Cilvēks – dzīvnieka labākais draugs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Cilvēks – dzīvnieka labākais draugs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154435
    shady
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/29_dzivnieki_1.jpg[/imgl] Brīvdienās atkal atgriezās lielā svelme, un tās tika pavadītas cenšoties atvēsināties. Cits dienas pavada pie ūdens, citi sēž verandā un bauda aukstu alu – vienvārdsakot kā nu katrs māk un vēlas. Tomēr skatos uz saviem mājdzīvniekiem un saprotu, ka tiem palīdzēt nekādi nespēju, bet nav arī īstas vajadzības, jo kaķis vienmēr māk atrast visvēsāko vietu mājās, bet manas ÄŒīles vāveres dabīgā vide ir Andu kalni, un tātad sausums un karstums tai nav nekas biedējošs. Kāds analītiķis noteikti jau ir iedomājies, ka šonedēļ vēlēšos noskaidrot, kā jūs atvēsiniet savus mīluļus, bet nē, būšu drusku konservatīvāks un pajautāšu, vai jums vispār mājās ir kāda radība kura ieņem mājdzīvnieka statusu. Kāds savu dzīvi nespēj iztēloties bez ķirzakas, citam melns kaķis uz dīvāna vāļājas, bet vēl kāds nopircis zelta zivi cerot uz trīs vēlēšanām. Tad nu padalīsimies ar citiem, kas mums mājās mīt, un ja ir kāds ragulops, tad to arī pieminam.

    #272499
    Wuu
    Participant

    Kaķis + Suns + Videokarte 😀

    #272500
    buipisLV
    Participant

    Kaķis + kaķis + suns + bruņ urupucis + zivs = mani mājdzīvnieki 🙂

    #272501
    akms47
    Participant

    Kaķis + suns + kompis…. Vēl tik kāda “vāvere” pietrūkst. 😀

    #272502
    Stormbird
    Participant

    Kaķis un PC ar viņa spalvam iekšā 😀

    [img]https://pic2.fotki.lv/photos2/6/W0003384/000338379/000033837860_%23_2_%23_m77.jpg[/img]

    #272503
    samurajs
    Participant

    Kaķis ar PC labi saiet kopā. Nespēju citu ko iedomāties.

    #272504
    dzhonsons
    Participant

    Kaķis + kaķis + PC.

    #272505
    WordPad
    Participant

    Baigais mīļums. 🙂

    #272506
    tox3
    Participant

    Man ir kaķis un suns

    #272507
    Evers
    Participant

    Zvēru netrūkst, bet kā mājdzīvnieki ir kaķis un suns.

    #272508
    RicoPico
    Participant

    Nosauktie dzīvnieki ir pārāk Mainstream! Gribu sliņķi. Tādu lielu uz zaļu- lai karājas pie lustras.

    [spoil][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ykJUjq0OIyU[/youtube][/spoil]

    #272509
    buipisLV
    Participant

    Tavs kaķītis ir tāds pats kā mans. 🙂

    [img]https://www.bildites.lv/images/rc7fys3jlyi5nqunwxc.jpg[/img]

    #272510
    Athlons
    Participant

    tā kā no kaķiem (un no putekļiem, pelējuma, ziedputekšņiem utt.) man jāšķauda, tad apmierinos ar datoru… 😀

    #272511
    WordPad
    Participant

    Ir jau arī nealerģiskie suņi un kaķi. 🙂

    #272512
    nevertell
    Participant

    Kopš kājas vairāk nespēj panest lielāku slodzi par mainstream staigāšanu, man vairāk nav manu divu labradoru. Ir tikai kaķis.

    #272513
    Mr.Death
    Participant

    uu ja :> skatos beernc un ciri zauri iecieniijusji briteniekus :> sjitais jau ar brends – labi iet kopaa, ar apple aiphoun un citiem gadzjetiem, mhhhhhhh :> pasjam man maajdziivnieku nav (tik cik es pats), jo uzskatu, ka pilseetaa dziivniekiem nav ko dariit. bija doma njemt taadu smuku laukos augsuju runcjuku, bet tad paardomaaju – negribeeju vienkaarsji jamo spiidzinaat ar pilseetas paiku un cjetraam sienaam, jo aaraa laist negribeetos – pilseetaa daudz konkurentu, kaa arii taadi ieveerojami objekti, kaa miskastes, kas jamiem tik ljoti patiik. samaitaatos, vienvaardsakot. :>

    #272514
    Stormbird
    Participant

    Jā, dikti līdzīgs 🙂

    #272515
    Nelabojams
    Participant

    Divi zarkukaiņi terārijā un sieva.

    #272516
    buipisLV
    Participant

    Manējais nav britinieks, bet gan britu īsspalvainā+sētas Vasjas krustojums, un kaut gan ir izdevies līdzīgs īstajam, neuzskatu, ka viņ š ir brends, ar ko lielīties, bet gan parasts mājas kaķis. Ä€rā nelaižu, uz izstādēm nevedu, iespēja radīt pēcnācējus drīzumā tiks diseiblota. 🙂

    #272517
    Foxsk8
    Participant

    3 runči. Viens protams mans (varētu teikt, pusdogs, nāk līdzi uz veikalu, pavadīt uz autobusu, sagaidīt, utt.. tāds pajocīgs raksturs priekš kaķa, parējie zvēri īpaši nepatīk, taka esmu kaķu fanāts, visu mūžu bijuši kaķi, kopā pa šiem visiem gadiem, kādi 10 – 12 gab ir bijuši), pārējie regulāri ciemiņi 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā