Dators restartējās!

Sākumlapa Forumi Hardware Pārējās Hardware lietas Dators restartējās!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153622
    bumbulis
    Participant

    Ir hp kompis, kurš nesen sāka resatartēties. Bez bsod, bez nekā, vnk pēkšņi restarts.

    Temperatūra itkā ok, cpu pie stress-test uzkāpa līdz 58, bet restarts nebija, vidējā cpu temperatūra ~40 grādi.

    Event Viewer logos nekas uzkrītošs neuzrādās.

    Barošanas bloku nomainīju. Ne uz jaunu, bet vajadzētu būt ejošam. Nepalīdzēja restartiem.

    Windows XP, tikko pārinstalēts, updeitots. Restarti bija gan pirms, gan pēc reinstala.

    Ir upsis. Restartēja ar veco PSU gan caur upsi slēdzot, gan pa tiešo pie elektrības. Ar nomainīto PSU caur upsi nav vēl laists.

    Any ideas?

    #264540
    ruukjis
    Participant

    Pamēģini ar Prime95 patestēt – paskaties vai nemet kļūdas uz blend testiem.

    #264541
    Andron MacBeton
    Participant

    Kas pārinstalēja?

    #264542
    maris2912
    Participant

    macbeton wrote:

    Kas pārinstalēja?


    tavs sencis 😀 kada starpiba, ja restarts notika pirms un pec instalesanas!!

    #264543
    bumbulis
    Participant

    macbeton wrote:

    Kas pārinstalēja?


    Pats es pārinstalēju.

    Ok, Rūķi, 1dien izmēģināšu tavu variantu un ziņošu par rezultātiem.

    #264544
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Starpība ir. Ja pārinstalē daunelis – kompis neiet.

    #264545
    bumbulis
    Participant

    ruukjis wrote:

    Pamēģini ar Prime95 patestēt – paskaties vai nemet kļūdas uz blend testiem.


    Uz nakti bija atstāts. 16h bija testējies un nebija restartējies – 0 errori un 0 warningi.

    Vakar pa dienu arī tika izlaists viens aplis ar memtest86 – arī bez kļūdām.

    Arī HDD diagnostika neuzrādīja nekādus bad blocks vai citas anomālijas.

    #264546
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Kā jau teicu – instalējis pajols.

    #264547
    ruukjis
    Participant

    Nu, tad atliek vai nu mamucis vai vidkartiņa. Vikarti vari pamocīt ar Š o vai Furmark

    Mamuci gan būs pagrūt notestēt… vari mēģināt BIOS pāršūt… patiesībā viss augstāk minētais ir tāda bakstīšanās tumsā un ķeršanās pie salmiem… tik pat labi, lai kā man to negribētos teikt, taisnība varētu būt arī Betonam.

    #264548
    bumbulis
    Participant

    Nu šādās, ne acīmredzamās problēmās viss būs bakstīšanās pa tumsu, tas ir saprotams. Man tomēr vairāk sliecās prāts uz elektrību. Moš upsis arī velk pēdējo dzīvību un tapēc neiztur kaut kādus pārspriegumus vai elektrības zudumus. Paprovēšu pamainīt upsi uz tad paskatīties kas un kā, un tad tālāk ja kas, provēšu videokartes testus.

    Par Betonu runājot, viņam visos topikos risinājums ir viens – pārinstalējis pajols, jānes pie speciālista (lasīt – viņa). Viņš nav ieinteresēts palīdzēt, bet makšķerēt klientus.

    #264549
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Nu a ko tu iesaki? Neesmu pamanijis ka tu baigi kādam palīdzētu.

    Varbūt katram kas sadirsis savu Windowsu tu gribi pāris vārdos iemācīt kā to savest kārtībā?

    Interesanti kapēc tad vispār eksistē datorspeci? Katrs taču pats var, ne?

    Mazāk vajag dzīvot murgos!

    #264550
    Evers
    Participant

    Es ar esmu drausmīgi slinks uz forumisku palīdzēšanu dziļākās problēmās (tā ir baigā ķēpa), kuras pašam piesēžoties viens div atrastas un novērstas un viss pa smuko sadarīts. Taču tāpēc nelamāju katru, lai nes kompi pie meistara.

    Kautkādu nebūt meistaru tuvumā pratīs atrast jebkurš, taču ja cilvēks grib pats ko iemācīties un tikt galā ar problēmu, ietaupīt naudu, tad viņš pats mēģina, ja nesanāk, tad griežās pēc konsultācijas šeit vai kādā citā forumā, vai mācās izmantot gūgli. Ja viņam neviens nepalīdzēs vai arī tāpat nekas nesanāk, gūgli lietot nemāk, nekur nespruks, pats izdomās, ka jāmeklē meistars rokās.

    #264551
    bumbulis
    Participant

    Es pirmām kārtām ieteiktu nedaudz cilvēcīgāk attiekties pret citiem. Tālāk par sliktu nenāktu kāds ieskats, kādā veidā tu nonāci pie secinājuma, ka Windows ir sadirsts, ņemot vērā problēmas aprakstu – iepriekš kompis ar xp strādāja ok labu laiku, sākās restarti -> reinstals, restarti turpinās. Nav man Tavas pieredzes, bet domāju ka redzi, ka neesmu arī pilnīgs mājsaimniece, tapēc nav tev kuram katram jāskaidro, bet cilvēkam kurš tomēr vairāk vai mazāk orientējās terminos un datora uzbūvē kā tādā.

    #264552
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Tavs pirmais posts liecina ka tu kompjos sajēdz mazāk nekā mājsaimniece.

    #264553
    bumbulis
    Participant

    AndrisnoLiepajas wrote:

    Tavs pirmais posts liecina ka tu kompjos sajēdz mazāk nekā mājsaimniece.


    Skaidrs ar tevi. Esi brīvs, speciālist Andri no Liepājas! 🙂

    Ever, ja man tā ir ķēpa, tad iemetu problēmu forumā, iespējams kāds zin risinājumu, nespiežu nevienam palīdzēt. Vienīgā problēma, ka man grūti neatbildēt tādiem dzīves nomāktiem cilvēkiem kā Andris. Un, par cik viņam savos gados nav nekas labāks darāms, kā fleimoties viscaur internetam, tad arī aiziet viss offtopikā.

    Jebkurā gadījumā turpināšu ziņot par notikumu gaitu, varbūt kādam radīsies kāds variants.

    #264554
    Wuu
    Participant

    Var man pateikt kāds gudrāks cilvēks, kāpēc beton kloni netiek banoti?

    #264555
    ruukjis
    Participant

    AndrisnoLiepajas wrote:

    Tavs pirmais posts liecina ka tu kompjos sajēdz mazāk nekā mājsaimniece.

    Nja, toties visi tavi posti liecina par traumatisku bērnību…

    #264556
    KristoZ
    Participant

    Wuu wrote:

    Var man pateikt kāds gudrāks cilvēks, kāpēc beton kloni netiek banoti?

    Tādēļ, ka visiem viņš patīk, un visi viņu mīl. 😕

    Bet, ja par tēmu – bumbuli – kādos gadījumos tad tas kompis tev restartējas, ja jau varēji 16 stundas no vietas to darbināt, bet nekas nenotika?

    #264557
    AndrisnoLiepajas
    Participant

    Trimplis nespēj ne paskaidrot cik bieži restartēja, ne arī nosaukt kaut vienu kompja parametru, izņemot hp, tacu visi klauni viņam izsaka morālo pabalstu, bet neko noderīgu. Kad es mēģinu trimpli vedināt uz pareizā ceļa, tad visi kopā mani norej. Tiešām ļoti noderīgs forums veidojas.

    Izbanojiet visus tehniku saprotošos kadrus un vārieties mazā lameru pulciņā. Produktivitāte uzlabosies, Latviju pacels, pat noderīgāk nekā teātris ceļ IKP.

    #264558
    ruukjis
    Participant

    AndrisnoLiepajas wrote:

    Kā jau teicu – instalējis pajols.


    Un šo tu sauktu par “vedināšanu uz pareizā ceļa”? āaa, pag liekas atradu īsto frāzi:

    Quote:

    Tavs pirmais posts liecina ka tu kompjos sajēdz mazāk nekā mājsaimniece.


    Š ajā pavedienā tu klaji esi demonstrējis savu analfabētismu, ne smakas no norādēm.

    Quote:

    Izbanojiet visus tehniku saprotošos kadrus un vārieties mazā lameru pulciņā


    Cik man zināms neviens tāds nav izbanots, toties ir viens trollis, kuru regulāri izbano. Vispār šo trolli gribētu noķert dzīvē un prezentēt plašākai sabierībai – cerība ir saņemt Nobel prēmiju par jaunas sugas atklāšanu – primitīva dzīvības forma, es to dēvētu par, internetomānu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 26 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā