Datora kaste bļauj!

Sākumlapa Forumi Software Windows Datora kaste bļauj!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154406
    ErnestsM
    Participant

    Sveiki!

    Pirms paris dienam spelejot datorspeles mana kaste saka blaut! Esmu izmeginajis visus veidus ka atrast to virusu bet neviens veids nenostrada.. Noskaneju datoru pirmaja reize antiviruss virusu atrada to es izdzesu gan no mapes gan no musara tad velreiz skaneju PC neko neatrada bet pec paris minushu speleshanas atkal sak blaut. Pats meginaju izmeklet visas jebkad lejupieladetas lietas bet neko neatradu..

    Uzliekot kadu speli man no 20% CPU Usage uzkapj lidz 95%.. Tas attiecas uz jebkadu lietu kas saistits ar Javascript.. Ari interneta spelem gan ar parastajam.. Ir kadas idejas ka apklusinat to kasti? Viss iet perfekti, nebremze, bet kaste blauj!

    #272297
    Anonīms
    Neaktīvs

    Jautājums 7 “gudrajiem”, vai jums vel joprojām nešķiet ka šim kadram vienīgais variants ir samaksāt par kompja tīrīšanu un reinstalu?

    Bet nu droši vien kāds pilnīgi atsaldēts padebīls daunis viņam ieteiks palaist Malwarebytes un Ccleaner un vel hvz kādus sūdus.

    #272298
    Stormbird
    Participant

    Kaa jau te runaaja ka datuves iipashie gadiijumi driiz paarvaaksies uz tejieni… tas briidis ir klaat, ejam peec alinja…

    #272299
    BERILS
    Participant

    Veci mans monitors sāk runāt ar mani… huh , neesmu vienīgais! :D:D:D:D

    #272300
    Arcis
    Participant

    Ja jau viss iet perfekti un nebremzē, tad jāatrod veids kā vienkārši to pīkstuli atslēgt kompim! 😀

    #272301
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu uzlodētos pīkstuļus var mēģināt izbakstīt ar īlēnu, bet jautājuma uzdevējā rezidencē tādas lietas ir aizliegtas, bet internets atļauts.

    #272302
    BERILS
    Participant

    Piekrītu , pareiza meistara loģika [šajā gadijumā :D]

    Vieglākais , ātrākais , un efektīvākais veids … zini ka vairs tiešām nebļaus, un ies.

    Vienīgais viņš var sākt švilpot…. 😮

    #272303
    BERILS
    Participant

    Quote:

    Nu uzlodētos pīkstuļus var mēģināt izbakstīt ar īlēnu, bet jautājuma uzdevējā rezidencē tādas lietas ir aizliegtas, bet internets atļauts.


    Tiešām sasmējos , jo izklausās ļoti nopietni 😀

    #272304
    Stat1CX
    Participant

    Ta bļauj tādēļ ka CPU cepās, pārbaudi temperatūras. Biosā visticamāk ir uzlikts lai sāk pīkstēt, kad tiek pārsniegta konkrēta temperatūra.

    #272305
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu ja! To vaig noņemt nost! 😀

    #272306
    Anonīms
    Neaktīvs

    Izskatās ka noņēma ar. Nebļaus vairs, līdz mamma jaunu nopirks, ko atkal saplēst 🙂

    #272307
    BERILS
    Participant

    barošanas bloku ?!? HUH ?! :D:D:D

    #272308
    Genādijs
    Participant

    Vajag salodēt potus.

    #272309
    Stormbird
    Participant

    Š is ir 2. topiks kurā pamanu ka tava atbilde ir ieteikums lodēt potus… Laikam līdz visam

    #272310
    Genādijs
    Participant

    Dabiski! kur tu esi redzējis normāli strādājošu datoru bez riktīgi salodētiem potiem???

    #272311
    Anonīms
    Neaktīvs

    Nu nez, man kompī ienāk normāls UTP RJ45. Nekādus POTS neredzu dzīvoklī. Pēdējo 10 gadu laikā…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā