V2410 -MONITORS

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika V2410 -MONITORS

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151113
    aIgArXLV4325
    Participant

    Ko sakat par šadu izvēli Benq V2410ECO https://m79.lv/BENQ-V2410-ECO24-9H-L3NLB-QBE_72089.html

    Taka nauda kabata jau ir,laiks pirkt jaunu moni,cik var ilgi sedet pie novecojošā CRT!

    Paldies jau iepriekš.

    #234298
    Wuu
    Participant

    Benq? Vel par tādu cenu? Nekad dzīvē, visu viņu produkcija ir smirdīgi brāķi.

    Meklē vecos draņķus samsung,lg 😀

    https://www.dateks.lv/cenas/90/39509_lg_electronics_w2453sq_pf_24_.php

    #234299
    samurajs
    Participant

    Wuu: Cilvēks grib ar LED izgaismojumu a tu iesaki lampas – pie visām tām prasībām kopsummā neko labāku/lētāku arī neatradīsi.

    #234300
    Jaunzems
    Participant

    BenQ ir labs price/performance. Ja kaut kas neies, ir garantija.

    #234301
    Crow
    Participant

    Jaunzems wrote:

    BenQ ir labs price/performance. Ja kaut kas neies, ir garantija.


    Es pašlaik esmu līdz riebumam noņēmies ar garantijām, tā kā man, izlasot tavu tekstu, radās fiziska nelabuma sajūta 😀

    Un jā, Samsung FTW! 🙂

    Ja piķis ir, lūgtum https://www.tera.lv/datortehnika/monitori/samsung&good=G549972

    #234302
    nevertell
    Participant

    Ar 8 ms gtg response taimu ? Priekš gāmera ?

    #234303
    Kefīrs
    Participant

    Vispār jau tajā bodē(M79) neko neieteiktu pirkt. Ja nu sanāk uz garantiju vest, tad vispār ir beigas. Serviss viņiem ir dziļā bedrē. :mod:

    #234304
    Crow
    Participant

    nevertell wrote:

    Ar 8 ms gtg response taimu ? Priekš gāmera ?


    Man uz doto brīdi vairāk interesē statiskas bildes kvalitāte un manis uzrādītajam modelim to pārmest tiešām nevar.

    Bet nu, sorry, man vajadzēja saprast pēc Caurkritis 3 avatāra bildes, ka šis pacients ir geimeris. Tad nederēs.

    Enīvej, atgādināšu, ka response time uz visu krāsu gammu nav konstants. 60 Hz =~ 16.6 ms un tas ir tas, kas jums ir jāpārspēj visos gadījumos, nevis average vai ar ražotāja uzrādīto. Googlē jārok testi, a to viss var izrādīties priekš kaķiem un zem astes.

    #234305
    aIgArXLV4325
    Participant

    Taka gribējās ar LED vien paņemu to BENQ!Dzivosim-redzesim!Kāpēc ta nepatiik benq ?

    #234306
    root
    Participant

    Benq->Siemens->Benq->Siemens->Benq<-. Kādam ir jautājumi? Gribi monitoru? Lūdzu- LG, Samsung, Hewlet Packard.

    #234307
    nevertell
    Participant

    Tas, aigariņ, tā pat nebūs LED monitors. Būs tas pats vecais lcd panelis, tikai viņu no muguras izgaismos nevis lampa, bet led diodes.

    Attēla kvalitāti/krāsainību, kāda tā ir uz LED, nevar salīdzināt ar nyshajiem el cē dē.

    #234308
    Creep
    Participant

    Beidziet taču vienreiz BenQ nolikt… Viens BenQ monitors jau labi strādā 2 gadus, otrs jau kādu septīto vismaz. Un par bildes kvalitāti nesūdzos…

    #234309
    shady
    Participant

    Kas vainas vecajam CRT?

    Man, kad jāsāk vērtēt testa bildes foto tehnikai, tad daru to mājās pie vecā labā CRT, jo uz LCD nevar korekti novērtēt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā