Win XP drošība

Sākumlapa Forumi Software Windows Win XP drošība

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145979
    kaqp
    Participant

    [Cik ilgi mans dators nodziivos bez antivirusa… bet tikai ar firewall! Ar sameeraa lielu failu apmainas aktivitaati. ] ? :ooo:

    #170163
    shady
    Participant

    Es personīgi uz winxp (kad to lietoju) nelietoju antivīrusu.

    kam tas vajadzīgs?

    Visam pietiek ar FireWall!!! Bez tam – uzliec limited user un viss būs labi.

    Nekad nelieto admina tiesības, ja tā nav galējā nepeiciešamība – bet nejau ikdienas darbiem!

    #170164
    kaqp
    Participant

    ko tas limited user dos ?

    #170165
    zhagis
    Participant

    Lielā mērā atkarīgs no Tevis paša.

    Te par Limited [url=https://https://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=31016]user[/url]

    #170166
    shady
    Participant

    Ar admina tiesibām ir iespejams nograut sistēmu (arī vīruss tiek klāt sistēmas failiem), bet limited user ir aizliegts izdarīt kādas darbības iekš šiem failiem.

    #170167
    Foxsk8
    Participant

    Pēc pieredzes, mani divi PC, bez nekādas aizsardzības nodzīvojuši 2 mēnešus. Protams, ja tu nevelc nekādus crackus, nelieto mistisku programmatūtu, regulāri tīri savu PC, neatjauno tos sasodītos Update, tad PC diezgan var izvilkt. Vēl ilgāk var izvilkt, ja protams nav pieslēgts Internets.

    P.S. Kāda tolka no aizsardzības, ja protams tev nav ko slēpt vai zaudēt. Ä€trāk partīcijas klonu var atmest atpakaļ, nekā ar AV skenēt visu sistēmu. Bet tas ir tā, cik cilvēku tik viedokļu, un vienmēr katrs paliks pie sava. Ja nu tomēr vēlies aizsargāt savu PC, iesaku Avast antivīrusu, neliec dieva dēļ Pandu un Norton antivīrusus.

    #170168
    samurajs
    Participant

    Hehe Norton pats ir ritīgs vīruss 😀 Mana winda septembrī būs izvilkusi 2 gadus bez reinstall un ir absolūti tīra un nevelkas. Diemžēl vairāk nedzīvos, pāriešu uz jaunu PC…

    #170169
    Foxsk8
    Participant

    samurajs wrote:

    Hehe Norton pats ir ritīgs vīruss 😀 Mana winda septembrī būs izvilkusi 2 gadus bez reinstall un ir absolūti tīra un nevelkas. Diemžēl vairāk nedzīvos, pāriešu uz jaunu PC…

    Vispār esmu ievērojis, ka nortonam visi softi ir gļukaini. Tas jā, tur varu piekrist, ka nortons pats ir ritīgs vīruss. Sen senos laikos, kad vēl bija Win98, uzmetu viņu, sāka man to win98 grauzt pamazām nost. Par Kaspersky arī neesmu īpašā sajūsmā.

    #170170
    kaqp
    Participant

    Lai paugstinaatu drossibu vnk logoties , kaa limited user ar password ?

    #170171
    shady
    Participant

    Jā!:)

    Ja tev vajag uzinstalēt, tad:

    1)Ielogojies kā admins un pēc tam ielogojies atpakaļ limited user kontā.

    2)Uzpied uz instalācijas faila ar labo peles taustiņu “run as” un norādi administrator + paroli, ja nesanāk, tad ķeries pie pirmā punkta.

    #170172
    usins
    Participant

    shady wrote:

    Jā!:)

    Ja tev vajag uzinstalēt, tad:

    1)Ielogojies kā admins un pēc tam ielogojies atpakaļ limited user kontā.

    2)Uzpied uz instalācijas faila ar labo peles taustiņu “run as” un norādi administrator + paroli, ja nesanāk, tad ķeries pie pirmā punkta.


    Bet tad spēlei vai softam jābūt ņemtai no droša avota 🙂

    nu 2-3 mēnešus ja nelupī pron saitus un nemeklē krakus!

    #170173
    shady
    Participant

    Quote:

    nu 2-3 mēnešus ja nelupī pron saitus un nemeklē krakus!


    Kāpēc 2-3 mēnešus???

    #170174
    zhagis
    Participant

    kaqp wrote:

    Lai paugstinaatu drossibu vnk logoties , kaa limited user ar password ?

    Nevajag,tik traki satraukties.Ko tad beigās?Varbūt vispār PC neslēgt iekšā:)

    #170175
    usins
    Participant

    shady wrote:

    Quote:

    nu 2-3 mēnešus ja nelupī pron saitus un nemeklē krakus!


    Kāpēc 2-3 mēnešus???


    da vnk sajūta tāda, ka tajos trakeros var tādas figņas atraut, ka dažreiz gribas to uploaderu atrast un nedaudz paspārdīt par to, ka kompi nav skenējis un met drazu līdz.. 😀

    #170176
    shady
    Participant

    Vislielākā kļūda ir, ka cilvēks ikdienā lieto admina tiesības.

    Tās nav vajadzīgas. Kā tad uz *nix cilvēks var ieslēgt root tiesibas tikai uz pārs min (kad tās vajadzīgas) un izslēgt (kad pabeidz darbību)?

    Tāpat arī uz windas – tu tak katru dienu nekonfigurē OS or etc..???

    Tā kā ikdienā tās nav vajadzīgas.

    Protams, ka jāstrādā ar limited tiesībām.

    #170177
    nitro
    Participant

    Gaumes lieta.. Tikpat labi var dariit no otra gala – lieto adminu bet programmas un shaubiigas lietas laist caur RunAs caur Guest akauntu..

    #170178
    shady
    Participant

    Un, ja iemladīsies kāds vīrus, tad arī laidīsi to ar jūzera tiesibām?:)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā