Windows Vista SP1 – jau sākas problēmas

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Windows Vista SP1 – jau sākas problēmas

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146696
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080320192713931.jpg[/imgl]Tikko kā Microsoft prezentējis 1. servispaku jaunajai OS Windows Vista, bet dažādas interneta vietnes jau pildās ar sūdzībām par šī papildinājuma darbību. Tādu, kuri apgalvotu, ka viss nu ir perfektā kārtībā un pati Vista – visu laiku vislabākā OS, – ir visai maz. Par ko tad sūdzas tie, kuri jau nomēģinājuši SP1?

    – SP1 nevar saņemt tie lietotāji, kuriem instalēti “kreisie” draiveri – līdz brīdim, kamēr šos draiverus nenomainīs pret sertificētiem

    – Kādam lietotājam, kurš pastāvīgi novilka SP1 un mēģināja to instalēt, papildinājums nogrāva visu sistēmu

    – Win Vista oficiālajā blogā parādījušās sūdzības, ka SP1 rezultātā pazudusi skaņa, nestrādā CD-ROM utml.

    – Ir lietotāji, kuriem SP1 “nonesis” nVidia draiverus

    – Samazinājusies sistēmas veiktspēja

    – 650 MB RAM vietā Windows Vista sācis rīt 1 GB

    Iespējams, ka tie ir tikai atsevišķi gadījumi, ar Windows XP servispaku instalāciju arī bija atsevišķas problēmas. Tad nu dzīvosim – redzēsim!

    Avots: https://www.cyberstyle.ru/newsline/view/2838/Microsoft-Windows-Vista-SP1-Service_Pack-update-upgrade-_-.html

    #177010
    Foxsk8
    Participant

    Un te seko mans mūžīgais teiciens:

    Vistai veita ir kūtī!

    Tas ir tikai mans subjektīvais viedoklis tapēc lūdzams te neveidot kārtējos OS karus.

    #177011
    remarco
    Participant

    🙂

    Jā……

    OS karus nevedīšu, bet domāju ka tās tiešām nav vienīgās problēmas. daži mani kolēģi kas jēdz vel mazāk par mani no PC ar jau man sūdzējās par dažādiem pēkšņiem gļukiem uz vistas.

    acīm redzot puikām stāv auto updeits :))))

    he, he….

    #177012
    ReB00t
    Participant

    remarco wrote:

    🙂

    acīm redzot puikām stāv auto updeits :))))

    SP1 caur auto updates vēl netiek izplatīta, to vajag pašam ielādēt

    #177013
    osh
    Participant

    Es nesaku, ka Vista ir vislabākā OS mūsu galaktikā, un viss ir perfektā kārtībā, bet man, lietojot šo OS, nav bijuši nekādi vērā ņemami gļuki, noteikti ne vairāk kā citām OS, ko esmu lietojis. Var jau būt tas tāpēc, ka nemēģinu to lietot uz aizvēsturiska datora ar CD-ROM un kreisajiem draiveriem.

    Arī SP1 šo situāciju nav pasliktinājis. Jāsaka gan, ka arī neko labu no tās pakas neredzu šobrīd, principā nejūtu nekādu atšķirību.

    ReB00t wrote:

    SP1 caur auto updates vēl netiek izplatīta, to vajag pašam ielādēt

    Bullshit.

    #177014
    Anonīms
    Neaktīvs

    Vista ir atzīts bullshits! Respektīvi ja gribi būt stilīgs uzliec savam XP virsū Vista transformātion pack! Iegūstam XP (kautcik) labo veiktspēju un vistas stilīgo izskatu 🙂

    #177015
    samurajs
    Participant

    Morpheus wrote:

    Vista ir atzīts bullshits! Respektīvi ja gribi būt stilīgs uzliec savam XP virsū Vista transformātion pack! Iegūstam XP (kautcik) labo veiktspēju un vistas stilīgo izskatu 🙂

    Nevis kaut kādu Transformation pack, bet jauno Vistamizer. Tad tiešām nekas nelagos un XP veiktspēja 100% saglabāsies.

    #177016
    Anonīms
    Neaktīvs

    samurajs wrote:

    Morpheus wrote:

    Vista ir atzīts bullshits! Respektīvi ja gribi būt stilīgs uzliec savam XP virsū Vista transformātion pack! Iegūstam XP (kautcik) labo veiktspēju un vistas stilīgo izskatu 🙂

    Nevis kaut kādu Transformation pack, bet jauno Vistamizer. Tad tiešām nekas nelagos un XP veiktspēja 100% saglabāsies.

    Tā ir tikai theme pack! VTP ir pilns pārveidotājadapteris , respektīvi, viņš pārveido pilnīgi un apsolūti visas funkcijas tā lai izskatītos pec WV , ieskaitot pulksteņus, 3D kontroles, logonus, screenus, ikonas, menu, pilnīgi visu! Pateikt ka tas ir XP var tikai parbaudot Software version caur DXdiag utml. 🙂

    P.S. Apskatiju šo Vistamizer, uzliku uz portativa, atvaino, vel lielaks bullshits kā pati Vista 😎

    #177017
    samurajs
    Participant

    morpheus: ir vēl viens variants, lai padarītu XP vēl līdzīgāku Vistai – tev jāuzliek pati Vista! :duno:

    Es tak arī pamēģināju to Transform Pack – rija resursus kā traks suns! Varbūt pēdējā versija labāka, bet 7. vēl arī konkrēti lagoja!

    #177018
    Anonīms
    Neaktīvs

    samurajs wrote:

    morpheus: ir vēl viens variants, lai padarītu XP vēl līdzīgāku Vistai – tev jāuzliek pati Vista! :duno:

    Es tak arī pamēģināju to Transform Pack – rija resursus kā traks suns! Varbūt pēdējā versija labāka, bet 7. vēl arī konkrēti lagoja!


    Man ir 8.01 un ēd 3,01 mb cache + 0,04 % CPU ! 😀 😀

    Tu no kada kompja sēdi? Pentium || ? :devil: man bija 7.0 versija, tā ēda vel mazāk jo viņai bija mazāk transformāciju 🙂

    #177019
    samurajs
    Participant

    Nē, 7. versiju liku uz AMD Semprona, laikam 1.6 GHz… Tagad ir normāls X2, bet nav gadījies testēt to transformpaku. Mani pilnīgi apmierina Vistamizer, vismaz pagaidām.

    #177020
    Anonīms
    Neaktīvs

    Lūk, man ir 1.6 ghz pentium4 ar 512 mb ram un man nelago! 🙂 ( varbut tapec ka 1536 mb ram ņem no cietņa? 😀 😀 😀 😀 )

    #177021
    Jazz
    Participant

    Man patīk Vistas dizains, uzliku vienkārši savam xp skinu un esmu apmierināts 😀

    #177022
    Sid
    Participant

    Heh, nez, man vistas dizains piegriezās šausmonīgi ātri, tas ir viens no iemesliem, kāpēc neesmu uzkrāvis putnu, mhhh

    #177023
    afigel
    Participant

    nafig jaaliek vista ja xp straadaa?

    cita lieta ja taa ir spiesta padariishana.

    #177024
    rajah
    Participant

    Ks vēl piebildīšu, kam jākrāso sev pauti ja tie tādi paši ir labi? sanāks te ta ka līgo dziesmā – jānīšami zilpelēki…

    #177025
    samurajs
    Participant

    rajah: tā tak gaumes lieta… vienam patīk zili pauti, otram lillā… Un, ja kāds uzķeras uz M$ reklāmas, kur teikts: “pauti jākrāso M$ skrūvspīlēs”, tad tā viņa paša problēma… 😀

    #177026
    osh
    Participant

    Un kur ir konkrētas problēmas? Nevis vienkārši bezjēdzīgi argumenti “vispāratzīts bullšits”, “XP labāks” utt. Un vēl kādam albānim Vista nav gājusi uz veca kompja.

    Man uz laptopa ar Vistu viss iet smooth as fuck. Cik tad no jums vispār to Vistu ir lietojuši? Transformation pakas neskaitās.

    #177027
    Maris77
    Participant

    Man ir Vista latviski un nesanāca uzlikt SP1, izmeta kļūdu ka der tikai angļu versijai, tā ka gaidīšu uz SP1 latviski.

    #177028
    samurajs
    Participant

    osh: Argumenti pret Vistu:

    1. Pie tās pat veiktspējas Vistai vismaz 2-3x lielāks resursu patēriņš sistēmas procesiem

    2. Salīdzinājumā ar XP Vistai pagaidām daudz trūcīgāks programmatūras un draiveru klāsts

    3. Vista nevar neko tādu, ko nespētu XP

    Esmu reāli testējis Vistu Virtualbox sistēmā, imitējot pirms gadiem 2 ražotu PC ar 512 MB RAM. Kur XP lidoja, tur Vista vilkās, pie tam totāli. Kālab lietotājiem jāmet ārā vēl labi PC tikai tāpēc, ka uz tiem iebremzē tas putns? Domāju, ka primārais ir lietojumprogrammas, OS ir tikai servisa instruments.

    Piekrītu, ka uz nikniem DualCore pročiem un 2GB RAM Vista būs tīri laba.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 39 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā