Kļūdainas SMS dēļ Turcijā iet bojā cilvēki

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kļūdainas SMS dēļ Turcijā iet bojā cilvēki

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146861
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080424174308119.jpg[/imgl]Š is jaunums ir no rubrikas “smiekli caur asarām”, bet pietiekoši unikāls, lai visi ar to iepazītos.

    Tātad Turcijā jauns precēts pāris – Emine (20) un Ramazan Calcoban (24) nolēmis šķirties un apmainījušies dusmīgām SMS. Tas ilga līdz brīdim, kamēr Ramazans neaizsūtīja SMS ar tekstu:

    “Tu aizvien maini tēmu, līdz ko tev beidzas argumenti!”.

    Tā kā Eminei bija telefons, kurš neatbalstīja turku īpašās rakstzīmes – visi burti «ı» (i bez punkta) nomainījās pret latīņu «i». Vārda «sıkısınca» vietā sanāca «sikisinca» un Emine izlasīja šādu tekstu:

    “Tu aizvien maini tēmu, līdz ko kāds tevi drāž!”

    Emine šo parādīja tēvam, un tika iedarbināts musulmaņu valstīs visai parastais neoficiālais goda atriebības mehānisms. Ramazan, uzzinājis par kļūdu, gāja atvainoties, bet mājās viņu jau gaidīja niknais sievastēvs un sieva ar māsām. Sievastēvs iedūra znotam ar nazi; kad šis mēģināja bēgt, ceļu aizšķērsoja “mīļotā sieviņa” un mēģināja Ramazanu piebeigt. Lai atbrīvotu ceļu, viņš izvilka savu dunci un iegrūda krūtīs Eminei, kura mira no asins zuduma.

    Ramazans pēc tam tika arestēts un cietuma kamerā izdarīja pašnāvību. Pārējiem iesaistītajiem draud cietumsods.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080424174605399.jpg[/img]

    Avots: cnews.ru

    #178869
    t0m
    Participant

    Mja nesaprast vai smieties vai raudat! Domaju pec ita atgadijuma visi turcijaa nomainiija mobilos uz modernaakiem 🙂 😮 Uz turciju nekad nebrauksu, uz kaadu neta paskatiisies vai pateiksi, pats to neabzinoties un sekas neprognozeejamas!

    Tiesam interesants materials Samuraj!

    #178870
    samurajs
    Participant

    t0m: Nēnē – vēl nav paguvuši, tas tak jaunums! 😀 Tagad laikam papriekš birstēs mobilos operatorus, lai vecos telefonos neatpazītās zīmes nomainītos piem. pret “?” kā pie mums tas ir.

    #178871
    ahilejs11
    Participant

    kas tik pasaulē nenotiek………..:D

    #178872
    Techno
    Participant

    kkaads sviests,tie turki tak nav normaali :D:D

    #178873
    osh
    Participant

    Techno wrote:

    kkaads sviests,tie turki tak nav normaali :D:D

    Es pazīstu kādus trīs turkus. Tīri sakarīgi cilvēki.

    Tikai ar tieksmi taisīt visādas spekulācijas ar mantām, bet čurkām jau tas laikam ir asinīs.

    #178874
    Graafiene
    Participant

    Labi, ka es cenšos vairāk zvanīt, un pēc iespējas mazāk sūtu sms, jo savādāk man varbūt sen jau duncis būtu ribās :die: , jo ne tikai turki ir dulli :duno:

    #178875
    Jazz
    Participant

    Un viņus vēl grib ņemt iekš ES… paldies nē! Goda kodess vēl “ieslēgsies” nevajadzīgā brīdī!

    #178876
    osh
    Participant

    Turcija iekš ES – tas nekad nenotiks.

    Tādā gadījumā otrā lielākā valsts ES (pēc iedzīvotāju skaita) būtu musulmaņu valsts. Visiem jau pietiek paskatīties, kā Francijā ar tiem turbāniem ņemās. Tagad franči paši kož elkoņos, ka atļāva 60-ajos gados sabraukt iekšā visiem bijušo koloniju āfrikāņiem, kam vien nebija slinkums.

    #178877
    Sid
    Participant

    osh, un mēs arī drīz to pašu darīsim, jo tagad mūs piespiež pieņemt nēģerus kā savējos. 😉

    #178878
    klibais_Silvers
    Participant

    Ja iedomaajamies netaalaa naakotnee klubus sanarkojushos niggeru pilnus- uzreiz nelabi paliek. Un tad tagad nicinaatie urlas kljuus latviesha labaakie draugi…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā