu ir izlavēts tieši ar savu stabilitāti? Nez kāpēc serveriem lielākoties tiek izvēlēts LINUX

    Quote:

    Katrs Ubuntu izlaidums ir pusizcepts bagains softs entuziastiem


    Tev kaimiņš šito iestāstīja? Pamato! Tas nav Windows!

    Quote:

    jo linux atbalsts laptopiem ir nožēlojams


    Pirms diviem gadiem?

    Quote:

    To var lietot jebkurš, kuram patīk ar kompi ķimerēties.


    Ne to var lietot jebkurš, nez kāpēc man sīči lieto un vietēja sarkana krusta darbinieki pienācīgos gados!

    Quote:

    Un kā ir ar intel grafikas atbalstu uz linux?


    Windows gan ar draiveriem nav problēmu it ne maz! Ieraksti google “cant find windows driver”

    Jūs meklējāt: can’t find windows driver. Rezultāti 181 – 190 no aptuveni 14 900 000

    Aizver savu pāksti lai nesmird, ak jel es vairs šinī tēma neatgriezīšot…

    1) Runa ir par karšanu nevis kāršanos. To, ka linux bieži liek laptopa ventilatoram strādāt nonstopā ir izlasāms daudzos linix forumos u.c. forumos. Neesmu to pats izdomājis. Ko nozīmē “izslavēts ar savu stabilitāti” un “serveriem lielākoties izvēlas linux” Varbūt minēsi kādus skaitļus? Turklāt kāds sakars mājas lietotājam ar to cik pasaules serveru darbojas uz linux?

    Un vēl – pa lielam, tieši tava pieredz (“man nav uzkāries”) nenozīmē pilnīgi neko. Jautājums ir par to, kas notiek ar lielu daļu lietotāju kompjiem.

    2) Vai man ir jāpamato, kāpēc 6 mēnešus testēts softs ir bugaināks par 12 mēnešu vecu softu?

    3) Linux atbalsts laptopiem joprojām arī 2009 gadā ir nožēlojams. Joprojām daudzi mokās ar tādā elementārām lietām kā suspend (vai sleep un hibernate win valodā).

    4) Iemācies lasīt – es jau arī saku, ka “to var lietot jebkurš”.

    5) Par intel video draiveriem bija raksts distrowatch. Es iemetu linku vienā no saviem komentāriem. Izlasi un tad runā.

    Kaut kā varbūt derētu samierināties, ka uz pasaules ir cilvēki, kur nedomā kā tu un ka šis fakts tev nedod nekādas tiesības rupji lamāties.

    #209691
    aoma
    Participant

    Hmm, a ko lai lamā tādi, kā es, kas lieto abus? 😀

    Vienu brīdi pamēģināju arī hackintoshu, par to gan nebiju sajūsmā.

    #209692
    Eudoxus
    Participant

    Te beidzot atkal par tēmu. PCWorld publicējis rakstu, kur tiek apgalvots tas pats, ko teicu savā pirmajā komentārā.

    sk https://www.pcworld.com/article/171064/hey_linux_fanboys_stop_giving_apple_a_free_ride.html

Tiek skatīts 7 ierakstu – 61 līdz 67 (no 67 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā