Xorg kompilēšana.

Sākumlapa Forumi Software Linux/BSD Xorg kompilēšana.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148874
    nevertell
    Participant

    Man te daži jautājumi par xorg. Cik saprotu, tur nav tikai 1 paka, ko vajag kompilēt, bet gan ~50, var dabūt gan vairāk, gan mazāk. Un tā kā tagad plāni ir pamēģināt visu gui un nepieciešamās programmas nokompilēt pašam uz ps3, tā kā gribētos zināt, kā īsti jākompilē xorg’s.

    Sāksim ar “atkarībām”, kādas bibliotēkas vajag ?

    Vai ir kādi makro vai tūļi, kas speciāli domāti, lai kompilētu xorgu ?

    Iemesls, kapēc taisos to visu darīt, ir pavisam vienkāršs. Tā kā cell-sdk bibliotēka nav iekļauta nevienā no atvērtā koda distribūcijām, praktiski neviena programma neizmanto cell’a 7 spe, bet gan tikai pāris ppc kodolus. Bet ar to bibliotēku, ko ir rakstījis IBM, var nokompilēt programmas, lai izmantotu tos spe.

    Domāju to visu darīt uz ubuntu 9.04 servera distribūcijas priekš ps3.

    Vēl es tā skatos, ka, lai kompilētu xorgu, vajag mesa. Kad skatos, ko vajag mesa, tad tur kā atkarība ir xorgs. WTF?

    #200520
    grisha
    Participant

    BUbuntu mani nesaista, bet nu apt-get install xorg neko nedara? Taa ubutu vienkaarshaak.

    Es saakktu ar sho: https://ftp.x.org/pub/current/src/everything/xorg-docs-1.4.tar.bz2 .

    PRotams, penteris buus gan jau garsh, tad turpinaatu ar https://ftp.x.org/pub/current/src/everything/xorg-server-1.5.1.tar.bz2

    ./configure, make, make install, bla bla bla, atkariibaa no RTFM. Shis izspljaus kaudzi ar truukstoshaam pakaam. Tad nu saac instaleet taas pamazaam. Ja kaadai pakai truust kaada cita paka, tad instalee to pirms tam u.t.t.

    Zinu ka sanaak diezgan murgaini, bet nu shaadaa veidaa pats esmu ciiniijies, kameer nonaacis pie rezultaata. Chakars briesmiigs, iipashi pirmajaas reizees. Iipashi jau ka piemirstas, jo Linux jau nepaarinstalee katru dienu.

    Iisti gan neiebraucu kaapeec prieksh PS3. JA inrtesee PPC prochi, tad suse un, ja nemaldos, Debian draudzeejas ar PPC. Pats izmantoju ieksh PPC (Mac G4), openSuse.

    #200521
    nevertell
    Participant

    Nu, ja es to darītu ar sudo apt-get install, tad nebūtu vēlamais rezultāts, jo tad es uzliktu bināriju, nevis kompilētu no koda. Kompilēt vajag, jo tad izmantos arī tos 6 kodolus, ko parastās ppc binārijas neizmanto.

    Domā tā pat arī kompilēsies un brēks tikai par trūkstošām “atkarībām” ? Pamēģināšu.

    Reāli te ir pilnība vienalga, kāda distribūcija, galvenais, lai varu dabūt cell-sdk un tik kompilēt. Protams, nebūtu tik liels čakars, ja kāds to būtu jau izdarījis un uztaisījis kādai normālai distribūcijai buildu tādu. Bet tā dzīvē nenotiek.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 1 līdz 3 (no 3 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā