Par utorrent logu ieslēdzot kompi

Sākumlapa Forumi Software Internets, P2P un Serveru programmatūra Par utorrent logu ieslēdzot kompi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153274
    traxis
    Participant

    Sveiki :warn:

    Man ir tāda maza problēmiņa – katru reizi ieslēdzot kompīti man uz uzlec utorrenta logs pa visu ekrānu gribētos lai viņš automātiski sākot darbu palaižas, bet noiet lejā uz tray nevis kā baigais kungs uzlec man pats pirmais uz ekrāna. Gribētos arī lai pirmais ko es redzu ieslēdzot kompi ir mana foršā ekrāna tapete un nesakārotais desktops nevis utorrents – nav jau arī tik īsa atmiņa lai neacerētos ko velku un ko dalu :lala:

    Varbūt kāds zin kur kāds ķeksītis jāizņem, vai jāieliek lai vis būtu oki

    Paldies

    #260542
    KristoZ
    Participant

    Ar “ķeksīšiem” gan tik viegli nebūs, bet vari pamēģināt tā:

    Start -> Run -> “regedit

    Tur “aizej uz”:

    Code:

    HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun


    tur atver “uTorrent” ierakstu un pašās BEIGÄ€S pievieno ” /minimized”

    apmēram tā:

    Code:

    “C:Program FilesuTorrentuTorrent.exe” /minimized


    Uz paša atbildību, protams.

    #260543
    Crow
    Participant

    Kthx, KristoZ! Man piebesīja šī pati problēma uTorrentam. Pavisam neiedomājos, ka jamam varētu būt tik elementārs komandrindas svičaks.

    [img]https://www.bildites.lv/images/c11et43tmlymr7wjqi1j.gif[/img]

    #260544
    Anonīms
    Neaktīvs

    Informātikā ,tas jau sen tika mācīts.

    #260545
    KristoZ
    Participant

    Lai iet labumā! 🙂 It kā jau tam uTorrentam bija pie “Feature request”‘iem “Minimize on startup” funkcija pirms kāda laika, bet laikam neguva lielu atbalstu…

    skolotaja – vai informātikā arī nemācija nomainīt Keyboard Input Language uz “Latvian”, un veidot garumzīmes, izmantojot labo “Alt” taustiņu?

    #260546
    Crow
    Participant

    Kurš šito vispār izlaida no “Sarkandaugavas” polsterētajām sienām? Bārzdiņam jāatkāpjas, 100 punkti… :nuke:

    #260547
    root
    Participant

    Vispār jau jebkurš normāls indivīds Latviešu valodas garumzīmes un mīkstinājumzīmes raksta ar ALT taustiņu. Smirde ir velns viņu zina kura ģēnija roku darbs.

    #260548
    shadowmen
    Participant

    Vispar jau ne visi iespringsts uz garumzimju rakstisanu,pat budami normali latviesu idividi…man piemeram riebjas neta lietot garumzimes,plus kompi anglu val,un nelietoju tildi…nekad neesmu uzskatijis,ka sada veida forumos tas loti kaut ko maina…tik pat labi varetu piesieties musu avatariem vai parakstiem zem bildes….

    #260549
    Kon
    Participant

    root wrote:

    Vispār jau jebkurš normāls indivīds Latviešu valodas garumzīmes un mīkstinājumzīmes raksta ar ALT taustiņu. Smirde ir velns viņu zina kura ģēnija roku darbs.

    +1

    Starpcitu .. vismaz man, utorr palaižas fullskrīnā, ja pirms izslēgšanas ir bijis nesamazināts vai uz taskbar.

    #260550
    aoma
    Participant

    Par gaumi un pirkstu izvietojumu jau nestrīdas, bet ar alt man liekas tizli, tikai un vienīgi apostrofs 🙂

    (nejaukt ar ”tildi” kreisajā stūrī)

    Utorentam tak pašam vesela rinda iestatījumu, kā šim palaisties un samazināties, bet var jau būt, ka konkrēti šāda fīča iztrūkst, lai gan kādreiz laikam bija gan.

    #260551
    Stat1CX
    Participant

    Utorrent tak palaizās tādā stāvoklī kādā viņš tika izslēgts, tas ir – ja izslēdzi viņu kad viņš bija nominimizēts, tad pie nākošās startēšanās arī startēsies minimized.

    #260552
    root
    Participant

    Apostrofs ar, piedod man senāts un aoma, ir buļļļkakaa :}

    #260553
    Izliecies
    Participant

    Ko tad tu izmanto? Tildi? Vai veidoji pats savu izklājumu? 😀

    Par tēmu – Stat1CX variants nostrādāja. KristoZa variantu strādāt nepiedabūju, pie startēšanās uTorrent izmeta paziņojumu, ka nevar izpildīt komandu “/minimize” vai “-minimize” (jā, es arī tādu pamēģināju).

    #260554
    root
    Participant

    Es izmantoju standarta Latviešu valodas QWERTY taustiņkarti, kurā garumzīmes/mīkstinājuma zīmes pievieno ar ALT. Tā tas ir uz Win, tā tas ir uz Linux.

    Neatceros vispār, kad pēdējo reizi redzēju, ka kādā uzņēmumā vai kur citur lietotu kaut kādus apostrofus vai tildes.

    #260555
    traxis
    Participant

    Es laikam esmu viens no retajiem kas garumzīmes raksta ar “, jo tā esmu pieradis un tā man lielas ērtāk, bet tas tā – gaumes jautājums…

    Vispār jau foruma tēma bija par Utorrent, nevis par garumzīmēm :devil: vispār jau ar Stat1CX palīdzību izdomāju ka ar šito problēmu tikt galā :seeker:

    Tā ka ieslēdzot kompi utorrents palaižas iepriekšējā stāvoklī viņu jāaizver ir ar X (close) nevis ar minimized, lai redzētu ka utorrents ir nominimizēts pareizi un ieslēdzot kompi tas nemestos kā pirmais (sveiciena logs) uz ekrāna izņēmu te ķeksīti un liekas ka tagad viss ir oki 🙂

    [img]https://i1109.photobucket.com/albums/h431/traxis1/Tverana.jpg[/img]

    Paldies par palīdzību

    #260556
    traxis
    Participant

    Sajaucu – ķeksīti jāizņem no “Aizverot samazināt uz tray” nevis “Samazinot pāriet uz tray”, jo ja minimizē ar krustiņu – ieslēdzot kompi tas logs metās uz ekrāna…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā