Google Chrome 10 iznāks ar spēlītēm

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Google Chrome 10 iznāks ar spēlītēm

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152937
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_eng_1.jpg[/imgl]Jau tik tālu esam tikuši – Googles pārlūka izstrādātāju kanālā ir pieejams Google Chrome 10.0.612.3 dev. Kamēr daļa komandas “piebeidz” Chrome 9, pārējie jau iet tālāk. Cik ir zināms, jaunā versija iznākšot ar preinstalētām HTML5 spēlītēm. Š obrīd šī izklaide jau ir pieejama, bet pašam jāinstalē no Chrome Web Store.

    Runa iet par loģiskajām spēlēm Entaglement[/url]. Nekādas iespaidīgās šīs spēlītes jau nav, bet to pamatloma ir HTML5 iespēju demonstrācija. Tas arī tiek izpildīts pilnā mērā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_pop_1.jpg[/img]

    #256266
    Imhoteps
    Participant

    Mani interesē, vai iespējams tās vēlāk izzāģēt no pārlūka?

    #256267
    Evers
    Participant

    Es saprotu, tādas lietas, kā flash player un pdf readeri integrēt ir apsveicami. Bet nu šitas ir stulbi – nepavisam negribu lai mans šobrīd iecienītākais pārlūks pārvēršas par kautkādu cirku.

    #256268
    root
    Participant

    Esmu vīlies.

    #256269
    TrakaisKursis
    Participant

    Es savukārt tik tikko Lidiņā apēdu kompleksās pusdienas, kaut arī nebiju darbā beidzis lopsīt studentu brokastis.

    #256270
    LooNeY
    Participant

    labak butu to pasu flash pleyeri stabilizejusi jo man dev versijas gan 9 gan tiko pameiginaju 10 gamespot video neladeee… loadings aiziet lidz pusei un viss… taspats flash arii daudzas reizes youtubee ir nokresojis…

    8 final versijaa viss daudzmaz okey stradaa bet nu jaa tapat glukus ar flash pleyeri arii seit esmu noverojis un tad naakas startet konkurentu FF jo flash neiet uz tas lapas ka vajadzetu caur hromu

    #256271
    janculis
    Participant

    Vispār jau šodien uz manas Chromes 8 versijas šīs spēles ir, bet tikai kā linki uz ārējām adresēm. Tā kā es neteiktu, ka tas ir kaut kas afffffiiiiggggeeeens, kā dēļ vajadzētu noriet Chromi.

    #256272
    Bekons ar olām
    Participant

    Jesssssss! Izcils gājiens, lai iekarotu biroja planktona un tamlīdzīgu dīkdieņu simpātijas.

    Imhoteps wrote:

    Mani interesē, vai iespējams tās vēlāk izzāģēt no pārlūka?


    Pievienojos.

    #256273
    Kualds
    Participant

    root wrote:

    Esmu vīlies.

    Son, i am disappoint!

    #256274
    Kon
    Participant

    Īstenībā laba ideja, tik vai spēļu fiziska klātbūtne ir vēlama, tas ir cits jautājums.

    #256275
    iKey
    Participant

    Njām… baigi baigi…

    #256276
    Aldis
    Participant

    Kad sunim nav ko darīt šis pautus laiza…

    Kad Googlei nav ko jaunu izdomāt ko ielikt browserī.. tad…

    #256277
    Kon
    Participant

    Takš paskatieties uz operu :> kluči nav tālu jāmeklē 😀

    #256278
    Wuu
    Participant

    Nākošajā versijā, man lūdzu komplektā ar motorzāģi un slidām. Kāpēc ne?

    #256279
    Svens
    Participant

    Ja pie instalācijas/updeita pavaicā, vai tās ir nepieciešamas – kādēļ ne?

    Ja instalē neko nejautājot.. Var jau būt, ka man būtu arī vienalga. Diez vai tas pārlūku bremzē. Brīvo vietu aizpildīs par 1mb vairāk? Diez vai tas ko mainīs. Man.

    Jā, lietderīgums šajā visā varbūt nav lielākais, bet nu vismaz viņi neinstalē ko atsevišķu klāt. Runa ir par HTML5 atrādīšanu. Ja cilvēkiem nepatiks, esmu pārliecināts, ka tāpat izņems vēlāk ārā.

    #256280
    McAnder
    Participant

    cilvēkiem jau vajag izpuust iemeslu no mushas tikai lai kko norietu… flash flash flash, driiz flash dosies zaljaakos laukos tieshi deelj shii nevajadziigaa HTML5. Google jau sen supporto paareju uz HTML5 un shis ir pozitiivs solis. fak adobi un flash diiceejus.

    #256281
    dzhonsons
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Takš paskatieties uz operu :> kluči nav tālu jāmeklē 😀


    Gribās, ja.. 😀

    Operā nav spēlīšu :lala:

    #256282
    Kon
    Participant

    toties ir irc, bittorent un [insert what ever you want] :>

    #256283
    runcio
    Participant

    Nu ja jau spēles būs fiziski integrētas iekš Chrome, tas varētu likt domāt, ka admini varētu DISABLE Chrome in office!?! 😉

    #256284
    barkley128
    Participant

    McAnder wrote:

    cilvēkiem jau vajag izpuust iemeslu no mushas tikai lai kko norietu… flash flash flash, driiz flash dosies zaljaakos laukos tieshi deelj shii nevajadziigaa HTML5. Google jau sen supporto paareju uz HTML5 un shis ir pozitiivs solis. fak adobi un flash diiceejus.


    +1000

    Jau uz windows, flash izmanto nejeedziigi daudz cpu. Uz linuxsha ir veel trakaak, vaajpraatiiga cpu noslodze, leena darbiiba, krashi utt.. uz 2kodolnieka ar 2gb ram un 8800 seerija videokarti, taads suuds, kaa ferma lago! Kill flash!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā