Jaunas videokartes iegāde

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Jaunas videokartes iegāde

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151492
    arbales
    Participant

    Sveiki! Ir doma iegādāties jaunu videokarti un man gribētos uzzināt uz kādiem kritērijiem ir jāskatās pērkot. Lai nebūtu tā ka nopērku un tā neder priekš mana datora.

    Datora parametri:

    Procesors – Intel Pentium 4 model 541, 3.20GHz, 1 Core(s), 2 Logical procesor(s)

    OS – Microsoft Windows Ultimate 32-bit

    Mātes plate – ASUS P5PL2

    Videokarte – NVIDIA GeForce 7600 GS 256Mb

    Kādu videokarti jūs ieteiktu ?

    #239135
    Izliecies
    Participant

    Galvenais jau laikam būs slots – AGP vai PCI-E (PCIe), taču arī jāpārliecinās, vai barošanas bloks būs spējīgs pavilkt jauno karti.

    #239136
    arbales
    Participant

    cik lasīju šai mātesplatei ir 3 veidu slotu atbalsts 3 x PCI sloti, 2 x PCI Express x1 un PCI Express x16. Un barošanas bloks ir 350W.

    #239137
    Element
    Participant

    Nem video karti, kura der Pci Express slotam. Izskatas, ka 350W buus mazliet par maz, varbuut arii nee, jaaskataas katras videokartes prasiibas.

    Video kartes iegaadee macinja biezums izsaka visu :lala:

    Tb teev jaazin summa kuru gribi/vari izteereet taas iegaadei, tad arii var taalaak kko skatiities

    #239138
    arbales
    Participant

    Element wrote:

    Nem video karti, kura der Pci Express slotam. Izskatas, ka 350W buus mazliet par maz, varbuut arii nee, jaaskataas katras videokartes prasiibas.

    Video kartes iegaadee macinja biezums izsaka visu :lala:

    Tb teev jaazin summa kuru gribi/vari izteereet taas iegaadei, tad arii var taalaak kko skatiities


    Līdz 70 Ls var iegādāties kaut ko jēdzīgu ?

    #239139
    Evers
    Participant

    Nu priekš Pentium 4 tāpat nebūs prāta darbs pirkt kautko dārgāku par 40 Ls. Jāskatās lētās Radeon HD kartiņas. Processors tāpat būs tas kas vilks zemē.

    #239140
    _Mo3_
    Participant

    Evers wrote:

    Nu priekš Pentium 4 tāpat nebūs prāta darbs pirkt kautko dārgāku par 40 Ls. Jāskatās lētās Radeon HD kartiņas. Processors tāpat būs tas kas vilks zemē.

    ugu, man ar P4 un lai arī cik krutu karti tur iemestu, tāpat dators neskries ātrāk, jo procesors šajā gadījumā ir noteicošais faktors!

    #239141
    nevertell
    Participant

    Nū, 55xx radeons būs tieši laikā. Bet spēles tā pat neies diezko ātrāk, tad jau drīzāk par 90 latiem nopērc lētu am3 plati un phenom II X2 proci.

    #239142
    Wuu
    Participant

    nevertell wrote:

    Nū, 55xx radeons būs tieši laikā.


    Tik tiešām? Varbūt tieši laikā lai mario dzenātu! :mod:

    https://www.dateks.lv/cenas/25/34839_gigabyte_radeon_hd4670_1gb.php

    #239143
    nevertell
    Participant

    55xx ir veiktspējas ziņā tikpat labs cik 46xx, imho. Kautgan es varbūt kļūdos.

    #239144
    Stat1CX
    Participant

    Jēga tai kastei likt video karti kas maksā ap 60 Ls (kas jau ir tik cik visa tā kaste kopumā ir vērta) ir neprāts, tas p4 bremzēs visu padarīšanu.

    #239145
    WerNeo
    Participant

    RAMs jau palielināts? 🙂

    Iesaku paskatīties kādu C2D processoru vispirms (mātes plate to ļauj)… un tad, ja vajag, veikt videokartes upgreidu.

    #239146
    arbales
    Participant

    WerNeo wrote:

    RAMs jau palielināts? 🙂

    Iesaku paskatīties kādu C2D processoru vispirms (mātes plate to ļauj)… un tad, ja vajag, veikt videokartes upgreidu.


    Jā RAM palielināts, bet ik pēc laika viss uzkaras un ir jārestartē dators..

    ir idejas ko varētu darīt lietas labā ?

    #239147
    WerNeo
    Participant

    Pamēģini iesākumā izņemt vecos RAMus… un pastrādā tikai ar jaunajiem. Ja problēma turpinās – bojāts kāds no moduļiem. Cik bieži uzkaras? Uzkaras pēc kādas konkrētas darbības, jeb pēc kāda konkrēta laika?

    #239148
    arbales
    Participant

    WerNeo wrote:

    Pamēģini iesākumā izņemt vecos RAMus… un pastrādā tikai ar jaunajiem. Ja problēma turpinās – bojāts kāds no moduļiem. Cik bieži uzkaras? Uzkaras pēc kādas konkrētas darbības, jeb pēc kāda konkrēta laika?


    Uzkāršanās parasti novērota, kad tiek kārtīgi noslogots procesors.

    #239149
    WerNeo
    Participant

    Tad nākošais punkts… paralēli tam, ka izņem vecos RAMus, paskaties BIOSā processora temperatūru (tas vairāk profilakses pēc). Tālāk… papēti, kas notiek ar vieniem pašiem jaunajiem.

    #239150
    arbales
    Participant

    WerNeo wrote:

    Tad nākošais punkts… paralēli tam, ka izņem vecos RAMus, paskaties BIOSā processora temperatūru (tas vairāk profilakses pēc). Tālāk… papēti, kas notiek ar vieniem pašiem jaunajiem.


    Izņēmu vecos RAM ārā, mēģināju instalēt spēli, kuru jau biju mēģinājis instalēt kad bija visi 4 RAM iekšā, visas reizes dators uzkārās…. bet tagad ar diviem jaunajiem RAM viss process aizgāja vai nu veiksme vai man kompis nevelk 2Gb RAM. Interesanti ir, ka no sākuma man tika piegādāts viens jaunais RAM, jo noliktavā nebija vairs..

    ar 1,5 Gb RAM neredzēju problēmas, bet kad ieliku ceturto RAM sākas šī uzkāršanās..

    #239151
    WerNeo
    Participant

    Laikam Tu būsi no tiem “laimīgajiem”, kuram trāpījusies mātes plate, kas tikai uz papīra atbalsta 2Gb.

    P.S. Mans ieteikums – atgriez vienu RAMu internetveikalam atpakaļ.

    #239152
    arbales
    Participant

    Laikam tā vien būs jādara…

    vēl nedaudz patestēšu ar 2 jaunajiem RAM un ar 3 RAM

    paldies par palīdzību 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā