Savādi gan.

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde PHPBB Savādi gan.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146303
    Stiivais
    Participant

    Cienījamā administrācija.

    Kamdēļ jūs headerī par visām varītēm gribat rakstīt charset=UTF-8 ja datubāziss to nesaprot un visu dragā uz win1257?

    Tā vismaz izskatās.

    Pasaudzējiet takš manas acis :wtf:

    #173167
    Faust
    Participant

    Kuram rūp kas notiek ar tavām acīm?

    #173168
    Stiivais
    Participant

    Hmmm. Varbūt man? :ooo:

    #173169
    samurajs
    Participant

    Atslābsti… tiek veidots Notepad v2.0, tur tā vairs nebūs. Š o nav vērts vairs pārtaisīt…

    #173170
    Foxsk8
    Participant

    Lol. Ja neko nejēdz par mūsu datubāzi, tad nestāsti te muļķības. Vecie pousti, tēmas stāv iekš windows-1257 un jau vairāk pa pusgadu stāv arī ieraksti par UTF-8. Ja tu Jūties baigais koderis, tad nāc un pārpreso vecos ierakstus uz UTF-8. Gribēšu redzēt, kā tu ņemsi un debesskrāpja kodu rindu pārkodēsi. Vienreiz jau izstāstiju šo.

    #173171
    Stiivais
    Participant

    Nesaprotu kādā rakā jātaisa lapai kodējums uz utf8 ja iekš db 1257? 🙂 Vau tas nav kaut kas lāmisks? 🙂 Ja reiz pietikās prāta veidot visu iekš utfbla bla tad kapēc nedavest līdz galam? 🙂

    PS. Man jau skaidrs kas jūs par kodētājiem ka visu db saturu manuāli pārrakstāt :D:D:D:D

    #173172
    samurajs
    Participant

    Varbūt tu demonstrētu savu superparauglapu, ja tā kritizē? Moš http://www.rigascirks.lv? :rofl:

    #173173
    Stiivais
    Participant

    Nedemonstrētu gan 🙂 Jo es redz neuzskatu sevi par baigo IT speciālistu :win: :wtf: :rofl:

    #173174
    samurajs
    Participant

    Nu re! Mēs arī sevi neuzskatām, tāpē mazliet encoding savārstījums sanācis…;) Bet iekš v.2.0 bugu vairs nebūs.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā