Xbox 360 nopērkams jau 3. gadu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Xbox 360 nopērkams jau 3. gadu

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147632
    deivs001
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/55_104136_1.jpg[/imgl]Lai gan ar mazu nokavēšanos, bet sveicam spēļu konsoli Xbox 360 ar savu 3 gadu jubileju. Tā tika oficiāli prezentēta 22. novembrī pirms 3 gadiem, 2005. gada 22. novembrī. Xbox 360 tika prezentēta ASV kā pirmā jaunās paaudzes spēļu konsole, kurai sekoja Nintendo Wii un Sony PlayStation 3.

    Kārotāji konsolei bija un vēl joprojām ir diezgan daudz. Pasaulē ir pārdotas vairāk kā 22 miljoni vienību. Š ādus panākumus tā varēja iegūt, pateicoties dažiem spēļu hītiem, kas iznāca tikai uz šīs konsoles, lai gan pēc vairākiem gadiem parādījās arī PC lietotājiem. Pie šādām hītu sērijām pieder spēļu sērija – Gears of War, kas nesen papildināja savu klāstu ar spēles otro daļu – Gears of War 2. Galvenais konsoles sasniegums ir tās tīkla serviss Xbox Live. Pateicoties šim servisam, spēlētāji var gan spēlēt spēles daudzspēlētāju režīmā, apskatīt un lejuplādēt jaunāko spēļu demo versijas, iegādāties filmas, spēles un daudz ko citu.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/55_104137_1.jpg[/imgr]

    Kā “runā” pasaule, Xbox 360 ir paredzēta īstiem geimeriem, hardcore geimeriem. Kamēr Sony un Nintendo savas konsoles par tādēm nevēlas padarīt, Xbox 360 vēl joprojām tic un zina, ka tai ir lojāli fani, kas vienmēr ir gatavi jauniem piedzīvojumiem un misijām. Pluss, ko piedāvā šadu fanu atbalsts ir garu, sarežģītu spēļu radīšana, kas, manuprāt, ir pat vairāk kā jauki, jo man personīgi pie sirds “neiet” īsas un elementāras spēles.

    Ir gan izskanējušas baumas, ka nākamā versija būšot Xbox 720, bet pagaidām par to nav nekādas oficiālas un ticamas informācijas.

    Avots: 1.

    #186258
    Wuu
    Participant

    Xbox iekabina ar savu cenu nevis “paredzēta īstiem geimeriem”!

    SONY PLAYSTATION 3 40GB 318.00 Ls

    XBOX 360 CONSOLE (HDMI) 204.00 Ls

    [img]https://www.linuxscrew.com/wp-content/uploads/2007/10/rackfront.jpg[/img]

    Cenas ņemtas no interneta ,veikalā cenu starpībai jābūt vel lielākai 🙂

    xbox 720 iznāks un vel tad nebūs labāks par ps3

    #186259
    Tvinky
    Participant

    Ja es būtu liels konsoļu cienītājs un man parādītos lieka naudiņa, visticamāk paņemtu Wii, otrais variants PS3, bet nu nekādā gadījumā Xbox.

    #186260
    memorex
    Participant

    Man pie sirds iet labāk PS3, bet pirktu Xbox. PS3 neesmu gatavs maksāt tik daudz par spēlēm. Agrāk tā lieta bija sakārtotāka, aizgāji uz veikalu, “chiriz 15 minut prihadji”, un pa pāris Ls varēji pirkt games… Esmu tā izaudzis un par konsoles spēlēm nemaksāšu nekad tik daudz kā par PC!

    #186261
    linx
    Participant

    Tikai nevajag tagad nostādīt visus pret Xbox.. man pašam joprojām ir Xbox nevis Xbox 360 un vienu varu teikt droši – Xbox ir labāks par PlayStation

    #186262
    deivs001
    Participant

    Par Xbox neko nevaru teikt, jo tādu dzīvē neesmu redzējis. Runājot par Xbox 360 varu teikt tikai labu, jo pašam bija Elite versija. Gāmes ir vairāk kā vajag, pieejamas par lētāku naudu no UK veikaliem. Kvalitāte arī ir laba.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā