Dekoders + LTK virszemes TV

Sākumlapa Forumi Tehnika Audio/Video/Foto un TV Dekoders + LTK virszemes TV

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155157
    Foxsk8
    Participant

    Tātad, šomēnes beidzās Viasat līgums, huh. Doma pāriet uz Lattelecom Virszemes TV, bet tā kā esmu Viasat users, un pirms tam kabeļu users, tad īsti nav saprotami tie 1001 dekoders.

    Tātad dekoderim vissvarīgākā fīča ir ierakstīt to, ko skatos pa tv, kādu hokeja spēli, kādu raidījumu, etc.

    Kaut kas tādā kompektācijā ar virszemes tv un decoder tv write ir iespējams. Toč nezinu, dzīvoju akmens laikmetā.

    #277030
    WordPad
    Participant

    * Ja tev nav tālrādis ar iebūvētu dekoderu, tev vajadzēs to pirkt atsevišķi. Dekoderim ir jāatbalsta MPEG-4 un jābut Conax slotam, kur ievietot karti, ja vēlies skatīties maksas TV. Nepieciešama arī antena.

    * Dekoderis tiek pieslēgts pie TV, pie dekodera tiek pieslēgta antena, dekoderī tiek ievietota viedkarte ko var nopirkt Lattelecom veikalā maksā 7ls(vienreizējs maksājums).

    * Vari gan slēgt līgumu, gan viedkarti izmantot, kā priekšapmaksas – pērkot atjaunošanas kodus internetbankā vai kioskos.

    No ierakstošajiem dekoderiem iesaku Selteka vai Jacobson, kas ieraksta USB Flash atmiņā vai ārējā cietajā diskā.

    #277031
    mildaa
    Participant

    Apveicu ar VEIKSMĪGU atbrīvošanos no Viasat!!!

    #277032
    richijs
    Participant

    Obligāti jāņem dekoderis ar conax, jo https://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/396382-lnt_esosa_televiziju_sistema_latvija_bruk drīz būs tikai divi fta kanāli.

    eh pašam jāpēr cita antena ar esošo tikai bezmaksas kanālus ķer.

    #277033
    darklight
    Participant

    Vasarnīcā tiek lietots Selteka TC-402SD. Nevaru sūdzēties. Ierakstīšanas funkciju neesmu izmantojis, bet iespēja skatīties DivX un MKV no fleškas tiek regulāri izmantota. Atrašanās vieta ir starp Rīgu un Olaini un signālu bez problēmām ķer ar prasto antenu, ko standartā agrāk deva teļļukiem līdz.

    #277034
    kassells
    Participant

    Ja tu gribi ierakstīt tev jāņem Interaktīvā TV. Ar virszemes TV dekoderu to neko tādu neizdarīsi.

    Rekur sīkāk par visām LTK piedāvātajām TV un tās iespējām:

    https://www.lattelecom.lv/majai/televizija/

    #277035
    Foxsk8
    Participant

    Interaktīvā TV laukos man te nevilks, tas ir vairāk kā skaidrs.

    Par to, kas ir decoders, es zinu, ko viņš dara, kam domāts, utt… Es tikai nezinu kuram decoderim ir tā write fīča, respektīvi, iekšā iebūvēts kāds HDD, uz kuru varu uzrakstīt filmas, pārraides, kas iet pa tv.

    #277036
    Ceplis
    Participant

    Virszemes TV dekoderiem nav iebūvēts HDD, jāraksta uz ārējā.

    Un skatīties varēsi tikai ar dekoderu, jo lielākā daļa to raksta tikai pašam saprotamā formātā – neviena programma uz datora to nepazīst.

    #277037
    nevertell
    Participant

    Nevis neatpazīst, bet kodēts tas viss ir.

    Ja laukos ir ltc dsl, tad visticamāk, ka interaktīvā der.

    Bet tā apēd 4 mbit/s no interneta, tāpēc vajag vismaz 8 lai var skatīties un brauzēt reizē.

    #277038
    WordPad
    Participant

    Nevajag dezinformēt, ir dekoderi ar ieraksta funkciju ārējā datu nesējā.

    #277039
    WordPad
    Participant

    Mazliet precizēšu: Selteka ierakstītos bezmaksas kanālus var atskaņot/konvertēt uz datora. Kodētos kanālus var atskaņot tikai dekoderī.

    Jacabson, cik esmu dzirdējis, arī kodētos kanālus datu nesējā ieraksta nekodētus.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā