F3l cms

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 105 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148102
    Anonīms
    Neaktīvs

    Neriņķošu par un ap, bet ķersos pie lietas , tātad ir sekojoša doma – apvienot vairākus web veidošanā zinošus, pieredzējusus un savu brīvo laiku tērēt gatavus cilvēkus un izveidot savu opensource cms (made in Latvia, Uk bastards- go to sleep) . A kam tas vajadzīgs? Idejas pēc. Tatad galvenie projekta mērķi:

    Izveidot universālu CMs kurš derētu visam , sākot no bloga izveides beidzot ar foruma, izklaides , temata vai ziņu portala izveides. Ar ko sams atšķirtos no parejiem CMS ? Ar izejas kodu pārskatāmību un vienkāršo vadību. Domats vairak piestrādāt pie admina paneļa izveides , lai FTP nāktos izmantot ļoti reti un jaunus moduļus būtu ļoti vienkārši izveidot tieši admin paneli. Vēl daudzi aspekti šim visam ir, bet nu ja kādam ir vēlme piedalities vai uzzinat vairāk, rakstīt savus moduļus, aiziet, piesakamies šeit vai man pz .

    #190376
    Creep
    Participant

    Sliņķis ar daudz darbiem uz kakla ir slikta kombinācija kāda ir manā gadījumā, tāpēc laikam tomēr atteikšos…

    #190377
    Foxsk8
    Participant

    Man bija tāda pati doma savu laik, tikai laika trūkums ir ļoti liels. Ok šo to var jau padomāt un palīdzēt.

    #190378
    Anonīms
    Neaktīvs

    butiba man viss appisas ar lietotaju sistemu un forumu 😀 parejais jau butu sikums 😀

    #190379
    Foxsk8
    Participant

    Ta kur problēma 😀 Pats zini, ko es tūlīt gribēšu teikt.

    #190380
    Aldis
    Participant

    itkaa jau to pashu veidoju veidojot savu saitu, arii no nulles viss kodeets, un pashlaik ir paarvaldaams gan ka administratoram, gan ka visaadu pakaapju lietotajiem, gan ka neregistretajam lietotajam! 🙂 Ir bloga tipa zinjas, komenteshana, forums, un specifiskas sadaljas.. [Par bedri domaaju]

    To var, bet… vai jau nav daudz tie CMS? Tik pat labi varu nonjemt DB un no nulles uzstarteet savu saitu 😀 🙂 – izplatiit to negribu delj droshiibas robiem, pagaidam tadus nemanu, bet ja nu tomeer ir, tadu open sourci cits atpakos – it iipashi php koderis kas uz robu laboshanu teemeets, un jauki redzes mana saita ievainojamibas.. 😀 ja kkas nepatiks, nobrucinaas.. Un ja jau populaaras cms sistemas siikas p0kes gazh nost.. tad mums izredzes ir shvakas…

    #190381
    Foxsk8
    Participant

    Sava taisnība jau tev ir. A vot, tieši tādi sīkie pokes tev norāda uz kļūdām un tas ir ļoti labi, vismaz zini, ka kaut kas nav kā vajag un to vajag salabot, lai tavs produkts būtu vēl labāks.

    #190382
    Aldis
    Participant

    Nu tur ta dillema ir, itka ja, itka ne 🙂 piemeram sava saita neesmu tik daudz varbut ieguldijis to kodeshanas lietu [kgan pietiekami] bet gan informatiivi… 🙂 un ja kads nobrucina lidz neatdzivinam variantam.. tad ir skumigi 😀 nu ja veido CMS, tad uztaisi pats f3l veidiigu platformu, un mees jau varam pec tam papeetiit, palidzet izstradat pluginus, tos pashus robus pielabot.. 🙂

    p.s. – interesanta ideja mani moka, ja veidotu CMS sistemu, reaali varetu ieviest automatiskos updates, nu piemeram – uz musu servera stav source, ielaapi, un lietotajs uzstadot jaunako versiju cms sistemai, vareetu updatoties tur pat caur administratora paneli! 🙂 un tada zinja nenovecotu lidz zinamam laikam versija 🙂

    #190383
    Anonīms
    Neaktīvs

    tas ari ir domats 🙂 vel ir domats lai users varetu pilniba kontrolet visu sistemu caur admina paneli 🙂 bet tur reali japiestrada pie totalas droshibas loti augsta limeni 🙂

    #190384
    Creep
    Participant

    Aldi: par to auto update: un kā cilvēks kādas izmaiņas veicis kodā, ko tad?

    #190385
    Aldis
    Participant

    Njuu vot tur butu ko galvu palauzit, ka draudzigus updates uztaisit!

    Paskat tam pasham robainajam Microsoft, tu vari mainit registrus, skinus, shellus, programmaturu, bet re – delj automatiskajiem updatem tavs mainiities neiet zudumaa 🙂 Nu tad butu jacenshas kka ta!

    Pie reizes, dariit kaa apple ar iPhone un iPod touch dara – softu tu vari vienigi vilkt no vinjiem (iTunes store), ko vinji ir parbaudijushi un viss! [softu vieta iedomajamies pluginus]

    Ja lietotajs pats maina – tad kkadu updatem funkciju kas salidzina, muusu kodu, ar lietotaja kodu, un ja kods atskirigs, tad par to padot zinju pasham administratoram – piemeram, “funkcija tada un tada ir mainita – mainijis esat jus pats, tadel – sho updati nevar veikt, bet ja velaties veikt updati tad pazudiis jusu kodetais monstrs 😀 :D”

    kka ta 🙂 – idejas jau man ir, tik tas paC kas vairakumam, laika nav! 🙂

    #190386
    Creep
    Participant

    Aldi: ar web aplikācijām tas viss ir vēl sarežģītāk…

    #190387
    Aldis
    Participant

    Nu neviens nesaka ka kkas tads ir ljoti vienkaarsh! ka jau teicu, galva butu jalauza, un jadoma! 🙂

    #190388
    Anonīms
    Neaktīvs

    par auto update- ja lietotajs bus mainijis kodu tam sadaljam kuras nepiecieshamas lai plugins/updeits ietu, tiks iedots bridinajums, diseblots auto updeits un tiks padots piedavajums atpakot zipu ar updeitu un uzinstallet manuali ta lai nekas nenobruktu 😛 kodu salidzinashana jau butu ahujety augsts limenis, ieskaumam to tok nevaig 😛

    #190389
    Creep
    Participant

    Morpheus: info haša salīdzināšana, kā tas notiek torrentos…

    #190390
    Aldis
    Participant

    respektiivi md5 🙂 un tas notiek ne tikai torrentos – bet man skjiet visaa plashajaa pasaulee! 🙂 Gan ieksh PHP paroleem, gan uz lejupladetajiem failiem – var salidzinat caur hash vai tiesham failam nav kadi zudumi.. un taa! 🙂

    #190391
    Creep
    Participant

    Parolēm tas izmantots citiem nolūkiem, bet jā, tas pats…

    #190392
    Anonīms
    Neaktīvs

    CMS izstrāde jau sākusies – online progresam varam sekot https://cms.haloo.mobi 🙂

    #190393
    Aldis
    Participant

    Labi iet uz priekshu 🙂

    #190394
    dzhonsons
    Participant

    Palaidiet QueenZ`u pie izstrādes.. Būs jums visdrošākā CMS..

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 105 kopumā)
  • Tēma ‘F3l cms’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā