mopsis ubago atkal :>

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki mopsis ubago atkal :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149682
    drunk_lizard
    Participant
    #213094
    RicoPico
    Participant

    Waaaah! 😀 Tāda pērle! Džekam kaut kas ar nekaunības sensoriem nav ritīgi…

    #213095
    Snorx
    Participant

    O jā- šitais iespārda kā jamo aprindās runā 😀 Droši, ka visu pagalmu apgādā ar veciem lūžņiem, turklāt pamatīgi vāroties uz citu metamiem mēsliem…

    #213096
    ob1
    Participant

    Hmm, vecmāmiņas cilvēkam parasti ir divas… 🙂

    Nē, man nav lieku monitoru…

    😀

    #213097
    izredzētais
    Participant

    galīgi neriktīgs jaunēklis..

    #213098
    shady
    Participant

    Brīnums, ka neuzrakstīja, ka LCD nevis kaut kādu CRT…

    #213099
    Andress
    Participant

    Kadam nav lieks Bils Geitss? Man vajag divus (par paldies/snikeri)…

    #213100
    Wuu
    Participant

    Andress nu ļoti smieklīgi…

    #213101
    AgentSmart
    Participant

    njā…. smags gadījiens

    (lūgums pavēle calabrijai un izredzētajam nolādētajam nespamot – “ur the same” vai “labāk būtu paklusējis”)

    #213102
    rajah
    Participant

    pļāaaaaaaa, man nāk prātā viens gadījums.

    paziņa ir mācījusies par frizieri kursos. viens kadrs padzirdējis ka viņa griež mājās citiem matus, arī aizdevās pie viņas. šis iezveļās krēslā un tādā pavēlošā tonī (bezdarbnieks būdams iedomājās sevi par biezo) – ES KAFIJU ARĪDZERŠ U!

    paziņai “atkrita žoklis”

    otrs – šis pats kadrs ar savu dūdu un sīčiem aizvelkās pie cita mana paziņas. pēkšņi šie abi sāk vārstīt vaļā virtuvē skapeļus un gramstīties gar miltiem – CEPSIM PANKOKUS! sīkie pa to laiku laukā šiverē pa lecekti un pgrauž jaunos gurķus. pie reizes mopēdam no bākas visu benzīnu izlaiduši.

    šitos nekauņas ar koku. pie manis te sāk vazāties ar viens pusaudžu krupsēkla – ierauga ka man bezvadnieks rūteris un sāk kļancīt ka viņš man nākšot internetā pasēdēt.

    #213103
    ob1
    Participant

    Es gan neizturētos pret to puiku tik nosodoši. No tā, ka pajautā, nevienam sliktāk nepaliek.

    #213104
    ob1
    Participant

    Ziņa no L.Dž.:

    Sveiki, notepadieši! Te Krianba. Redzu ka jūs domājat, ka esmu nezkāds tur krāpnieks un vēl tur kas. Kapēc jūs tā domājat? Un vai tad es kautkur teicu, ka to kompi vajag dot vecmāmiņai? Un kapēc jūs domājat ka esmu krāpnieks, un nekauņa kurš neciena citus cilvēkus un pārdod to, kas ir atdots? Nē, es nevienam neko neēsmu pārdevis, un netaisos arī pārdot. Un datoru vecmāmiņai nevajag, jo jau ir tas, ko ob1 atdeva. Datoram pieteicos joka pēc, lai ja dabūtu, varētu pataisīt dažus eksperimentus. Bet montoru vajag tam iemeslam, ko minēju. Piebildīšu, ja tik ļoti gribat, tad izvākšu tekstu par datoru ārā, jo nav pirmās nepieciešamības lieta.

    -Ar cieņu, Krianba.

    Avots:

    https://krianba.wordpress.com/2009/10/06/81/

    #213105
    Stat1CX
    Participant

    Bet viņš jau teica ka nāks internetā sēdēt, nevis pajautāja, vai viņš drīkst kādu reizīti atnākt un pasēdēt internetā 🙂

    #213106
    RicoPico
    Participant

    Varbūt, tur- Ventspilī, ir pieņemts “snikeru/paldies” barterus bīdīt, bet no vidzemes platuma grādiem man tas džeks liekas absurds nudien.

    #213107
    APOC
    Participant

    RicoPico wrote:

    Varbūt, tur- Ventspilī, ir pieņemts “snikeru/paldies” barterus bīdīt, bet no vidzemes platuma grādiem man tas džeks liekas absurds nudien.


    Tas ir tīri atkarīgs no cilvēka. Arī daudziem esmu palīdzējis par paldies/snikeru/alu. Ir kas pa pakalpojumu grib naudu, tā ir viņa darīšana. Kā arī ir arī tādi, kas par pakalpojuma ņemšanu dod naudu un pat uzstāj uz to. 😀

    Nezinu, kas tur ar to Vidzemi, pats no turienes esmu, bet man atkal kaut kā liekas, ka no Kurzemes gala visi uz naudām krituši. Vismaz attiecībā uz to – ja no viņiem kaut ko vajag. Vismaz cik nācis saskarties 😀

    #213108
    izredzētais
    Participant

    AgentSmart, muļķis, ko vel piebilst? 😀

    nesaprotu kā šis puisēns vel nav nobanots no visām pusēm..

    #213109
    linx
    Participant

    Nju šitā jau vsp ir bezkaunība – laikam domā, ja dabūja vienu, tad dabūs arī otru, trešo utt. Viņam vislabāk piestāvēja niks mopsis, kas kaut nedaudz raksturo viņa izdarības :seeker:

    #213110
    Mr.Death
    Participant

    beerns, es zinu, ka ob1 ir labdaris savaa zinjaa (mani slepenie avoti ir sniegusji tamliidziigu informaaciju), bet tas nenoziimee, ka visi taadi buus. saac nu gudrot, kaa sapelniit pikji monitoram (vismaz 10 ls) :> neviens normaals cilveeks par velti sjajaas dienaas neko nedod :>

    #213111
    shady
    Participant

    Iekš ss.lv 17″ moni var nopirkt pa 5ls…pat lētāk.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā