Jauns moderators: daGrevis

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Foruma Jaunumi un Lietošana Jauns moderators: daGrevis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149348
    Foxsk8
    Participant

    Sveicam jauno notepad.lv moderātoru daGrevis daGrevis nodarbosies ar uzticētiem pienākumiem un rūpēsies par notepad.lv labklājību.

    #208274
    daGrevis
    Participant

    Paldiesiņš. 😀

    #208275
    FireFoxsitis
    Participant

    Apsveicu!

    daGrevis ir man palīdzējis. Liels paldiers viņam un vēlu, lai viņam veiktos ar notepad.lv pienākumiem!

    #208276
    Andress
    Participant

    Apsveikumi censonim 🙂 Ja moderēsi tā pat kā ar PhpBB ņemies, bus okei 🙂

    #208277
    WerNeo
    Participant

    Tas pats, kurš mēģina šmaukt citus (daudzi zinās, par ko runa)? Lai niku tad nomaina vismaz, tā parādot, ka mainījies 🙂

    #208278
    Foxsk8
    Participant

    Andress: Nu jau ir divi phpbb masteri, es un daGrevis, cerēsim, ka ar kopējiem spēkiem arī strādāsim pie V3 pilnveidošanas.

    #208279
    Andress
    Participant

    WerNeo wrote:

    Tas pats, kurš mēģina šmaukt citus? Lai niku tad nomaina vismaz, tā parādot, ka mainījies 🙂

    Look who is talking… Mes vēl tavu čikfaita pieteikumu padsmitgadīgam šmurgam neesam piemirsuši, tavā situācijā es labāk aizvērtu ēdamcaurumu un sēdētu ūzās. 🙂

    @Foxsk8 Cerēsim uz to labāko 🙂

    #208280
    daGrevis
    Participant

    Andress wrote:

    WerNeo wrote:

    Tas pats, kurš mēģina šmaukt citus? Lai niku tad nomaina vismaz, tā parādot, ka mainījies 🙂

    Look who is talking… Mes vēl tavu čikfaita pieteikumu padsmitgadīgam šmurgam neesam piemirsuši, tavā situācijā es labāk aizvērtu ēdamcaurumu un sēdētu ūzās. 🙂

    @Foxsk8 Cerēsim uz to labāko 🙂

    Pag, par mani runā? Es esmu ko piešmaucis? Es pats nezināju… 😀

    #208281
    Sid
    Participant

    Prieks dzirdēt! 🙂 Lai veicās moderēšanā un nesaudzē nevienu! :> 😀

    #208282
    ob1
    Participant

    Veiksmi. 🙂

    #208283
    WerNeo
    Participant

    daGreivis, varbūt jaucu… bet manā atmiņā “nosēdies” topiks, kad tu mēģināji pārdot phpBB. Nemaz nenoliedzi taču, ka tas ir “втюх” 🙂

    #208284
    WerNeo
    Participant

    Andress wrote:

    WerNeo wrote:

    Tas pats, kurš mēģina šmaukt citus? Lai niku tad nomaina vismaz, tā parādot, ka mainījies 🙂

    Look who is talking… Mes vēl tavu čikfaita pieteikumu padsmitgadīgam šmurgam neesam piemirsuši, tavā situācijā es labāk aizvērtu ēdamcaurumu un sēdētu ūzās. 🙂

    @Foxsk8 Cerēsim uz to labāko 🙂

    Off topiks? Par ko?

    #208285
    daGrevis
    Participant

    WerNeo wrote:

    daGreivis, varbūt jaucu… bet manā atmiņā “nosēdies” topiks, kad tu mēģināji pārdot phpBB. Nemaz nenoliedzi taču, ka tas ir “втюх” 🙂

    Nu mēģināju, nu un? 😀 Es nevaru tirgoties vairs? Es jau nesaku ka tas bija super saits… 🙁 Lai gan tagad daudz kas ir uzlabojies – https://phpbbgods.org/ ! 🙂

    #208286
    WerNeo
    Participant

    Man var nepiekrist, tomēr savu viedokli izteicu. Manuprāt, tas ir “traips”, kura dēļ jāpadomā, vai esi tā amata cienīgs, kurā esi iecelts. 🙂 Nekas personisks. 🙂

    Nevar taču visi tikai apsveikt. 🙂 Galu galā, bija taču noteikts, ka katru kandidātu uz kaut kādu amatu, vispirms apspriedīs, vai derīgs. 🙂

    #208287
    Foxsk8
    Participant

    WerNeo: Ta būs okey. Nopārdod phpbb, vairāk bija doma nopārdod savu ielikto darbu. Bet lai nu paliek.

    #208288
    daGrevis
    Participant

    Traips ir tas, ka es paprasīju saitu, kurā varētu ielikt savu saitu pārdošanā? Es neprasīju vērtēt viņu, es pat nedevu linku uz to, bet ja nekļūdos, tas biji tu, kurš man to paprasīja pa PM, es iedevu ar noteikumu, ka nevienam to neteiksi, bet tu par to izmuldējies visā forumā… 🙁 Tas ir traips.

    #208289
    WerNeo
    Participant

    Es neizmuldējos. 🙂 Manuprāt es visiem parādīju, ka Tu centies šmaukt cilvēkus. Ja prasīsi, “vai tevi tas rausta?”. Jā, mani tas “rausta”. Esmu par godīgumu!

    Un par to arī runāju, ka tāpēc arī neesi piemērots. 🙂 Bet es taču tikai izteicu viedokli, amatu neviens Tev neņem nost. 🙂

    #208290
    Holmss
    Participant
    #208291
    daGrevis
    Participant

    WerNeo wrote:

    Es neizmuldējos. 🙂 Manuprāt es visiem parādīju, ka Tu centies šmaukt cilvēkus. Ja prasīsi, “vai tevi tas rausta?”. Jā, mani tas “rausta”. Esmu par godīgumu!

    Un par to arī runāju, ka tāpēc arī neesi piemērots. 🙂 Bet es taču tikai izteicu viedokli, amatu neviens Tev neņem nost. 🙂

    Ja tā ir šmaukšana, tad man trūkst vārdu… :mod:

    #208292
    WerNeo
    Participant

    Licences noteikumus un Valsts likumdošanu neesi šajā gadījumā mēģinājis “čakarēt”? Lai nu paliek, kā teica pats Foxis. 🙂 Labāk paliec 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 31 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā