Labdarības akcija

Moderatori: janis.wd, Vecākie lietotāji

ilze123
Reģistrēts lietotājs
Atbildes: 2
Pievienojies: 03 Jūl 2014, 14:03
Reputācija: 0

Labdarības akcija

Post no ilze123 » 12 Jan 2015, 10:59

Īsi pirms nesen aizvadītajiem Ziemassvētkiem noslēdzās Latvijas uzņēmuma „Hotel Operator VVM” pusgadu ilgusī labdarības akcija, kuras rezultātā Ogres novada bērnu nams „Laubere” tika pie jauna dīvāna spēļu istabai un bērnu sen kārotas spēles - galda futbola. Labdarības akcija startēja 2014. gada jūnijā un tās ietvaros, veicot rezervāciju no uzņēmuma oficiālās mājaslapas, SIA „Hotel Operator VVM” ziedoja bērniem 1 eiro no katras rezervācijas.
„Tiecoties kļūt par Latvijā vadošo viesnīcu operatoru, esam apņēmušies mūsu sadarbības partneriem, viesiem, kā arī sabiedrībai apliecināt, ka sociālā atbildība ir svarīga mūsu uzņēmuma prioritāte,” teic SIA „Hotel Operator VVM” direktore Jeļena Stirna.

Viena no iniciatīvām šīs prioritātes ietvaros bija labdarības akcija bērnu nama “Laubere” atbalstam. Akcija startēja 2014. gada jūnijā un turpinājās līdz decembrim. Pēc akcijas noteikumiem, veicot rezervāciju no uzņēmuma oficiālās mājaslapas www.wellton.com, SIA „Hotel Operator VVM” ziedojam bērniem 1 eiro no katras rezervācijas. Akcija noslēgusies tieši pirms Ziemassvētkiem, un par ziedotajiem naudas līdzekļiem bērnu nama iemītniekiem nopirkts dīvāns spēļu istabai un galda futbola spēle.

„Galda futbola spēli „Lauberes” bērnu nama iemītnieki vēlējās jau sen un šo kolektīvi lietojamo dāvanu kā viskārotāko viņi izvēlējās paši. Ļoti nepieciešams bija arī jauns dīvāns spēļu istabai. Esam pateicīgi, ka Latvijā ir sociāli atbildīgi uzņēmumi, kas palīdz uzlabot bērnu nama iemītnieku ikdienu,” stāsta bērnu nama „Laubere” direktors Mārtiņš Leja. Viņš piebilst, ka, pateicoties uzņēmuma „Hotel Operator VVM” darbinieku iniciatīvai, abas lielās dāvanas papildināja arī saldumu paciņas un siltais apģērbs ikvienam „Lauberes” iemītniekam.

„ Uzņēmums „Hotel Operator VVM” izsaka pateicību visiem klientiem, kuri atbalstīja šo labdarības akciju. Pateicoties jums, bērni saņēma to, ko ļoti vēlējās. Akcija noritēja ļoti veiksmīgi, tāpēc jaunajā, 2015. gadā, mēs noteikti to atkārtosim,” piebilst J. Stirna.

Latvijas uzņēmums „Hotel Operator VVM” ir jauna un strauji augoša kompānija, kura nodarbojas ar viesnīcu operēšanu. Š obrīd uzņēmums pārvalda sešas četrzvaigžņu viesnīcas Rīgā – „Wellton Elefant Hotel”, „Wellton Old Riga Palace Hotel”, „Wellton Gertrude Hotel”, „Wellton Terrace Design Hotel”, „Wellton Centrum Hotel & Spa”, „Wellton Centra Hotel”,  septītā viesnīca Rīgā, Valņu ielā 49, vērs savas durvis 2015. gadā pavasarī.

Informāciju sagatavoja: Olga Stavinska, Marketing Manager, SIA “Hotel Operator VVM”, marketing@wellton.com, www.wellton.com

User avatar
Aldis
E-žurnālists
Atbildes: 5084
Pievienojies: 21 Nov 2008, 15:55
Reputācija: 0
Atrodas: LV

Post no Aldis » 12 Jan 2015, 11:53

Paldies par info. Ap Ziemassvētkiem noziedoju «Eņģeļi pār Latviju», zinu ka ziedoja arī citi. A bet vakar nācās tā pavēlāk aizstrādāties pie datora, šodien brīvs, nesen pamodos. Dzeru kafiju un pārlapoju internetāļa plašumus. Abi kaķi guļ šodien istabā, ārā sniegs, viņiem nepatīk Ziema. Kamdēļ es šo visu stāstu? Nezinu, tik pat daudz jums vajadzētu nezināt, kamdēļ šo te sadrukāto palagu par dīvānu un galda futbolu, ko tik dāsni sagrabinājāt ap Ziemassvētkiem, esat ielikuši IT portālā, nu jau 3 nedēļas pēc Ziemassvētkiem. Tagad sajutāties tik kruti ka ar to jāplātās dajebkur un visur? Tad lūdzu, HoteļOperator, nodarbojaties ar savu lietu, operējiet viesnīcas, nevis spamojat pa forumiem to cik jūs esat labestīgi. Nevienu tas neinteresē, lai arī cik skatbi tas nebūtu.
Image Oh My God = OMG
Image Ak Mans Dievs = AMD

User avatar
3Dklucis
Klauns
Atbildes: 1018
Pievienojies: 29 Dec 2012, 00:38
Reputācija: 1

Post no 3Dklucis » 12 Jan 2015, 17:54

Īsi pirms nesen aizvadītajiem Ziemassvētkiem noslēdzās Latvijas uzņēmuma „Hotel Operator VVM” pusgadu ilgusī labdarības akcija, kuras rezultātā Ogres novada bērnu nams „Laubere” tika pie jauna dīvāna spēļu istabai un bērnu sen kārotas spēles - galda futbola.
Tad jau D_L kucēniem bus kur suinīties un kas jauns ko salauzt !:D

Pievienot atbildi

Return to “Foruma Jaunumi un Lietošana”