WTF???!!!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic WTF???!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147808
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es itin nopietni gribetu uzzinat kurs bija tas ģēnija kurs ar niku “aministrators” šonakt haloo piespamoja ar notepad linku?

    Nu piedod man draugs, es esmu gan te gan tur. Baigas tolks bij ne lapa ar ~70 regotu useru spamot ne? Linku uz notepad ar nepamaniji? Trulikis tu, nu nez nez, saubos vai tas bija kads no Notepad team, varbut vienkārši kads tizliķis . Katra ziņaā ļaunu pratu neturu… Bet humora autoram -ej taču nokaunies…. Psc… Sen nebiju sitik pikts, labi ka biju online un iečekoju, a to visu forumu pietaisitu… :grr: :grr: :suck: :win:

    skreens:

    [img]https://notepad.lv/userpix/726_friks_1.jpg[/img]

    #187652
    Creep
    Participant

    Paņem sarunā ar administrāciju un noskaidro ip. Ja būs reģistrēts šams notepadā, foxis to pateiks…

    #187653
    shady
    Participant

    Esmu pārliecināts, ka neviens to no administrācijas nedarīja. Š ķiet, ka kāds idiots grib ar ko ieriebt…

    Pasaki man viņa IP, ja vispār ir vērts to teikt…

    #187654
    Foxsk8
    Participant

    Dod tik IP, šmurguli atradīsim. No notepad.lv komandas tik tiešām šaubos, vai kāds būtu kaut ko spamojis.

    #187655
    drono
    Participant

    Kas ir “haloo”?

    #187656
    grisha
    Participant

    Izskataas ka skriinaa jau var redzeet to IP adresi: 78.84.115.230

    Reku, kaut kaadaa foto forumaa ir taads lietotaajs kaa vintage: https://209.85.229.132/search?q=cache:T2ahM53msCIJ:www.fotoblog.lv/img/82228/%3Fcid%3D19139+78.84.115.230&hl=en&ct=clnk&cd=1&gl=uk&client=firefox-a

    #187657
    elvisburdajs
    Participant

    Es ar šaubos ka jūsu komanda kaut ko tādu izdarīt varētu. :ooo: Kādam laikam nav ko darīt :hmz: :duno: EDIT: Man vienreiz uz inbox atnāca itkā no boot.lv vēstule (kaut arī es neesmu reģistrējies bootā) šāda vēstule.(labi ka vēl miskastē bija saglabājusies)

    [img]https://www.bildites.lv/images/2kqt4sens0nck7zainl.png[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/o79wcjtb6l2cpnzg4yy8.png[/img]

    Es neko murgaināku vēl nebiju rezējis. :duno: :duno: :duno:

    Pietam viņi nav paslēpuši sarakstu ar meiliem kuriem ir sūtits spams. Sūtīts no kautkāda lvmail.lv (nezinu tādu) Vai varētu būt ka pats būts kaut ko tādu raksta? :wtf: Es vispār nezinu kur tik stulbi cilvēki var būt uz pasaules :duno: .

    #187658
    quizzical
    Participant
    #187659
    Anonīms
    Neaktīvs

    ta ir lattelecom ip, mainas visu laiku , pec ip neko nokert nevares 🙂 Ceresim vienigi ka autor pats nokaunesies 🙂

    #187660
    Anonīms
    Neaktīvs

    eu paklau, kas ta par huinju? es tikko tik ieveroju ka ta ir mana ip 😮 ko ta tas tagad nozime ? 😮 tas tak nav reali 😮

    #187661
    Anonīms
    Neaktīvs

    te kautkas neiet isti krasta 😮 nevar postiem ip nomainit ja nav pieeja mysql 😮 citus variantus es nesaskatu 😮 proxy serveris ar man nav 😮 vienigais ka mainiga ip no ta pasha lattelecom 😮 wtf?

    #187662
    elvisburdajs
    Participant

    Tātad pats vien esi spameris 😀 😀

    #187663
    Anonīms
    Neaktīvs

    vispar ja , logiski, sava lapa iespamoju linkus, tad ienacu te un iemetu skreenu lai visi uzzin ka esmu debils idiots 😀 😀 😀 😀 gjenijs 😀 😀 😀 😀 +1 tev 😀

    #187664
    drono
    Participant

    Morpheus, a tu neesi dzirdējis par tādiem cilvēkiem, kas naktī staigā pa māju, taisa ēst utt, bet no rīta neko no tā visa neatceras? :D:D

    #187665
    Anonīms
    Neaktīvs

    es visu nakti biju augšā un sedeju pie pc , taisiju e-zurnalistu sadaļu 😀 taka šis variants atkrit 😀 drošības pec janomaina sql pass 😛

    #187666
    Anonīms
    Neaktīvs

    ne es zinu , Foxi tu esi gudrs, mok zini ir tas iespejams vispar nokopet kada ip? un cik reali to var izdarit? un ka galvenais to noverst? mok džeks tagad kautkur ar manu ip dara muļķības un es dabušu pa kaklu 😀

    #187667
    drono
    Participant

    Teorētiski jau to varētu izdarīt, ja tev, piemēram, ir kāds trojānis datorā ieperinājies, vai arī, piemēram, caur kādu Radmin vai VNC, kurš varētu būt ieinstalēts tavā datorā.

    Ja tu izmanto Wireless rūteri bez paroles, tad problēma vēl mazāka – kaut vai no blakus dzīvokļa vai no mašīnas uz ielas var pieslēgties.

    Bet vienalga sakritības par daudz, tad jau kādam būtu viss smalki jāizpēta, kurās lapās tu ej utt.

    #187668
    Anonīms
    Neaktīvs

    mana pc virusu nav, neizmantoju ruteri bet gan modemu, man ir zone alarm firewall un avast antivirs, kaiminjiem maniem pc nav nevienam, lapā izmantoju ka identifikacija noteiceju ne http remote addr bet gan x forwarded for, sql konfiguracijas fails ir ar zendu nokodets, sql vai hosta paroli nekur citur neizmantoju, cpanelis ar ssl 🙂 a vot tagada es iesu un parrakšu postošanas skripu, mok kads caurums tur, tas vienigais kas var but 🙂 🙂 bet ja ne, jamekle info arzemju forumos 🙂

    #187669
    Anonīms
    Neaktīvs

    un saubos vai kads censtos manam pc ielist ieksā lai iespamotu man lapa svešus linkus 🙂 tur kautkas nav ta 🙂

    #187670
    elvisburdajs
    Participant

    Varbūt tu ar tām ip adresēm kaut ko sajauci? :duno:

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Tēma ‘WTF???!!!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā