Kaa izveidojaas tavs i-neta profils un taa noziime?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kaa izveidojaas tavs i-neta profils un taa noziime?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146102
    nitro
    Participant

    Par mani: izveidojaas ne paaraak sen bez iipasha saspringuma, bet tai pashaa laikaa gribeejaas kko paliekoshu

    Niks – noziimee vairaakas lietas – gan nitrogliceriinu, gan N20, gan transporta paatrinaashanas iekaarta, gan veel shis tas..izveeleejos taapeec ka patika kaa skan un pa druskai no visaam zinaamajaam noziimeem

    Avatars – neko vairaak par to ko redzeet var nenoziimee jo random rezhiims

    Paraksts – taspac kas avataram

    Cik daudz atbilst reaalajai dziivei? – ~80% +|-

    Pieziimes – ja nu vieniigi tas ka shis niks ir populaars taapeec nevajag domaat ka 1 un taspats cilveeks vairaakaas vietaas ar to pashu profilu..

    #171359
    Faust
    Participant

    Niks- Mans īstais un vienīgais.

    Avatars- Mainās diezgan bieži, tāpēc ka man lietas ātri apnīk.

    Paraksts- –

    Cik daudz atbilst reaalajai dziivei? ~54%

    #171360
    azazul
    Participant

    Same here.

    Mans īstais niks tika nobanots šeit.

    Vispār mēdzu to izmantot dažādās spēlēs un kā login’u, ja parāda ‘this nick is already taken’.

    #171361
    samurajs
    Participant

    mefisto: es to nožēloju un atvainojos portāla administrācijas vārdā. Tevi nobanoja laikā, kad manis te vēl nebija, bet portālu vadīja zaļknābji ar lielām ambīcijām, bet īsu saprātu. Aicinu atjaunot savu īsto niku, nekādu banu nevienam te nav!

    Mans niks – samurajs – veidojies no personiskajām rakstura īpašībām (esmu neatlaidīgs, spītīgs, valdonīgs, kaujiniecisks Auns ar lieliem ragiem!) + Freda dziesmas “Kalnu ielas samurajs” Senāk netā biju Runcis_Bazzilio.

    Savam nikam atbilstu diezgan precīzi… 😀

    #171362
    Sid
    Participant

    Mans niks tika izveidots pēc filmas “Sid and Nancy” noskatīšanās. 😀

    “Sid” = “Sex Pistols” basģitārists.

    Man tas neatbilst vispār nemaz, jo es esmu mieru meklējošs flegma. 🙂

    Avatars ir mainīgs un paraksts – tāpat.

    #171363
    Foxsk8
    Participant

    Niks: Izveidojās savienojot savu iesauku Lapsa un patīk sk8board, kopā sanāk foxsk8. Citur esmu vēl kā orksweb, Sony, Diablo.

    Avatars: Mainās reizi pa 2 mēnešiem.

    Paraksts: Ietilpst vienmēr kāda reklāma, links, noderīga informācija.

    Cik daudz atbilst reaalajai dziivei? ~80%

    Piezīme: Niks ir ļoti sens, vismaz kādi 3 gadi. Niku izvēlējos unikālu, lai citur arī zinātu, ka tieši es esmu tas cilvēks nevis kāds cits.

    #171364
    memorex
    Participant

    Niku kautkad baigi sen izdomāju, vai ieraudziju (apmēram pirms 3-4gadiem), tā viņš iegājās, tad diezgan lielu smaidu sagādāja matricu ražotājs “Memorex” ,bet mainīt arī negribās, un vel eksistē man tāds saisinājums nikam “mmx”

    Avatars: Patīk agresīvi ričuki un ar meitenēm smuks savienojums, kurš gan nepiekritīs? (Ričuka vietā baiks,car,traktors…)

    Paraksts parasti kautkas bezjēdzīgs, spams vai vel kāda jēlība. 🙂

    #171365
    osh
    Participant

    Ēēēm, niku es izdomāju dažus gadus atpakaļ, kad sročna vajadzēja vienkārši kaut ko izdomāt, lai pieregotos vienā forumā. Tas ir tjip atvasinājums no mana vārda. Vispār man netā ir vēl viens niks, aptuveni 50% lapās, kur esmu reģistrējies, man ir šamais, pārējās otrs.

    Avatars man visur ir vienāds, ja vispār tāds ir. Reizēm man vienkārši slinkums to ielikt.

    Paraksts.. hvz.. Godīgi sakot, pat nezinu, vai man šajā forumā vispār ir paraksts, tūlīt redzēšu.

    Cik daudz atbilst reālajai dzīvei – vot, šajā huiņā es neiebraucu.

    #171366
    shady
    Participant

    Niks – hms…uz fikso paņemts pirms pārs gadiem. Rakstīju pārs nikus, bet tie jau bija aizņemti, tāpēc uzrakstīju šo no dziesmas, ko todien dzirdēju – https://en.wikipedia.org/wiki/My_Name_Is

    Mēdzu lietot arī citu niku, kur šis niks jau ir aizņemts.

    Diemžēl šis niks “shady” ir ļoti izplatīts arī mūsu LV tīklā, tāpēc man bieži piesienas visādi pokemoni ar kaut kādu CS or etc ko…

    Vai nu kā, ar šo niku esmu tikai šeit: Datuve.lv; Linux.edu.lv; Notepad.lv; Filozofija.lv => laikam neko nepiemirsu.

    Avatats – Š īs te pingvīns un uzraksts: “Designed for linux and other opensource projects”. To ieliku, lai saprastu, ka esmu freeware un opensource piekritējs. Un man ir ļoti dziļa nepatika pret MS produktiem. Tāpat arī necenšos lietot un citiem uzstādīt maksas produktus vispār, jo ir alternatīvas arī win platformai pietiekoši.

    Paraksts – “Patiesībā es neko nejēdzu”. Nu tā arī ir….viens cilvēks nekad nevar zināt visu. Ir tāds teiciens: “Gudrāks ir tas, kurš nevis vairāk zin, bet tas, kurš zin kur meklēt”. bez tam, jo vairāk ko iemācies, jo vairāk saproti, ka ir vēl vairāk ko mācīties, jo sāc apjēgt to, ko tu nezinādams nenojauti. => Jo gudrāki paliekam, jo saprotam, ka stulbāki esam:)

    Dzīvē – m? Vispār mēdzu būt ļoti piekasīgs tips, bet ne visiem piekasos. Parasti esmu miermīlīgs tips, bet ja mani kāds izved uz principu vai nokaitina, tad iznākums nebūs labs:)

    #171367
    Vaz3
    Participant

    Niks- Vaz3 Pat neatceros kā tas sākās,atceros ka bija man sākumā Dog kkas tamlīdzīgs,stulba nozīme es kāds suns?:D Bet tas Vaz3 ar dažreiz besī,galvenokārt dēl 3nieka,citā forumā iesauca par vāzi :grr: (Ludzu nesauciet te tā )

    Avatars- Nez,parasti kkas no tehnikas

    Paraksts- Parasti ierakstu ko vajag…

    Cik daudz atbilst reaalajai dziivei? ~Nevar saprast,vnk patīk Žiguļi!

    #171368
    usins
    Participant

    usins- nu jau 3. gads iet.

    avatars- nezinu, vienkārši iepatikās

    nika nozīme- nu itkā usins LV mitoloģijā ira dievība :D, bet tas tā

    atbilstīb man- iesauka reālajā dzīvē 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā