Tīrs dators

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Tīrs dators

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149205
    _Mo3_
    Participant

    Atveda man te tādu datoru uz remontiņu un es vnk nevarēju atturēties un neielikt to apskatei 😀

    [img]https://i267.photobucket.com/albums/ii316/MoJaRs/th_P7013197.jpg[/img]

    #205634
    tox3
    Participant

    Un es domāju ka manējais ir pieputējis… 😀

    #205635
    daGrevis
    Participant

    Tas vēl nav nekas. Var būt trakāk… 😛 Bet paldies ka dalies ar… Ēm… Putekļiem!

    #205636
    ob1
    Participant

    Nav nekas traks. Var pat izlasīt tekstu uz uzlīmēm.

    #205637
    daGrevis
    Participant

    Jūs pagaidiet kad atvēršu un nofotogrāfēšu savu… 😀

    P.S. Nez vai sagaidīsiet… Esmu slinks un neredzu no tā BAIGO jēgu, kamēr dators nav pārvērties par radiatoru… 😀

    #205638
    Evers
    Participant

    daGrevis wrote:

    Jūs pagaidiet kad atvēršu un nofotogrāfēšu savu… 😀

    P.S. Nez vai sagaidīsiet… Esmu slinks un neredzu no tā BAIGO jēgu, kamēr dators nav pārvērties par radiatoru… 😀

    Lai, pateicoties putekļiem , kautkas saietu uz īso un noceptos, nav pat jāsagaida kamēr PC pārvērtīsies par radiatoru – kā zināms, arī putekļi vada strāvu

    #205639
    daGrevis
    Participant

    Paldies, nobiedēji, būs jāizsūc… 🙂

    #205640
    izredzētais
    Participant

    evers, parasti putekļi tik salaiž uz īso, nevis nodedzina 🙂 vismaz neesmu dzirdējis par tādiem gadījumiem..

    #205641
    m_janis
    Participant

    Nu šis vēl tiešām nekas īpašs. Ir nācies kopā ar putekļiem likvidēt tarakānu kapsētu, par kaķu spalvām (nu mīl šie, maitas, gulēt tieši uz keisa, ja var tikt klāt) nerunājot. Pabieza “filca” kārta uz CPU radiatora arī nav retums – kliente brīnījās, kādēļ kaste vairāk par piecām minūtēm nestrādā :devil:.

    #205642
    Mr.Death
    Participant

    ak tu dies, ta nu gan nobijies no paaris putekljiem :> esi vispaar kaadreiz muuzjaa redzeejis kompi, kura keisaa ir nospraagusi zjurka un baroklis pills ar tarakaaniem? vai arii teiksim taadu, kursj ir staaveejis virtuvee un procja radiators pilns ar veciem taukiem puscentimetra kaartaa, kas ir veel nolipis ar putekljiem? aa un veel jaa tas maajdziivnieku variants – keiss liidz pusei piesuukts ar sunju un kakju spalvaam, taa, ka taas ar sjaujaam var njemt laukaa? nu tie ir taadi spilgtaakie momenti iz manas pieredzes :>

    #205643
    daGrevis
    Participant

    Man bīties tagad vai nē? 😀

    #205644
    msh
    Participant

    Ļoti normāls dators, tur nav nekā īpaša, praktiski visas kastes, ar kurām man nav bijusi darīšana un kuras nav jaunas, ir bijušas šādas 😀

    #205645
    _Mo3_
    Participant

    nez, man šitādas kastes tik bieži nav gadījušās, lai arī cik vecas tās nebūtu 🙂

    #205646
    rajah
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    Atveda man te tādu datoru uz remontiņu un es vnk nevarēju atturēties un neielikt to apskatei 😀


    šis nu tiešām kaut cik normāls, pameklēšu bildītes kur tiešām ir putekļu zeme

    #205647
    Mr.Death
    Participant

    zjeel ka es nenobildeeju tos vaajpraatiigos skatus, ko man ir gadiijies redzeet :>

    kaads no jums jau drosji vien ir arii redzeejis saluutu barosjanas blokaa? baigi skaistais skats vispaar – puteklju villas pills baroklis, nospraksj tik kkas uz iiso un saak ar smuku liesmu degt :>

    #205648
    msh
    Participant

    Neesmu redzējis, es barokļus iztīru.

    Un kādu vēl īso, no karstuma nodeg kāda diode/tranzistors vai uzsprāgst kāds elektrolītiskais kondensators.

    #205649
    Mr.Death
    Participant

    iiso izraisa tarakaans kas uzseedies uz divaam lodeejumu vietaam vienlaiciigi :>

    p.s. vispaar datorservisos vajadzeetu sterilu telpu ar baltaam sienaam un griidaam, kuraa jau no pasja saakuma tiek iestiepta katra kaste uz attaarposjanu. jebal, ja prusaku bataljons panesaas pa visu servisu, tad ir dirsaa.

    #205650
    msh
    Participant

    No kā kastē salien prusaki? Kaut kā nav dzirdēts, ka prusakiem patiktu vietas ar temperatūru 30-50c.

    #205651
    samurajs
    Participant

    Un kā vēl prusakiem patīk siltums! 😀 Tikai nav vairs to mājdzīvnieku… sarijušies ar E bagātināto pārtiku un pārvākušies uz labākiem medību laukiem 😀 Varbūt uz laukiem kādam vēl ir?

    #205652
    rajah
    Participant

    samurajs wrote:

    Un kā vēl prusakiem patīk siltums!


    man gan liekas ka viņiem patīk tieši elektronika, elektromagnētiskais lauks, trafu dūkoņa

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā