WTF???!!!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic WTF???!!!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #187671
    Anonīms
    Neaktīvs

    Talu nebija jamekle 😀 tik debila kļūda pašā posta ievietosanas skripa –

    ir-

    Code:

    $msg = $_POST[’msg’];


    Jabut-

    Code:

    $msg = antideface($_POST[’msg’]);

    ///fiča , kura no posta izpino visu lieko drazu , specialchars, entities utt 😀

    ….

    Talak jau seko mysql komanda

    Code:

    `ip`='” . $ipp . “‘,

    saprotams post datos vareja ielikt dajebkadu kodu, piem

    Code:

    $ipp = “255.255.255.0”;

    😀 brinums ka agrak nebija sitadi pigori un laikus pamaniju, a to man vel sql apestu vai vel sazin ko 😀 un galvenais ka post dati tika sutiti wap versijai , kurai no web parluka nemaz netiek klat 😀 džeks ir padomajis laikam lidz bik 😀 atvainojos visiem par izjareto laiku, pats vien vainigs 😀 bet fakts par to spamu tapat nosodams 🙂 džekiem bus piemers, stingri parlasiet savus kodus 🙂

    #187672
    samurajs
    Participant

    Par ko vispār mēs tā uztraucamies? 1 jokupēteris pieklājīgi mazliet pareklamēja Notepad, vai tad tas ir slikti? 🙂

    Protams, ka admini tādas muļķības nedara, bet tas jokotājs deva mājienu, ka autors vēl ir par zaļu, lai uzturētu dzīvotspējīgu portālu. Ka autoram vēl jāizkopj žurnālista talants publikācijās Notepadā! 🙂

    drono wrote:

    Kas ir “haloo”?

    https://haloo.mobi (izrunā “halū, mobī”) ir jaunais Latvijas mobilo tehnoloģiju portāls!

    #187673
    Anonīms
    Neaktīvs

    samurajs wrote:

    Par ko vispār mēs tā uztraucamies? 1 jokupēteris pieklājīgi mazliet pareklamēja Notepad, vai tad tas ir slikti? 🙂

    Protams, ka admini tādas muļķības nedara, bet tas jokotājs deva mājienu, ka autors vēl ir par zaļu, lai uzturētu dzīvotspējīgu portālu. Ka autoram vēl jāizkopj žurnālista talants publikācijās Notepadā! 🙂

    Cmon :suck: jūtos aizvainots :hmz:

    #187674
    Anonīms
    Neaktīvs

    Un linku vareji drosi nerakstīt, bezmaksas reklamu es neprasu 🙂 un ja tu doma ka es te tagad nesos izkonkuret notepad, Tu dziļi iebrauc auzās 🙂 Nav man ne tadas velmes ne es ta darīšu 🙂 btw notepad ir multiportals, haloo tikai par noteiktu nozari 🙂

    #187675
    samurajs
    Participant

    Jūties vai nejūties aizvainots, bet dzīve nav rožu dārzs. Mēs no malas visu ļoti jauki redzam. Veselas tehnoloģiju portālu varzas vidū bija viens patiešām oriģināls – https://overclockeri.lv.

    Bet arī tas bankrotēja tāpat kā visi pārējie…

    Kāpēc Notepad vēl dzīvs? Tāpēc, ka mēs atradām savu nišu, to rozīnīti, ar ko atšķiramies no citiem.

    Kur ir tava rozīnīte? Goda vārds, man radās tikai paviršības iespaids (ja nu vienīgi intervija ar oranžo monstru pozitīvi izceļas).

    Morpheus wrote:

    Un linku vareji drosi nerakstīt, bezmaksas reklamu es neprasu 🙂 un ja tu doma ka es te tagad nesos izkonkuret notepad, Tu dziļi iebrauc auzās 🙂 Nav man ne tadas velmes ne es ta darīšu 🙂 btw notepad ir multiportals, haloo tikai par noteiktu nozari 🙂

    Man ar šo visu nav ne mazākā sakara, šorīt 7.30 es jau atrados Liepājas Metalurga teritorijā. Ja tu domā, ka strādāju tādām metodēm, tad tavs IQ ir mazāks kā vistai 😀

    #187676
    Anonīms
    Neaktīvs

    samurajs wrote:

    Jūties vai nejūties aizvainots, bet dzīve nav rožu dārzs. Mēs no malas visu ļoti jauki redzam. Veselas tehnoloģiju portālu varzas vidū bija viens patiešām oriģināls – https://overclockeri.lv.

    Bet arī tas bankrotēja tāpat kā visi pārējie…

    Kāpēc Notepad vēl dzīvs? Tāpēc, ka mēs atradām savu nišu, to rozīnīti, ar ko atšķiramies no citiem.

    Kur ir tava rozīnīte? Goda vārds, man radās tikai paviršības iespaids (ja nu vienīgi intervija ar oranžo monstru pozitīvi izceļas).

    Morpheus wrote:

    Un linku vareji drosi nerakstīt, bezmaksas reklamu es neprasu 🙂 un ja tu doma ka es te tagad nesos izkonkuret notepad, Tu dziļi iebrauc auzās 🙂 Nav man ne tadas velmes ne es ta darīšu 🙂 btw notepad ir multiportals, haloo tikai par noteiktu nozari 🙂

    Man ar šo visu nav ne mazākā sakara, šorīt 7.30 es jau atrados Liepājas Metalurga teritorijā. Ja tu domā, ka strādāju tādām metodēm, tad tavs IQ ir mazāks kā vistai 😀

    Paldies par optimistisko atbalstu 🙂 Nolaidies tak uz zemes 🙂

    #187677
    elvisburdajs
    Participant

    Auksto karu taisat? 😀

    #187678
    drono
    Participant

    Samuraj, vai tad Liepājas Metalurga teritorijā nav interneta? :D:D

    #187679
    samurajs
    Participant

    Ir, bet tikai Pentagonā (pārvaldes ēkā). Š odien sestdiena, tātad slēgts.

    #187680
    elvisburdajs
    Participant

    Ir tāda lieta kā gprs 😀

    #187681
    samurajs
    Participant

    elvisburdajs wrote:

    Ir tāda lieta kā gprs 😀

    Ja? A es to nezināju… 🙁 [img]https://www.bildites.lv/images/imxen0zd9bje1dc9wbc.gif[/img]

    #187682
    grisha
    Participant

    Labi, labi. Tieshaam ir shaada adrese: https://haloo.mobi/ ?

    Reko man Firefox izmeta:

    Quote:

    Redirect Loop

    Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.

    The browser has stopped trying to retrieve the requested item. The site is redirecting the request in a way that will never complete.

    * Have you disabled or blocked cookies required by this site?

    * NOTE: If accepting the site’s cookies does not resolve the problem, it is likely a server configuration issue and not your computer.

    #187683
    Anonīms
    Neaktīvs

    grisha tapec ka nac no linuksa 😉 tur ir bugs kas liek metat no vienas malas uz otru useru 😉 sal;aboshu tuvakajas dienas 😉 Edit: salaboju tikko 😀

    #187684
    grisha
    Participant

    Jaa, izmantoju openSuse + KDE 3.5 . Tagad viss ok. straadaa.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Tēma ‘WTF???!!!’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā