Windows Vista – Olimpiādē diskvalificēta!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows Vista – Olimpiādē diskvalificēta!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146004
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20070821165351468.jpg[/imgl] Firma “Lenovo”, kura piegādā datortehniku un iekārtas 2008. gada Pekinas Olimpiskajām spēlēm, atteikusies pielietot jauno operētājsistēmu Windows Vista. Tādējādi visa programmatūra darbosies Windows XP vidē. Tikai sportistu izklaidei domātie PC būs apgādāti ar Vistu.

    Lenovo Olympic Technology and Sponsorship vadītāji Leon Xie un Yang Yuanqing uzsvēra, ka jaunā Windows Vista patlaban ir nestabila, šāda mēroga pasākumiem nepieciešamas drošas un pārbaudītas tehnoloģijas. Bez tam pieņemts lēmums vispār atteikties no bezvadu sakariem. Visi olimpiādē lietotie PC būs savienoti vadu tīklā.

    Olimpiādei Lenovo jau piegādājusi 12.000 galddatoru, 800 laptopu, 2.000 printeru u.c. tehniku.

    Izvēlēti pārsvarā šādi modeļi: Lenovo ThinkCentre M55s, laptopi – Thinkpad T60s и Zhaoyang 680s, serveri – SureServer T350, R630 и R520.

    Speciālistu aprindās Windows Vista diskvalifikāciju Olimpiskajās spēlēs uzskata par nopietnu triecienu Microsoftam.

    Lasīt vairāk Cnews.ru

    #170370
    preddetor
    Participant

    Taa tai Vistai vajag! 😀

    #170371
    Sid
    Participant

    Quote:

    Taa tai Vistai vajag!

    Pamato, lūdzu.

    Dīvaini, ka šamie neņem *nix risinājumus. 😉

    #170372
    Foxsk8
    Participant

    Laikam jau tikai Latviešu valodā jaunais MS ražojums tā jocīgi izklausās. Labāk varēja palikt tas Longhorms, vai kā tur bija. Mans viedoklis ir: Vistai vieta ir kūtī.

    #170373
    Mr.Death
    Participant

    Vot veči, tādus es cienu :party: 😀 Pareizi izdarīja ka diskvalificēja un ņēma XP 😀 Bilam šodien melnā diena :D:D:D:D Par UNIX risinājumiem, neviens normāls mūsdienīgs cilvēks nemāk apieties ar Linux un Macintoshi visiem ir pārāk dārgs prieks, jo tie ir uz pusi dārgāki nekā parastie ibm tipa.

    BTW Fox… Longhorn nevis Longhorm

    #170374
    preddetor
    Participant

    Sid wrote:

    Quote:

    Taa tai Vistai vajag!

    Pamato, lūdzu.

    Dīvaini, ka šamie neņem *nix risinājumus. 😉

    Da ko tur pamatot? Vista zhaarbaajas, jama ir taarpaina, un tie chomi, kas Vistu atshuva pareizi dariija. Es Vistu uz pc neseedinaasu, jo man keisa zjeel(saskraapees un apkakaas)! Bet dziivee gadaas visaadi un Whiskas vai Kitekat var gadiities… Piekriitu fox, vistaam vieta kuutii nevis uz pc! :rofl: Bet ja nopietni, tad vieniigais ar ko vista var piesaistiit ir cmukums un viss. Nedomaaju, ka baigi eerti ar jamo ko dariit (ne tikai draugos paseedeet, un muzonu paklausiities)! 😀

    #170375
    Mr.Death
    Participant

    Ja jau cmukums tad jau skaidrs kam tā ir domāta –

    Quote:

    Pika Pika

    😀

    #170376
    Janchux
    Participant

    LENOVO 4EVER!!! JIPĪ!!!

    :rofl:

    #170377
    preddetor
    Participant

    Vot, vot! 😀

    #170378
    usins
    Participant

    Nu nav tā OS tik slikta. Njā nosaukums neveiksmīgs- bet mēs jau tik 2 milijoni biku pāri, kas tā domā. Nu ir diezgan ērti viņu lietot. Man patīk tā lieta, ka viss notiek dzīvajā jeb tiešsaitē- nav jāver vaļā pleijeris lai noskatītos kas par video- malā jav tik spied ply un aiziet. Tad man ļoti iepatikās starts- tieši tā lieta cik ātri va atrast jebkuru failu, kas atrodas uz datora. Būtu priecīgs ja šīs divs funkcijas piešūtu XP. 🙂 nu izskats- itkā jav labs, nekādas vainas, vajag tak kaut ko pamainīt, bet visu to varēja kārtējā servisa pakā iešūt un būtu labi. Parental control- arī laba lieta. Vismaz mazāk geimeru būs :D, un sīkie par daudz pron nesaskatīsies. Arī DirectX nav peļama lieta :). Vienīgi tomēr vajag laiku kamēr normāli Hardware spēs to OS pavilkt. Kad DDR3 RAM būs eņēmis DDR2 vietu tad jau vairs neviennesūdzēsies par vilksanos. tagad jau dual core ir standarts un ienāk quad. Nav ilgi palicis, kad XP lietos un uzstādīs aizvien mazāk cilvēku. Sāks pievērsties jaunajai OS. Sāks viņu visādi piemērot apgriezt, papildināt uzlabot utt. Tas ir progress kuru nevaram apstādināt. Varam vienkārši mainīt OS ko lietojam uz kaut ko citu. Vai nu kļūt par veģitāriešiem un lietot ābolu piedāvāto 😀 (tas nekas ka leopards :D) vai arī patusēties ar ping’vinu, antilopi vai mazu dēmoniņu :party:

    #170379
    Foxsk8
    Participant

    Diezvai cilvēks gribēs uz kopi Vistu, ja par uzlikšanu viņam nokāsīs 15 – 30 Ls. Tad labāk lietos XP, kuram uzmet kaut ko grafiski skaistu un patīkamu. Pie reizes ietaupītu arī pāris latus. Sistēma nebūtu tik noslogota.

    Šªsiņ, tu teici, kas nekaiš video uzreiz malā nospiest play un skatīties. Re kur taču win2000 tā arī var, nekas jauns tas nav. Pēdējā laikā man nācies tieši Vistu no PC cilvēkiem ņemt nost, nekā viņu virsū liktu. Jo parasts lietotājs nespēj to visu sagremot, viņam vista liekas sarežģīta, vēl pie tam ja cilvēks pērk savā mūžā pirmo PC, tad vēl trakāk, uz XP vismaz var gļukaino LV interfeisu uzmest.

    #170380
    aidskillz
    Participant

    Cilveki, ko jus te par vistu atkal diskute, es labprat redzetu ka vini visus tos kompjus ar vadiem kopa dabus.

    :ooo:

    #170381
    samurajs
    Participant

    AIDSkillz wrote:

    Cilveki, ko jus te par vistu atkal diskute, es labprat redzetu ka vini visus tos kompjus ar vadiem ko pa dabus.

    :ooo:


    Pavisam vēsi saslēgs kopā lokālajā tīklā, sistēmu vadīs centrālais serveris… itkā tas būtu kas jauns! Ja miljoniem visas pasaules PC ir saslēgti interneta tīklā, tad ko- 10.000 nesaslēgs?

    #170382
    Mad182
    Participant

    Š itādam pasākumam jau varēja macus salikt, ja reiz drošību un lietošanas vienkaršību vajag.

    Par vistu – nu esmu nedēļu iekš jamās nodzīvojies pa laptopu, un nav tik traki. Vispār, es, kā linux lietotājs, biju gaidījis no jaunas OS kaut ko vairāk atšķirīgu, modernāku, bet principā vista tomēr ir tas pats XP ar smukākām ikonām un mazliet pārveidotām izvēlnēm. Priekš tās resursu rīšanas es biju cerējis uz kaut ko vairāk “ūber jaunu”, bet viss kas ir vistā ir jau redzēts, ja ne XP, tad linuxā un OS X noteikti. Nu nav neko revolucionāru mīkstie izdomājuši.

    Nu vienalga brīvākā brīdī kādu linux’i krāmēšu virsū.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā