µTorrent drīzumā būs ar reklāmām

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas µTorrent drīzumā būs ar reklāmām

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156967
    samurajs
    Participant

    Kuri necieš reklāmu, tiem iesakāms savlaicīgi atslēgt atjauninājumus, jo pasaulē populārākais bittorent klients µTorrent ļoti drīz tiks apgādāts ar reklāmas logiem. Izstrādātājkompānija Bittorrent Inc. ar to vēlas nošaut divus zaķus: iegūt papildus līdzekļus attīstības vajadzībām un parādīt pasaulei, ka “ar bittorent var darīt arī labus darbus.” Pie pēdējā tad piederētu reklāmas, kurās reklāmdevēji iepazīstinātu ar jaunākajām filmām, mūziku, programmatūru utml., lai vairotu šo garadarbu popularitāri.

    Plānots µTorrent reklāmas iedalīt trijās grupās:

    1. Bittorrent Inc. reklāmas, kurās kompānija paziņotu par saviem jaunajiem produktiem un pakalpojumiem.

    2. Partneru reklāmas, lai popularizētu spēles, antivīrusus utml. produktus.

    3. Neatkarīgo mūziķu un kinorežisoru reklāmas.

    Viss reklāmas materiāls tiks pieskaņots konkrētajai valstij, šim nolūkam µTorrent klients informāciju par lietotāja IP adresi noraidīs attiecīgam serverim. Nekāda cita informācija vākta netikšot. Ja kādi materiāli kritīs uz nerviem, tad uzspiežot (x) lauciņam, to varēs nomainīt pret citu. Bezmaksas versijā atslēgt reklāmu nav paredzēts. µTorrent maksas jeb Pro versijas īpašniekiem to gan vispār nerādīs.

    Š obrīd µTorrent pasaulē lieto 150 miljoni cilvēku. Pēc neoficiālām ziņām Bittorrent Inc. jau tagad pelna 15-20 milj. USD gadā.

    Oficiālais paziņojums – µTorrent forumā.[img]https://notepad.lv/userpix/28_torrent_1.jpg[/img]

    #289007
    DMG
    Participant

    Un tā iegaumējam, ka 3.1.3 ir pēdējā bez reklāmas versija, kuru jānoglabā datorā 😀

    #289008
    cakeluv
    Participant

    “Pie pēdējā tad piederētu reklāmas, kurās reklāmdevēji iepazīstinātu ar jaunākajām filmām, mūziku, programmatūru utml.,” ko novilktu nelegāli no tā paša uTorrenta 😛

    #289009
    Ralfie
    Participant

    2.2.1 tālāk – nu nē

    #289010
    ruukjis
    Participant

    “ar” nevis “no”.

    #289011
    KeeP oFf
    Participant

    Var vēl jaunāju 3.2. 😉

    #289012
    Rainy
    Participant

    Gan jau iznāks uTorrent 6.6.6 Cracked edition un varēs kačāt tālāk bez reklāmām…

    #289013
    aoma
    Participant

    oldapps.com būs biežāk apmeklēts

    #289014
    E-500
    Participant

    Vecam var būt drošības caurumi.

    Labak, vienkārši nomaīt klienu uz līdzīgo, bet atvētrā koda Deluge.

    #289015
    Garinsh
    Participant

    Will test, paldies par linku. Jāmeklē alternatīvas, jo utorrent sāk iet Skype ceļu.

    #289016
    shady
    Participant

    ja jau jūs visi uzskatāt, ka tas µTorrent ir nekam nederīgs mēsls, tad kāpēc jūs vispār par to interesējaties? Kāpēc jūs tas uztrauc?

    #289017
    aoma
    Participant

    Un kāpēc satraucies par to, ka ir cilvēki, kas uzskata, ka reklāmas ir kaitinoša blakusparādība, no kuras jāatbrīvojas visiem iespējamiem līdzekļiem? Vai tik neesi viens no tiem, kas no tām barojas?

    Vari neatbildēt, ja notepadā ienāk bez kaut kāda bloķera, murgs, kas te notiekas…

    #289018
    shady
    Participant

    Aoma – Reklāma ir peļņas veids. Vai nu tu maksā par programmu no savas kabatas vai lieto to pa brīvu, bet to kompensē reklāmas. Tāpat ir ar Notepadu. Kaut kāda naudiņa tomēr ir jānopelna, manuprāt, labāk reklāma nekā ieejas / lietošanas maksa, vai ne tā? Un, ja tu domā, ka mēs te baigi barojamies, tad tu ļoti rūgti maldies. Nāc, es tevi uzņemu komandā – apsolu iedot līdzvērtīgu darbu un tieši tādu pašu atalgojumu. Nāc, varēsi baroties kopā ar mani 🙂 (redzēsim, cik ilgi izturēsi, jo bez liela entuziasma nepavilksi). Man, goda vārds, nebūs žēl dalīties! Varbūt grib kāds cits?

    #289019
    aoma
    Participant

    Varbūt esmu pārāk strikts, bet pelnīt ar reklāmu man asociējas ar maucību, vismaz morāliskajā ziņā, šis bizness savā ziņā “smird”, jo netiek saražots nekas tāds, no kā kādam būtu labums, bet smadzenes tiek izskalotas pamatīgi, kā rezultātā cilvēki sapērkas visādus sūdus, kas patiesībā viņiem 100 gadu nav vajadzīgi.

    Vēl nesen kaut kur lasīju, ka pietiktu vien ar 6% no tā piķa, ko katru gadu izgāž reklāmās, lai paēdinātu visus pasaules izsalkušos. Savā ziņā tas ir absurds – kad vajag izsalkušajiem dot nevis zivi, bet makšķeri, patiesībā viņiem iedod satelītinternetu un laptopus…

    #289020
    shady
    Participant

    Aoma – 1) reklāma nav mans bizness. 2) Interneta portāla ieņēmumi pamatā balstās tikai uz reklāmu, jo mums nav, piemēram, žurnāls, ko izdot un pārdot. Bet arī žurnālā, avīzēs ir reklāma, jo nepietiek tikai ar to, cik ir ienākumi no pircējiem.

    Runājot par tēmu – ja tu atzīsti par labu kādu programmu vai servisu, kāpēc tu uzskati, ka tam ir jābūt pa velti? Vai tiešām to izstrādātāji vai servisa uzturētāji nav pelnījuši ne santīma? No tā var secināt, ka tu esi kā parazīts, kurš nevēlas ne par ko maksāt, visiem ir jāstrādā par velti un izdevumi ir jāsedz no savām kabatām. Pareizi? Es ceru, ka tu strādā kādā labdarības iestādē un par to naudu nesaņem, savādāk tas iet pretrunā ar taviem uzskatiem, jo savādāk tu (pēc taviem vārdiem secinot) būtu m*a*u*k*a, kurš saņem naudu par savu darbu.

    Ja tomēr neesi truls interneta trollis, kurš māk tikai tukši pļūtīt par tēmu, kurā nav ne mazākās nojausmas par reālo situāciju, tad esi laipni aicināts ar mani tikties. Atraksti, gan sarunāsim. Labprāt apsēstos ar tevi pie viena galda un izrunātu jaunu stratēģiju, kā varētu uzturēt Notepadu un iegūt arī līdzekļus tā attīstībai. Gaidu privātu ziņu, kad varētu Rīgā satikties.

    #289021
    aoma
    Participant

    Nu šai ziņā mūsu uzskati krasi atšķiras. Nē, es neparazitēju, bet pelnu naudu smagi strādājot, lielākajai daļai no jums tas nav ne pa spēkam, ne arī pietiek zināšanu. To, ko man vajag, es pērku, tai skaitā arī datorus un programmas, bet mani kaitina uzmācīgie piedāvājumi, no kuriem puse ir maigi izsakoties, pārspīlēti, otra puse vispār feiki.

    Kad braukšu uz Rīgu, nezinu, tagad ir sezona, karstākais darba laiks, varbūt rudenī vai ziemas sākumā, ja piedāvājums paliek spēkā.

    Un jā, es labāk maksāju no savas kabatas, nekā skatos reklāmas, ja noslēgums būs veiksmīgs, varēšu varbūt arī notepadam kādu summu ziedot, ja nu tik traki iet, lai gan nedomāju, ka domēna uzturēšana varētu maksāt tik fantastiskas summas.

    #289022
    shady
    Participant

    aoma – Nu, arī man nav nekāds rožu dārzs… Domēna maksa ir sīkums, par to pat neiedomājos, kad uzsāku sarunu. Jā, droši – dod ziņu, kad ir iespēja tikties. Mēģināsim sabīdīt tikšanos. Runājot par programmām – tas ir koks ar diviem galiem. Vieni labāk par to maksās no savas kabatas, citi labāk piecietīs reklāmu. Bet pārmest izstrādātājiem ka viņi ir izvēlējušies tādu soli – nevar.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā