JavaScript kods

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148021
    latkowsky
    Participant

    Sveiki pa seniem laikiem. Sen nebiju neko ar web lietām darījis un viss jau tā +/- bija piemirsies. Bet, zinādams, ka šeit vienmēr atrodu to, ko man vajag, nācu pie Jums, mani dārgie palīgi 😉

    Tātad, lieta ir sekojoša:

    Kā jau mēs visi zinam, pastāv entās programmas ar kurām var uzcept dažādus Javascrip brīnumus. Š ie Javascrip brīnumu, kā jau pats nosaukums par viņiem runā, sastāv no scriptiem. Respektīvi, mans jautājums ir šāds:

    Pieņemsim, es ieeju lapā http://www.lapakuraejieeju.lv un tur ir dažnedažāda info un lapai pa vidu ir kāda spēle, čats vai kas tāds, kas veidots ar Javascript palīdzību. Tātad – vai es kaut kā varu tikt klāt pie šī Javascript sākumkoda tā, lai es viņu varētu rediģēt?

    Cerams, ka Jūs sapratīsiet manu grūto domu 🙂

    Paldies jau iepriekš 🙂

    #189629
    QueenZ
    Participant

    panjem View Source un paskaties kur staav js, dazhreiz linkots dazhreiz iekljauts bet dazhreiz uztaisiits lai pie vinja tikt tik viegli nevar. uzliec uz sava pc un regidee

    #189630
    Aldis
    Participant

    tieši tā, ja javascript vajag, tad to var dabuut laukaa – jo ta ir client side valoda! 🙂 PHP ir paslepts – ta ir server side! 🙂 BET… zagt nav labi, tapec neaizraujies darit kaa QueenZ teica…

    Chati daudzi ir izstradati ar javascript + php! Un interneta pilns ar tutorialiem, pamacibam ka uzveidot javascript chatu, protams iesaku arii ja gribi veidot multifunkcionalu lapu arii apguut php, jo nu bez taa, buus ka buus!

    Lai kko sakarigu no php apguutu, vari saakt bez mysql – tiiri nobazet uz failiem, ierakstit, atvert, nolasiit – tas nebus nekas iipashi labs, bet maaciibaam derees! Arii login [profilu] sisteemas ir daudzas free ka jau gatavi sampli, un ta pat ir pilna pasaule ar tutorialiem un pamacibam ka to visu veidot!

    Neiesaku darit uz kkadam tur programmam – it iipashi ja programma saucas kaads Easy Page Maker (to domaju ka piemeru, nezinu vai tads konkrets softs ir) – no tada tipa progas nu neizspiedisi neko! Njem vai nu dreamviewer – ja vajag obligatu vizualo izvadu, ja nee tad notepad++ 🙂

    Cerams uz nekonkretu jautajumu padevu maajienu – ja velies veidot kadu dinamisku lapu ko dariit! 🙂

    #189631
    Creep
    Participant

    Aldi: slinkums meklēt, kā tas ir dabūts gatavs, bet ir redzēti varianti, ka ir pievienots javascript fails, kuru ar hotlink caur browseri nevar atvert…

    #189632
    Foxsk8
    Participant

    Ahhh. Ja nemāk zagt, nezodz.

    Iesaku lietot web lapu saglabātāju:

    https://www.httrack.com/

    Atrisina visas Jūsu problēmas. Web lapu nospiedīs viens pret vienu, php protams pārspiedīs kā html, bet nu tomēr, pie tiem pašiem JS, Flash, bildēm, css kodiem, dizaina tomēr var tikt daudz ērtāk nekā ar Save As, jo ņemot to visu ar Save As, viņš izveido stulbu folderi, kas sasaistīts ar html failu, tad atkal ir lieks čakars viņu visu rediģēt, bet izmantojot httrack, viņš smuki pa failiem visu saliek, pēc tam tik sēdi un ķidā laukā, pēti un skaties.

    Info paredzēts tikai un vienīgi mācību mērķiem. 🙂

    #189633
    QueenZ
    Participant

    Eu shitais baigi labais! 🙂 Es biju lietojis offline browser, bet shitais ir cross-platform 🙂

    #189634
    daGrevis
    Participant

    O, paldies foxsk8, šīs te noderēs, protams, tikai mācību mērķiem… 😉

    #189635
    Aldis
    Participant

    Creep: nu ja slinkums meklet, ierakstiit guuglee – free chat source, free javascript chat source, free javascript tutorial, free php tutorial – un pa paris stundam iziet +/- tam paari.. nu tad ta ir tava problema! 🙂

    Un nebrinos ka hotlinks medz but noslegts tadam padarishanam, jo tadi zagleni ir daudz, un traffiks tikai protams aug!

    #189636
    Creep
    Participant

    Aldi: man js, php utt. nevajag mācīties, tie laiki, kad šamos studēju jau sen garām, un sen jau pāri, sen jau viss apgūts.

    Es toč par hotlinkošanu arī biju domājis, ka slinkums meklēt, kā…

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā