Windows 7- vairāk kā 30 valodās.

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows 7- vairāk kā 30 valodās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148768
    ehex
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/1545_bez_nosaukuma_1.png[/imgl]Pirms kāda laika torentu trakeros bija noklīdis latviskā Windows 7 instalācijas iso atlējums. Vēl vakar tika publicēti Rapishare linki caur kuriem bija iespējams iegūt savā īpašumā jebkuru Windows 7 valodu pakotni, bet jau šodien, valodu pakotnes iespējams iegūt vēl daudz vienkāršākā ceļā, proti, caur Windows Update rīku. Kāds no tā labums? Labums tāds, ka vairs nebūs nepieciešams veikt Windows pārinstalēšanu, lai tiktu pie latviešu valodas, kā tas bija iepriekš ar latvisko Windows 7 iso atlējumu, jo kā jau labi zināms, tad veikt upgrade nav iespējams, ja lietojat anglisko versiju, bet instalācija ir latviski. Kopā ar valodu pakotnēm ir pieejami vēl daži svarīgi atjauninājumi, kā arī Windows Update testa atjauninājumi, kas liecina par to, ka Windows Update testēšana, par ko nesen ziņoju, vēl nav beigusies.

    [img]https://windows7.ucoz.lv/_nw/0/96483.png[/img]

    #198829
    Genādijs
    Participant

    Nu nez. Tās valodu pakas vajg vājajiem prātiem, kas nespēj neko vairāk par dzimto valodu iemācīties.

    #198830
    Loading
    Participant

    Vai tomēr, kas ir patrioti?

    #198831
    Genādijs
    Participant

    Nu tikai nevajag 😀

    #198832
    Anonīms
    Neaktīvs

    ÄŒeburaškam nav nekādas sajēgas par to ko viņš runā 🙂 Okei okei, dodam šam w7 spaniski, lai mācas 🙂 umnjik ti milij

    #198833
    djremys
    Participant

    varu iedomāties latviskoto versiju…

    #198834
    Gonzoo
    Participant

    es domaju LV ir tieshi grutaak lietot Win!

    Vakra bus japamegjina kad bus iztulkojushi to fukin Win7

    Pareizi shodien no riita tiehsi novilku sho update!

    #198835
    QueenZ
    Participant

    Ja es uzlikshu Latvisko es peectam vareeju uz anglisko paarsleegt atpakalj?

    #198836
    ehex
    Participant

    QueenZ wrote:

    Ja es uzlikshu Latvisko es peectam vareeju uz anglisko paarsleegt atpakalj?


    Protams! Control panelī jebkurā laikā varēs nomainīt.

    #198837
    Athlons
    Participant

    forši, sen gaidīju… ok… taisam update uz LV… 😀

    #198838
    daGrevis
    Participant

    Nu man, piemēŠ—am, ir grūti strādāt LV, jo tas man tāpat kā pārjea uz Linux. Viss ir jāmeklē jo saucas tizlajā terminu valodā…… Lai gan esmu patriots….. Tikai termini iespārda…..

    #198839
    aoma
    Participant

    Esmu pieradis strādāt uz abām, gan angļu, gan latviskās, tāpat krievu versiju bieži sanāk lietot. Ar vāciešiem arī nav problēmu, b*in, ar italjano gan bij jāiespringst, kamēr sāku saprast, kurš ir kopī, kurš paste 😀

    #198840
    Athlons
    Participant

    hmmm… nemaz nav slikti… bet vienalga nesaprotu, kāpēc vienības jāsauc par vienumiem… :mod:

    #198841
    rajah
    Participant

    Genādijs wrote:

    Nu nez. Tās valodu pakas vajg vājajiem prātiem, kas nespēj neko vairāk par dzimto valodu iemācīties.


    mjā vienmēr licies ka tavi izteicieni tādi vāji un ļoti egoistiski

    moš vecākam cilvēkam ap 50 – 60 gadiem, kas agrāk mācījies vācu valodu un daudz jau piemirsis, liksi apgūt Oksfordas kursu angļu valodā vai arī teiksi – ko tāds sprāgonis vēl pie kompja sēž?


    protams tie tulkojumi ir dažviet ļoti tizli, bet labāk nekā nekas

    a tā bezdēšana par to ka latviešu valoda ir slikti un krutāk ir tikai angliski, liecina par sūdīgām datoprasmēm.

    esmu darbojies ar kompjiem latviski, angliski, vāciski, krieviski un itāliski.

    to var salīdzināt ar akordeona spēlēšanu – basiem kreisā pusē ir tikai viena atzīme – poga ar iedobumu – Do, pēc tās arī jāvadās. jums nav jāzina tulkojums ko nozīmē šis un tas, bet jāvadās pēc izkārtojuma. ja to nezinat, tātat ir par maz strādāts ar datoru, lai to varētu atcerēties.

    #198842
    usins
    Participant

    Loading wrote:

    Vai tomēr, kas ir patrioti?


    Tu jau noteikti esi patriots 😀

    Tad b’usi uz ilaidumu? ja n’e, tad neesi patriots :D:D:D

    #198843
    zi007
    Participant

    Interesanti! 🙂

    #198844
    samurajs
    Participant

    Mļē, tiem, kas kritizē latviešu valodas lietošanu programmatūrā: Vot krievs principa pēc neņems nevienu programmu, pirms tā nebūs iztulkota krieviski. Tās skaitoties nepilnvērtīgas programmas. Cik reižu RUS forumos neesmu ar šito saskāries… Vāciešiem jau tas pats.

    Vai tiešām latvieši tik dziļi jau svešā tūplī lien, ka atsakās paši no savas valodas?

    #198845
    Sid
    Participant

    Quote:

    Vai tiešām latvieši tik dziļi jau svešā tūplī lien, ka atsakās paši no savas valodas?

    Š ī jautājuma pacelšanai es vēlos piebalsot. Un daļēji varu arī atbildēt – ja ir iespējams, es vienmēr izvēlos latviešu valodu, izņēmums ir XP, jo lasīt kā sistēma tiek beidzēta, manī drīzāk vairo naidu..

    #198846
    edgarzzz
    Participant

    [img]https://bildites.lv/images/v2pow8mmcaojniaja1a.png[/img]

    izskatās interesant, jāpierod tikai 😀

    #198847
    KaNeiet
    Participant

    aoma wrote:

    ar italjano gan bij jāiespringst, kamēr sāku saprast, kurš ir kopī, kurš paste


    Ja to kāds cits no te pārpārēm esošo pajoliņu uzrakstītu, vēl varētu saprast. Ctrl+C Ctrl+V tak tā kā nemainas.

    Ja ir iespēja izvēlēties – tikai anglisko. Gribu paskatīties uz tiem valodu faniem sastopot kāda līdzīga patriota ecafe Izraēlā, Gruzijā, Ķīnā vai Japānā.

    Neliels piemērs. Š ad tad sanāk nodarboties arī ar izglītošanu. Ja pirms vairākiem gadiem ar apmaiņas studentiem no citām valstīm īpašu problēmu nebija – darija to pašu ko vietējie, tad ar pēdējiem tas beidzās pirmajās nodarbībās – datorklase bija latviskota.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā