Zagļi veikalā

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Zagļi veikalā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146391
    samurajs
    Participant

    Story: Man vakar veikalā apenes nozaga… nu tādas vecas, aizvēsturiskas, līdz ceļiem! :rofl:

    Tātad pirms darba vakarā iegāju veikalā nopirkt šādus-tādus sīkumus, līdz bija maisiņš ar darba drēbēm: jau minētās apenes un vecs, novalkāts, bet izmazgāts džemperis. Noliku maisiņu uz somām domātā galda pie durvīm. Eju laukā – maisiņa vairs nav!

    Priekštelpā tusējās skolu jaunatne, tie teica – esot ienācis bārdains vīrelis, paķēris un aizmucis. Laikam domāja, ka tur kas ēdams būs. Nekā – dabūs vien vilkt manas apenes 😀

    Drošvien citiem arī būs kāds stāstiņš par saskari ar zagļiem? Kā vislabāk rīkoties, ja pieķer bomzi zogam?

    #173980
    osh
    Participant

    Darba drēbes.. Pag, ta tu džemperī un apenēs strādā? =]

    #173981
    drink it
    Participant

    osh wrote:

    Darba drēbes.. Pag, ta tu džemperī un apenēs strādā? =]

    Nevaru paelpot 😀 rofl rofl

    #173982
    samurajs
    Participant

    osh wrote:

    Darba drēbes.. Pag, ta tu džemperī un apenēs strādā? =]

    Protams, un vēl šis tas ir mugurā. Cik saprotu, tu darbā strādā bez apenēm, ja tas tā izbrīnīja? :rofl:

    #173983
    shady
    Participant

    Nu kad tu man sūtīji sms par to, ka tev bomzis nospēra labas, unikālas padomju laiku apenes, ka štrunts pa džemperi, bet galvenais , ka labās apenes, kuras bija līdz ceļiem:D es vnk 5 min ierēcu:DDDDDDD

    #173984
    osh
    Participant

    Nu, moš nākamvasar kaut kur ieraudzīsi savas apenes. Tās jau, cik noprotams, var izmantot par šortiem kādā siltākā dienā.

    #173985
    izredzētais
    Participant

    nu man ar zagļiem bik nepatīkamāks stāsts: vajadzēja nopirkt parastu tv kabeli ~1m, ieeju veikalā, izvēlos, nogriežu, samaksāju, izeju no veikala – maka nav! to protams pamaniju pēc ~4-5 min, skrēju uz viekalu, prasiju vai nav redzējuši manu maku, šie atbildēja, ka pirms 1 min kāds arī kāds vaicājis par savējo. nebij tik daudz tur tā nauda, ~8-9ls, bet visas kartes…

    vel riebīgāks atgadījums: 7dienas diena, remontējam rīgas būvamatniecības vsk aktu zāli (grīdu slīpējam) ģērbāmies ārpus aktuzāles, izejot no zāles ir maza telpa, kas ved uz koridori, tur arī liekam savas drēbes. skolēni nav – dūrvis ciet neslēdzam, pretī koridorī sēž bērnu mātes, gaida savus sīkos, kamēr šie danco citā telpā, eju slīpēt, skatos kāds savu jaku uz loga atstājis, aiznesu pie pārējām drēbēm lai paglābtu no putekļiem .. un ironija – uzliku virsū savām drēbēm. pēc slīpēšanas viens no kolēģiem gāja ārā – skatās dūrvis aizcirtās, domāja k-kāda apkopēja, jeb kas taml, tās tur bieži skraida. pēc brītiņ a pamana – vienam nozagts nokia N93, otram 40ls un fotokamera, dzīvokļa atslēgas .. vel k-kas bij nosperts. jaka kuru uzliku uz savām drēbēm – mašīnas atslēgas un maks nozagts netika, kā arī mans ipods, mobilais, maks, mobilais, mazdas atslēgas, viss vietā.

    lieki pieminēt, ka bērnu mātes vairs tur nesēdēja..

    secinājumi: tādēļ, ka gribēju labu kādam citam, tas paglāba mani 🙂 pirms uzliku jaku, maks no kabatas spīdēja ārā & tas būtu pirmais ko tie suņ i būtu paņ ēmuši.

    #173986
    rajah
    Participant

    man viens paziņa rukā vienā lielveikalā. apakšā kur mašīnas iebrauc esot kaut kāda kaste palikusies. neviens nevāc.

    paskatījušies kas iekšā – izrādās kaudze ar izlietotiem prežiem, pie tam ar visu saturu. pie tam vēl adrese esot bijusi klāt kaut kādā kvītī. var jau būt dīvaini cilvēki, vai nu arī fetišists kas tādas lietas krāj. visi esot brīnījušies.

    vēl tur pat citu reizi apakšbikses mētājušās. kaut kā dīvaini – mašīnas braukā iekšā ārā, a tur kāds laikam pliks gērbies un atstājis.

    #173987
    samurajs
    Participant

    rajah wrote:

    izrādās kaudze ar izlietotiem prežiem, pie tam ar visu saturu.

    vēl tur pat citu reizi apakšbikses mētājušās.

    Tas gadījumā nebija veikals “LABI” Rīgā , Brīvības 98? :rofl:

    #173988
    Sid
    Participant

    samurajs wrote:

    rajah wrote:

    izrādās kaudze ar izlietotiem prežiem, pie tam ar visu saturu.

    vēl tur pat citu reizi apakšbikses mētājušās.

    Tas gadījumā nebija veikals “LABI” Rīgā , Brīvības 98? :rofl:

    😀 😀 :rofl: Man pat ir bail prasīt, kā Tu to zini.. 😀 😀

    #173989
    rajah
    Participant

    no kura laika Labi ir lielveikals? tas ir tas pats Rimi kanāla malā Liepājā.

    #173990
    shady
    Participant

    Sid wrote:

    😀 😀 :rofl: Man pat ir bail prasīt, kā Tu to zini.. 😀 😀


    :DDDDD

    #173991
    Loading
    Participant

    Sid wrote:

    😀 😀 :rofl: Man pat ir bail prasīt, kā Tu to zini.. 😀 😀

    :rofl: :rofl: :rofl:

    #173992
    samurajs
    Participant

    rajah wrote:

    man viens paziņa rukā vienā lielveikalā. apakšā kur mašīnas iebrauc esot kaut kāda kaste palikusies. neviens nevāc.

    paskatījušies kas iekšā – izrādās kaudze ar izlietotiem prežiem, pie tam ar visu saturu. pie tam vēl adrese esot bijusi klāt kaut kādā kvītī. var jau būt dīvaini cilvēki, vai nu arī fetišists kas tādas lietas krāj. visi esot brīnījušies.

    vēl tur pat citu reizi apakšbikses mētājušās. kaut kā dīvaini – mašīnas braukā iekšā ārā, a tur kāds laikam pliks gērbies un atstājis.

    No kurienes veikalā var gadīties tādas lietas? – Rēcam tālāk!!!

    Tātad 90.gados Liepājā, Zivju ielā, kādu laiciņu pastāvēja sexpreču veikaliņš “Ļoti Labi”. Sortiments – kā jau tādos veikalos pieņemts, bet šis bija īpašs ar to, ka bija arī 3 slēgtas individuālās videokabīnes. Katrā no tām bija krēsls (vai divi, neatceros), televizors un monētu uztvērējs. Kad iebaroja 20 sant. monētu – kādas 5 min. varēja skatīties porņukus. Bija arī minimāla izvēle – 3-5 filmas. Vēl katrā kabīnē atradās papīra dvieļu rullis un miskaste.

    Acīmredzot, tas bija domāts, lai nopirktos dildo, gumijas vecenes utml. varētu notestēt uz vietas. Kam tās naudas pamazāk, par 20 sant. varēja tāpat ar rokas drezīnu censties panākt bagātos.

    Te arī bija mazs piemērs par to, kā izlietotie preži var gadīties veikalos… :rofl: :rofl: :rofl:

    #173993
    shady
    Participant

    Huh, nē.. nu….psc:D

    Nez kādēļ nāk atmiņā viens no “Š okējošās Ä€zijas” raidījumiem, kur bija siena ar carumiem (zem jostas vietas) – priekšpusē uzzīmēta meiča…vienīgā ekstra bija tā, ka otrpus sienas atradās īstas meičas, kuras apstrādāja to, ko izbāza laukā pa to caurumu.

    Bet līdz Ä€zijas pakalpojumiem…Latvijai vēl augt un augt..:DD

    #173994
    Sid
    Participant

    Eh, shady, vēlviens iemesls, lai es kādreiz aizšautu uz Ķīnu/Japānu.. 😀

    #173995
    shady
    Participant

    True…

    #173996
    rajah
    Participant

    vai tad seksšops ir Zivju ielā ciet? :ooo: aizvakar vēl gājām garām, esot tā smukā pārdevēja, ar kuru normāli varot aprunāties, ja vajag dabūt nopirkt, tanī dienā redzama bijusi pa logu. :die:

    #173997
    Sid
    Participant

    Eh… Latvieši vairs nav neķītri? 🙁 Valmierā ar seksšops aizvērās jau pirms laba laika..

    #173998
    samurajs
    Participant

    rajah wrote:

    vai tad seksšops ir Zivju ielā ciet? :ooo: aizvakar vēl gājām garām, esot tā smukā pārdevēja, ar kuru normāli varot aprunāties, ja vajag dabūt nopirkt, tanī dienā redzama bijusi pa logu. :die:

    Š itas pie tirgus rukā, laikam “Ēdene” saucas. Tas ar videokabīnēm atradās tuvāk Rokcafē. Tātad vienubrīd 2 gab. bija uz Zivju ielas 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā