Windows XP uz mūsdienu laptopa?

Sākumlapa Forumi Software Windows Windows XP uz mūsdienu laptopa?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #332477
    grisha
    Participant

    man tik viens jautaajums. autors mezhaa audzis? windows xp labaakaa os…. . windows jau visaas versijaas ir meesls.

    #332478
    ruukjis
    Participant

    Kāda jēga? Ja interesētu pats sen būtu atradis. Ja es ielikšu tāpat maurosi, ka tests šķībs un nāķ no MS lobijistiem vai vēl kaut kādu konspiratorisku h**ņu.

    #332479
    msh
    Participant

    Atrunas, atrunas… 😀

    #332480
    Anonīms
    Neaktīvs

    XP jau sens kā pasaule. Jaunie Windowsi atkal iet grāvī. LINUX Ubuntu tikai kā izeja.

    #332481
    Andron MacBeton
    Participant

    To teu Turībā mācij?

    Daudz bij jāmaksā pa “studijām”?

    #332482
    MeistarsUnVergs
    Participant

    A nuka atpakaļ uz trakonamu, lai vēlreiz eksperti kārtīgi pārbauda vai tev ir pilns rublis vai nav!

    #332483
    3Dklucis
    Participant

    Ja nemaldos uz musdienigu verķi xp nemaz nevar uzlikt!

    #332484
    darklight
    Participant

    Da bļāviens, tas topiks tak ir gadu vecs, ko te diskutēt?

    #332485
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Da bļāviens, tas topiks tak ir gadu vecs, ko te diskutēt?


    Arī gadu atpakļ nevarēj XP uz ta laik verķiem uzžvorgāt!:D

    #332486
    Fiasco
    Keymaster

    darklight wrote:


    Da bļāviens, tas topiks tak ir gadu vecs, ko te diskutēt?

    Bet tēma aktuāla. Man pagājušogad nācās vienam antikvariātam pārinstalēt XP. Nebrīnos, ja kāds to dara vēl šogad. Starp citu jaunajiem datorentuziastiem ieteiktu pamēģināt. Norūda raksturu :’)

    #332487
    datacore
    Participant

    Kā jau foruma lietotājs msh nojauta, šis bija prikolposts ar domu iniciēt krāsainas (necenzētas) domu apmaiņas šeit visiem labi zināmu lietotāju starpā.

    #332488
    Anonīms
    Neaktīvs

    Diezgan nožēlojami celt augšā kaukādas vecas tēmas mēģinot “atdzīvināt” forumu.

    P.S. Ja neprot uzinstalēt XP tad vajag pieteikties darbā Maximā/Rimi un tamlīdzīgos.

    #332489
    _Mo3_
    Participant

    elvijs.wd wrote:


    darklight wrote:


    Da bļāviens, tas topiks tak ir gadu vecs, ko te diskutēt?

    Bet tēma aktuāla. Man pagājušogad nācās vienam antikvariātam pārinstalēt XP. Nebrīnos, ja kāds to dara vēl šogad. Starp citu jaunajiem datorentuziastiem ieteiktu pamēģināt. Norūda raksturu :’)

    Nav jau nemaz tik traki viņu uzzinstalēt. Problēmas gan ir ar to, ka viss jaunais softs vairs negrib ar viņu draudzēties!

    #332490
    Anonīms
    Neaktīvs

    Un kas tajā jaunajā softā ir labāks par “veco”?

    #332491
    SWC
    Participant

    Triperodaktils wrote:


    Diezgan nožēlojami celt augšā kaukādas vecas tēmas mēģinot “atdzīvināt” forumu.

    P.S. Ja neprot uzinstalēt XP tad vajag pieteikties darbā Maximā/Rimi un tamlīdzīgos.

    😀 pateikšu godīgi, ja man tagad būtu jamodificē XP instalacijas source, lai viņu uzinstalētu, (jo no gatavam XP distrām instalē tikai mahimas/rimi pardevēji) vairs nemācētu kopš esu pargājis pilnībā uz linux. 😀

    cik reizes esu jau sevi pieķeris, piesežoties pie klienta PC, nospiežot, f12 ( linux console) vai izmisigi spaidot ctrl+alt+t ( ar linux konsole) nemaz nerunājot pa “ls” “dir” vieta 😀

    #332492
    Mr.Death
    Participant

    Man liekas, ka ir jaaizveido teema – “Windows 3.1 uz muusdienu laptopa”. :> Forumpistiem – OS un instalaatoru fetisjistiem skjiet saakusies otraa dziive, ja jau tik daudz atbilzju peedeejaas dienaas, mhhhhh. Par teemu runaajot – es laikam meegjinaatu kaut ko taadu izpildiit galiigaa paalii, nobesiijusjos iteshnjiku kompaanijaaa, kad nekaa cita nebuutu ko dariit.

    #332493
    Andron MacBeton
    Participant

    Man nevis liekas, bet gan ir pilnīgi skaidrs, ka tu esi klauns bez sajēgas par lietām. Uzģerb klauna tupeles un ei atsūkā Balmeru!

    #332494
    SWC
    Participant

    macbeton wrote:


    Man nevis liekas, bet gan ir pilnīgi skaidrs, ka tu esi klauns bez sajēgas par lietām. Uzģerb klauna tupeles un ei atsūkā Balmeru!

    Beton man atgādināt, kurš pie moon atnaca ar flopiku likt 3.11 😀 ( kastē bij kaut kads iepriekšejas paaudzes i7 ar DDR4 ) :trollface:

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 38 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā