dekoderi Liepājā!

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV dekoderi Liepājā!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151349
    bumbulis
    Participant

    Dumb question, bet kur Liepājā var iegādāties dekoderi? Konkrētak – laikam to pašu lattelecom starta paku. Plāns ir ņemt to variantu ar karti (starta pakai vispār ir variants bez kartes?), pašu dekoderu slēgt pie tv un skatīties bezmaksas kanālus (ir taku iespējams caur viņu skatīties bezmaksas kanālus, pat ja karte nav ievietota?), bet karti ar maksas kanāliem laist caur pc. Galīgi nav laika braukāties pa pilsētu un meklēties un viena s*da dekodera iegāde jau ievilkusies nedēļas garumā. Elektrā kaut kādi superdārgi varianti, Š autrā bik lētāk bet tiem laikam kartes nav, tur ieteica ņemt to starta paku, kuru varot dabūt lielveikalos, uzreiz pēctam iebraucu rimi, izskrēju fiksi cauri tehnikas nodaļai, nekur neieraudzīju, maximā (xl salā) arī apgrozos diezgan bieži, taču dekoderu neesmu manījis, moš neesmu pievērsis speciāli uzmanību, bet nu jūs te sekojat visiem tiem digitalās tv jautājumiem, Liepājnieku ar šeit daudz, darbā kak raz brīvs laiks, sadomāju uzdrukāt šeit savu sāpi. Palīdziet brālim ķibelē un paldies! 😉

    #237155
    root
    Participant

    Nezinu vai liepājas, bet rīgas rimčikos ir. Parasti atsevišķā stendā.

    #237156
    McAnder
    Participant

    Nu manā miestā gan rimi, gan maximā ir pie kases dabūnamas tās pakas.

    #237157
    Crow
    Participant

    Nu jā, kungs. Š…emiet vien Lattelecom TV Shit Star. Tieši šodien laukos dabūju atkal meklēt visus kanālus pa jaunu, nezinu kāpēc. Ar grūtībām iemācīju vecam cilvēkam, kā lietojams EPG. Tagad tas tāpat nedarbojas… hren viņzin, kas par lietu. Kas – man ko darīt nav, kā katru nedēļu čakarēt to miskasti… ne jau pirmās sūdzības.

    #237158
    Arcis
    Participant

    Digitālās televīzijas dekoderi Liepājā var nopirkt TC “Kurzeme” otrajā stāvā veikalā “Pus Divpadsmit”, vismaz tur mēnešus divus atpakaļ man šķiet redzēju, ka varēja atsevišķi nopirkt gan dekoderi, gan pašu karti. Karte bija 5Ls, bet dekodera cenu neatceros. Tā kā ieskrien tur paskaties! 😉

    #237159
    bumbulis
    Participant

    Patīkami operatīva atsauksme, paldies! 🙂

    Crow, es labprāt uzklausītu citus ieteikumus – kā jau redzams, šiem jaunumiem līdz nesekoju un pašreizējā situācijā neorientējos.

    Jautājums – vai gadījumā, ja tehnika nedarbojas tā, kā tai jādarbojas, to nevar apmainīt, jo cik zinu jebkurai elektronikas precei ir jābūt 2 gadu garantijai?

    #237160
    bumbulis
    Participant

    Arcis wrote:

    Digitālās televīzijas dekoderi Liepājā var nopirkt TC “Kurzeme” otrajā stāvā veikalā “Pus Divpadsmit”, vismaz tur mēnešus divus atpakaļ man šķiet redzēju, ka varēja atsevišķi nopirkt gan dekoderi, gan pašu karti. Karte bija 5Ls, bet dekodera cenu neatceros. Tā kā ieskrien tur paskaties! 😉


    Liels paldies, Tev! 😉

    #237161
    Crow
    Participant

    Es personīgi ar jēdzienu “garantija” vēlētos apzīmēt ražotāja apgalvojumu, ka tas darbosies, nevis apgalvojumu, ka man būs jānoskaita piķis un pēc tam vajadzības gadījumā vēl jātērē savs laiks un nervi (un nauda), lai vajadzības gadījumā vestu labot/mainīt. Tad tā nav nekāda garantija, tas ir otrreizējās pārstrādes kantoris.

    Nu te ir tāds kā testiņš, bet tad atkal – FlexBox izmanto to pašu čipsi, ko TV Star. Un par paša FlexBox izcelsmi nav īsti man zināms, neesmu “montieris”. Pagaidām man pašam šķiet, ka Selteka (piespied mani) modelis TC-402 man šķiet ok variants.

    Tepat mūsu braļukas uzņēmums, enīvej – par tiem vismaz ir kaut kāda informācija, softa updeiti arī ir. Maksā gan dārgāk, bet ir fīčas arī. Viena tante teica, ka TV Star reālā cena ir 30 dolāri (17 Ls tātad). Hmm, ja 100000 aunu tagad iepērk šos par 39 Ls, tad iznāk 2 miljonu latu peļņa. Smooooth…

    Un Pus12 bode pagaidām šķeit sakarīgs kantoris, cik man ir senāk gadījies kko iegādāt… Žēl, ka Cēsīs labu laiku vairs nav… tagad tur miskaste kkāda vai humpalu bode kārtējā 😀 :nuke:

    #237162
    bumbulis
    Participant

    Tu runā par TF-402, jeb kādu no TC modeļiem? Ja ar fīčām tiek domāta ieraksta iespējā kādā no TC modeļiem tad par to nevēlos pārmaksāt, jo ierakstu veikšana no dekodera noteikti netiks veikta. Bet dekoderis bez kartes (cik saprotu TF-402 modelis neatbalsta tās kartes!?), un pati karte priekš kompja atsevišķi piepirkta arī būtu pieņemams variants. Būs pirmdien jāieskrien tajā Pus12.

    Latvijas uzcenojums jau nav nekas jauns. Būtu bijis tālredzīgs, pasūtītu kādu Made in China jau iepriekš, taču tagad variants “gaidi 2, 3 mēnešus” nav derīgs. 🙂

    #237163
    Holmss
    Participant

    Jacobson NB6 Milzu pluss pieprogrammējamās pogas pultij priekš tv, nav jāmokās ar divām pultīm.

    #237164
    m_janis
    Participant

    Nu Selteku gan neieteiktu – nav neko labāka par šķibaču Star. Labi, nebojājas tik bieži, bet, pārslēdzot kanālus, bremze vienalga iespaidīga.

    Ļoti laba manta ir FlexBox – tiesa, grūti tagad nopirkt, Yotā, cik zinu, “uz izķeršanu” un vēl nesen šie pat namācēja teikt, kad atkal būs pievedums , vai zviedru ražojumi, ja ko nopietnāku – kādi Dreamboxi var paņemt – tiesa, tad ar apmēram Ls 300 jārēķinas.

    #237165
    bumbulis
    Participant

    Holmss, šajā gadījumā pārmaksāt par HD, ko savu mūžu neizmantošu (kaut gan nekad nesaki nekad), nevēlos.

    m_jani, iespaidīga bremze skaitās cik sekundes? Un ir vēl kāds trakais mīnuss, neskaitot to, ka ķīniešu ražojums (ko gan mūsdienās neražo ķīnā?) un aizture pārslēdzot kanālus?

    Kādi 300ls, tur tak televizors jauns sanāk. 😀

    #237166
    Evers
    Participant

    Crow wrote:

    Nu jā, kungs. Š…emiet vien Lattelecom TV Shit Star. Tieši šodien laukos dabūju atkal meklēt visus kanālus pa jaunu, nezinu kāpēc. Ar grūtībām iemācīju vecam cilvēkam, kā lietojams EPG. Tagad tas tāpat nedarbojas… hren viņzin, kas par lietu. Kas – man ko darīt nav, kā katru nedēļu čakarēt to miskasti… ne jau pirmās sūdzības.

    Mats matā kas man vakar bij, vienam tantukam kanāli ar TV-STAR pazuda un viss jāmeklē par jaunu bija. Uz dekoderiem gan LTC iesūkā, smērē visiem lētu sūdu un ta vēl veciem cilvēkiem jātiek ar tiem galā.

    #237167
    richijs
    Participant

    Par to kanālu pazušanu vakar 04.06 bija laikam visiem… Man arī tv star pārskenēja visu un liekas ka to Lattelecom darīja no torņa jeb kļūdos.

    [img]https://bildites.lv/images/p7gnsksrq6tjwzjpj38.jpg[/img]

    #237168
    doroteja
    Participant

    Un kads ir tas DIGO TV dekoders?

    #237169
    bumbulis
    Participant

    Vai šīs kanālu pārskenēšanas nevarētu būt sakarā ar kādām konfigurācijas maiņām (kā ne kā jauns paklpojums, noteikti, ka vēl tiek veikti visādi koriģējumi) no lattelecom puses, un nebūt saistītas ar konkrētu dekodera modeli??

    #237170
    Crow
    Participant

    Ja kaut tā, tad es iesaku atbildīgajam veikli doties uz pagrabstāvu un iedzīt sev sešcollīgu naglu deniņos. Paziņot vajadzēja. Tāpat jau pret šo pasākumu cilvēkiem attieksme nav diezko pozitīva. Bet nu… šeit ir Latvija, šeit ir …mala.

    Un tas pats FlexBox vismaz laikam visu automātiski izdarīja, kaut arī TV Star kanālu meklēšana bija uzlikta uz “automātiski”. EPG tāpat nestrādā. Miskaste enīvej.

    #237171
    samurajs
    Participant

    doroteja wrote:

    Un kads ir tas DIGO TV dekoders?

    DIGO noderēs tad, ja taisies skatīties HDTV (un protams ir Full HD televizors mājās). Vienu tādu programmu LTC piedāvā par 1,20 Ls/mēnesī. Citādi tas ir parasts dekoders.

    [img]https://www.bildites.lv/images/b05ex5lrwpleir6q6a16_thumb.jpg[/img]

    bumbulis: Star dekoders uzbudinās vienmēr, kad LTC veic jebkādas parametru maiņas: parādās kāda jauna programma, nomaina frekvences, signāla parametrus utt.

    #237172
    richijs
    Participant

    Lai arī tv star “uzbudinās”

    Tik un tā viņš ir lētākais variants ar karšu slotu un rāda sakarīgi bez kubikošanas ja signāls kaut kur ap zaļo ir vismaz 🙂

    #237173
    NorKais
    Participant

    bumbulis – nosūtu Tev PM ar dekoderiem, kas man piedāvājumā

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā