Tehnoloģiju jaunumi

Apple laiž klajā jaunu 13 collu MacBook Pro ar Intel Ice Lake procesoriem

Šodien Apple atsvaidzināja 13 collu MacBook Pro variantu, sekojot līdzi 16 collu MacBook Pro izlaišanai pagājušajā gadā.

Jaunajam modelim ir atjaunotas specifikācijas, ieskaitot 10. paaudzes Intel Core procesorus noteiktās konfigurācijās, īpaši 10nm Ice Lake mikroshēmas, ar Intel Iris Plus Graphics. Apple saka, ka, salīdzinot ar iepriekšējās paaudzes MacBook Pro, jūs varat sagaidīt līdz pat 80% ātrāku grafikas veiktspēju. Apple arī saka, ka tas ļauj MacBook Pro savienot ar tā Pro Display XDR ar pilnu 6K izšķirtspēju.

Apple ir arī divkāršojis 13 collu MacBook Pro bāzes krātuvi, tagad sākot no 256 GB SSD atmiņas līdz pat 4 TB. Turklāt 16 GB operatīvā atmiņa ar ātrumu 3733MHz ir kļuvusi par standartu modeļiem ar 10. paaudzes procesoriem, un 13 collu MacBook Pro ir iespējams pirmo reizi iegūt pat 32 GB RAM.

Vēl viena ievērības cienīga izmaiņa, protams, ir jaunā Magic Keyboard, kas pagājušajā gadā debitēja 16 collu MacBook Pro. Pēc sūdzībām par Apple tauriņu pārslēgšanas mehānismu, uzņēmums tagad izmanto šķērveida mehānismu.

Jaunā MacBook Pro displejs ir tāda paša izmēra kā iepriekšējie 13 collu modeļi, un tas var nodrošināt līdz 500 nitriem spilgtuma un atbalstu P3 krāsu gammai. Tam ir arī Apple TrueTone tehnoloģija. Drošības ziņā tas nāk ar Apple T2 drošības mikroshēmu, kas droši saglabā Touch ID informāciju un citus failus.

Jauno 13 collu MacBook Pro šodien var pasūtīt, sākot no USD 1299 (~1200 Eur) vai studentiem par 1,199 USD (~1107 Eur), taču šiem modeļiem joprojām ir astotās paaudzes Intel procesori. Modeļi ar Ice Lake procesoriem un ātrāku operatīvo atmiņu sākas no 1799 USD (~1660 Eur) ar 16 GB RAM un 512 GB SD atmiņas. Datori ieradīsies pie klientiem un būs pieejami mazumtirdzniecības veikalos vēlāk šonedēļ.

Avots: Neowin

Atbildēt

Līdzīgi raksti