Microsoft Edge atjaunina pārlūkprogrammas cilnes

Microsoft Edge

Pēc vertikālo ciļņu atbalsta pievienošanas pagājušajā gadā uzņēmums Microsoft tagad Edge pārlūkprogrammā testē jaunu funkciju, kas lietotājiem ļauj mainīt vertikālo ciļņu paneļa izmērus.

Kā ziņo Windows Central, kāds Reddit lietotājs ievērojis jauno funkciju un nesen kādā GIF parādīja to darbībā. Iespēja mainīt vertikālo ciļņu paneļa izmērus tagad ir pieejama tiem, kas izmanto Microsoft Edge Canary 90.0.810.0.

Lai gan horizontālās cilnes jau sen ir standarta veids, kā pārlūkprogrammā atvērt vairākas vietnes, vertikālās cilnes ātri kļūst par populāru alternatīvu, jo tās ļauj pārredzamāk izmantot ekrāna telpu (it īpaši izteikti plato monitoru lietotājiem).

Neatkarīgi no tā, vai jau izmantojat Microsoft Edge vertikālās cilnes,  jaunā eksperimentālā funkcija darbojas ikvienam, kam ir piemērota pārlūkprogrammas versija. Ciļņu paneļu lielumus iespējams mainīt, noklikšķinot uz konkrētā paneļa un pavelkot to.

Ja esat pieradis pārlūkprogrammā atvērt vairākas cilnes, visticamāk esat saskāries ar situāciju, kad to ir par daudz un nevarat atrast nepieciešamo. Jaunais ciļņu izvietojums iespējams palīdzēs šajā situācijā, palīdzot koncentrēties uz visvairāk nepieciešamo.

Avots: TechRadar

Dalies :

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Atbildēt

Jaunākie apskati
Tev varētu interesēt