Auto vadības bloka kodēšana

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Auto vadības bloka kodēšana

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154031
    web33
    Participant

    Sveiki .

    Vai ir kāds mēģinājis,testējis,ņēmis ar auto vadības bloka kodēšanu ?

    Es pamēģināju uz vw sharana ,vag com no Ross Tech ( atbalsta tikai vw,audi,skoda) teikšu godīgi štele baigi labā,var pārprogramēt no a-z ,lasīt dzēst kļūdas,papildināt esošās fīčas,uzlikt jaunas un .t.t.

    Uz šā softa man viss ir skaidrs.

    Teiksim interesē softs prieks Mercedes ? Atradu Mercedes Carsoft 7.4 mēģināju pieslēgties ar OBD2 vadu + mercedes 38pin pāreju nesanāc,iespējam vajadzīgs kāds aparāts,mājās mētājas 😀 kwp2000 caur to ar mēģināju nesanāca,bet nu tas jau vispār domāts auto chipošanai biju cerējis vismaz caur to tikt klāt vadības blokam ,bet nekā 🙁

    Varbūt ja kāds ar kko tādu ir ņēmies varētu padalīties pieredzē !!!

    #269349
    vitaalijs
    Participant

    Man interesē sekojošais vai var pāršūt pašu firmwaari. Mana problēma ir sekojoša ka nejaucas pareiza bendzīna gaisa attiecība. servisā (oficiālajā) pateica ka vadības bloks esot chipots un neko izdarīt nevarot jāpērk jauns…

    #269350
    92.hazel
    Participant

    caur ko masinai vadiibas bloku var parprogramet caur specialu ieriici,vai caur kompi?

    #269351
    web33
    Participant

    Principā jāskatās kāds tev vadības bloks,ja tev ir pārlodēts chips tad tur būs sarežģītāk ,bet ja tikai pāršūts firmware tad uztraukumam nav pamata,mierīgi var uzlikt uz oriģinālu.

    Kas tev pa auto models,gads un .t.t varētu pateikt precīzāk !

    #269352
    vitaalijs
    Participant

    Es pat varu pateikt detaļas kodu 😉 . Žēl protams ka nav no tevis minētajiem bet fokuss 2000 gada pashas detaļas kods ir 98AB-12a650-zh un tas kas mani mulsina ir hardware type LP2-315. Mulsina tādēļ ka itkā zem šitā detaļas koda tas hardware type ir LP2-321 (netā atrodamajiem, mūsmājās grib nežēlīgi lielus ciparus par to brīnumu) tātad varbūt tas pat labi būtu ka jaunāks hārdvāres tips jeb man nemaz tāds nederētu?

    #269353
    web33
    Participant

    Cik prasa ?

    Man nav auto kodu katalogs 🙂 tāpēc labāk nosauc paša vadības bloka modeli un kodu,piemēram ( Bosch EDC15C5 C-Class Mercedes (W203) 2.2 CDI , Siemens Simtec90 Vectra C 2.0 16V ) Es varētu pateikt vai var pāršūt ,ir auto kam tie vadības bloki ir vienādi vw,audi, – bmw,rover un .t.t. ja savā 4Gb liestē atradīšu tavam modelim oriģinālo frimevare,for free pāršūšu protams ja varēs.

    #269354
    vitaalijs
    Participant

    Tādā gadījumā vari paskatīties Ford JFA7 , jo cita tur nekā nav. (detaļas kods, hardeare tips un šitas ford jfa7) varbūt ir siemens JFA7, jo daudzkur uz elekronikas parādās siemens. un konkrētāk ko varu par to fokusu pateikt ir 2.0 zetec zx3…. nu visu ko zinu un redzu laikam pastaastiiju…

    Ja tas ko līdz … obd

    #269355
    KristoZ
    Participant

    web33, pats arī varēji konkrētāk pateikt – kas par mersi, kura gada? Esi pārliecināts, ka tam vispār ir OBD2?

    92.hazel – tur vajag abus – gan kompi, gan speciālu “vadu”, kas atbalsta attiecīgās automašīnas datu pārraides protokolu.

    #269356
    vitaalijs
    Participant

    aaa nepastaastiiju cik prasa baltic motors ierubiija 5 simtus +-. ārzemēs paūtot saskrin tuvu 80 latiem ar visu piegaadi…

    #269357
    92.hazel
    Participant

    KristoZ- paldies pa info…

    a tadus vadus var iegaadaaties i-veikalos.?

    #269358
    web33
    Participant

    obd2 nav viņam,tāpēc jau liku pāreju uz 38pin 🙂

    obd2 vads

    [img]https://www.carputer.ro/blog/wp-content/uploads/2008/01/001.jpg[/img]

    38pin vads -pāreja

    [img]https://www.carparts-sale.com/images/38pin.jpg[/img]

    es jau varēju savienot pa taisno uz 4 vadiņiem,pārsvarā nāk 1.+ sarkans 2.- melns 3.dati zaļš 4.brūns hvz kam domāts ,bet nu laikam tur būs vajadzīga speciāla kastīte,lai pieslēgtos vnk tā laikam nevar.

    vitaalijs kad būšu mājas pie sava pc paskatīšos kārtīgāk .

    #269359
    KristoZ
    Participant

    web33, es nerunāju par fizisko kontaktu, bet gan biju domājis, vai tai mašīnai vispār ir tāds pats signālu pārraides standarts kādu atbalsta Tava OBD2 -> USB pāreja?

    Bet, ja Tu saki, ka mašīnas kontaktam ir tikai četri vadi, tad teorētiski no četriem populārākajiem standartiem (PWM, WPW, ISO un CAN), Tev ir WPW vai ISO. Tas brūnais vads, ko pieminēji, visticamāk, ir signāla zemējums. Tomēr, ja vāģis ir vecāks par 2003. gadu, iespējams, ka tas izmanto savu standartu.

    Bez konkrētiem datiem tā ir tikai bakstīšanās pa tumsu.

    92.hazel, jā, protams, tos var iegādāties internta veikalos. Nezinu gan kā ar Latvijas i-veikaliem, bet, piemēram, eBay to izvēle ir plaša. Vari meklēt, piemēram, pēc “TavasMašīnasModelis” + OBD diagnostic interface. Jāpiebilst, kā jau iepriekš minēju, mašīnai jābūt ražotai no 2001. gada, ja tai ir benzīna dzinējs, vai no 2003. gada, ja tai ir dīzeļdegvielas dzinējs. Tas attiecas uz Eiropā ražotajām automašīnām.

    ASV ražotajām mašīnām to standartizēja, ja nemaldos, jau no 1996. gada.

    #269360
    web33
    Participant

    Auto ir Mercedes w202 c-klases 1.8 , 95.gada

    Mašīnai nav jābūt 2001.gada,lai pieslēgtu pie datora un diagnosticētu, tas ir atkarīgs kādu softu lieto piemēram ja lieto https://www.scantool.net/ tad tas atbalsta amērikas auto no 96.gada un eiropas no 2001.gada bet tas attiecās tikai uz šo softu.

    Karoč tur ir baigai datorgalvai jābūt,lai to visu sagremotu 🙂 katrai mašīnai savi vadi ,programmas un .t.t 🙂

    92.hazel

    Kādai mašīnai tu gribi ?

    #269361
    deivs001
    Participant

    web33, tev ir taisnība. Nevajag obligāti 2001. un jaunāka izlaiduma auto, lai to pievienotu kompītim. Bet tikai KristoZ pieminētie izlaiduma gadi ir aprīkoti ar OBD standartu. Pirms tam katrs ražotājs krāmēja savu veidu, tāpat kā ar tālruņa lādētājiem reiz bja. Tevis lietotais ScanTool atbalsta tikai jau minēto OBD (On Board Diagnostic).

    Piemēram, Nissan 200SX kļūdas nolasa skaitot LED (KV109D0020) mirgošanu 😉

    #269362
    web33
    Participant

    obd2 standarts jau nāk arī eiropas auto no 96.gada vnk ir pāris 96.gada auto kuriem vēl tas nav ieviests,piemēram 96.gada mercedes w210,w202 ,bmw e39 un .t.t

    #269363
    92.hazel
    Participant

    volvo 440,bet cik lasu saprotu ka vinjsh ir pa vecu lai slegtu klat kompim…

    #269364
    ruukjis
    Participant

    Tā, tā jūs mani saintriģējāt – kā ir ar 96. gada VW Sharan? Cik viegli viņu diagnosticēt? Es zinu, ka serviso džeki mierīgi pieslēdzas un pat mainīj apgriezienus caur kompi. Moš kāds var pateikt kādu standartu, softu un kādu vadu man vaig?

    #269365
    web33
    Participant

    Sharanam pieslēgties vari konsulei pa vidu zem pelnu trauka izņem ārā visu, gan iekšiņu gan vāciņu un tur būs pieslēgšanās ports .

    Tev vaig obd2,vag com un .t.t. vadu un https://www.ross-tech.com/ softu 😀 ja gribi licenzētu sālīti sanāks ,bet ja labi meklēsi atradīsi free .

    Var arī ar obd elm327 vadu un šo softu https://www.scantool.net/ cik daudz un kādas iespējas ar šo nezinu neesmu vēl testējis

    Bet nu uz vw,audi,skoda,seat līderis ir https://www.ross-tech.com/ softs ar ļoti lielām iespējām.

    #269366
    ruukjis
    Participant

    O, paldies, mēģināšu ko uzrakt.

    #269367
    msh
    Participant

    Nu bļin, vitālij, ko tu čakarējies? 😀 Ja tiešām kāds ir tavā fuckusā iemetis vadības bloku, kas neatbilst tur esošajam motoram, tad ieliec standarta vadības bloku. Kaut gan teksts “nepadod normālu degvielas daudzumu jo čipsots” ož pēc batoniem – 1) normāls cilvēks atmosfērisku motoru nečipso 2) Ja arī nočipsotu, par cik vairāk gaisa vienalga iečipsot nevar, tās kartes diži atšķirties no oriģinālajām nevar 3) Baltic Motors ir tāda pati, khm, īpatnēja slava kā fordeļa markai :>

    Tofika autor, virsraksts lika padomāt ka te būs par programmējamu vadības bloku firmwaru modifikācijām utt, bet izrādās ka viens atklājis ka vadības blokiem var kļūdas nolasīt un par to kaifo :> 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā