iPhone 4S crash-test (video)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas iPhone 4S crash-test (video)

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155678
    samurajs
    Participant

    Portāls TechnoCrash veicis skrupulozus Apple viedtālruņa iPhone 4S testus. Tie ir tik izsmeļoši, ka pretendē uz zinātniska pētījuma statusu. Lai rezultātos maksimāli izslēgtu nejaušību, testiem ņēma uzreiz divus tālruņa eksemplārus rūpnīcas iepakojumā.

    Testi sastāvēja no 2 daļām – ekspluatācijas un izturības testiem.

    Ar tālruņiem tika darīts viss iespējamais. Tos mētāja no augstuma, saldēja, karsēja, peldināja ūdenī, lādēja ar nestandarta 8V lādētāju (5V vietā) un veica daudz ko tādu, ko pat grūti iedomāties. Piemēram, iPhone nācās izturēt 50 kg statisko svaru, tad 15 kg uz liekšanu. Pat austiņu vadu stiepa ar atsvaru palīdzību. Jāsaka, ka 3 kg slodzi vads izturēja godam.

    Protams, visaizraujošākā testu daļa bija iPhone 4S mešana uz flīzēm. Uzreiz pačukstu priekšā – flīzes testu izturēja! 🙂 Bet iegūtais kopīgais rezultāts 613 balles no max iespējamām 686 patiešām ir ļoti labs.

    Interesenti visu testu ar neskaitāmām bildēm un video var izstudēt pirmavotā. Bet šeit tikai rezumē-video ar svarīgākajiem momentiem.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ZYs0CW6Rff8[/youtube]

    #280654
    cesedy
    Participant

    Varbūt kādam ir zināms Soundtrack šim video?

    #280655
    Tmkks
    Participant

    Es pat teiktu, ka mans Sensation tik daudz neizturētu.

    Nokrita uz asfalta no 30cm augstuma un minimāli ieplaisāja + ielocījās stikliņš.

    Netīši nokrita uz grīdas un nobružājās stūrītis līdz pelēkam metālam.

    Esmu diezgan bēdīgs par to,

    #280656
    LooNeY
    Participant

    Nu nez… manšķiet youtube var atrast normālus tā teikt ‘neatkarīgus’ testus… Š itas man šķiet ir tāds tests kur krievi safanojusies pa savu ābolu un ta uztaisījuši padjelku… pēc viņu testa spriežot ifõns ir visurgājējs…. 😀 totāls bullshh…..

    😉 Man sensacija ar ir kritusi gan uz flīzem no krūšu augstuma (korpusā palika tikai 2 mazi plankumi jo uz sāna nokrita) gan arī bikšu kabatas augstumā uz asfalta (pievienojās 3 ļoti niecīgas svītras korpusam aizmugurē) bet nedz ekrans nedz mikroshēmas nav bojātas… 😀 tagad gan sensācija ar manīm staigā silikonā pēc tā kritiena uz asfalta… 😀 un pāris reizes ir kritis arī ar silikona apvalku no cienīgiem augstumiem un ar nekas nav! Slīcinājis protams neesmu jo tomēr vajag trubu, bet nu cik es dzīvē esmu saskāries ar Iphõniem un tad teikšu ka Ifons ir pielīdzināms stikla logam – kkādu spiedienu iztur zolīdi, bet kā spiediens ir vairak tā saplīst gabalu gabalos un remonts pielīdzināms jaunas trubas nopirkšanai, toties teiksim kautvai mana sensācija nopērk jaunu vāciņu pa 10ls un staigā talāk laimīgs… nu protams ja ekrāds sa*ists tad dajebkurai trubai(arī ne ‘touch’ ) tas ir dārgs prieks 😉

    Nez varbūt jau Ifõni nav tie sliktakie, bet NEPAMATOTI ir viņam cena uzbliezta virsū tākā būtu kā no zelta un bezjēdzīga p0k p0k ažiotaža sacelta ka redz viņš ir stilīgs un ”labākais” kautvai viņam tās iekšas nav tik spīdošas lai reāli tiešām teiktu ka labākais!

    #280657
    Kon
    Participant

    Kāda nozīme “iekšām” ikdienas lietotājam?

    Ak jēl es aizmirsu, dēļ decentralizācijas andra lietotājiem ir jāseko līdzi vai uz viņu aparāta X aplikācija funkcionēs korekti .. my bad :>

    #280658
    Participant

    Manuprāt, šis video ir kārtējā Apple reklāma. Zagļi, tautas hipnotizētāji! Stulbi, ne? 😀

    #280659
    LooNeY
    Participant

    :p nu tu vari sēdēt un gaidīt uz sava 800Mhz CPU un tur 384mb ram kamēr ieslēgsies kāda programma, nemaz nerunājot par multitasking’u 😉 kamēr es kurš interesējas par iekšām teiksim ar 1.5Ghz dual core cpu un 1gb RAM jau sen lietošu 10 programmas…

    Bet vistiešāka nozīme iekšām ir iekdienas lietotājiem – no tā ir atkarīga telefona ātrdarbība! 😉 Protams ja patīk gaidīt un patīk kā viedtālrunis bremzē ta tev neviens neliedz pirkt maigi sakot gavno! 😛

    P.S. Nerunāju pa tiešo bet kā piemēru paņemu….

    #280660
    Kon
    Participant

    Ikdienas lietotāju neuztrauks cik aplikācijas darbosies fonā un cik ātri tās startēsies, ja vien nebūs acīmredzama laga, ar kuriem man nav bijusi tā laime saskarties uz ios ierīcēm (lai gan te derētu pieminēt, ka es multi tasking neizmantoju tik ļoti kā Tu)

    Ä€ nē, uz viena no vecajiem ifouņiem bija baigā bremze uzliekot 4to ios, iekš settingiem sekundes 10 gāja :>, bet tā ir pagātne :>

Tiek skatīts 8 ierakstu – 1 līdz 8 (no 8 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā