Strādā tikai kreisais skaļrunis.

Sākumlapa Forumi Hardware Video un Audio Strādā tikai kreisais skaļrunis.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #147171
    kaqp
    Participant

    Jūs mana pēdējā cerība.

    OS: VistaUltimate, mātes paltes Gigabyte P-31 – DS3

    Esmu pārlicis draiverus vairākas reizes, balance arī OK, chipset driveri arī uzlikti, savienojums arī labs, skaņas karte iebūvētā, it kā visi uzstādījumi ir kārtībā. Bet skan tikai kreisais skaļrunis, labais nestrādā. Kas varētu būt par vainu ?

    Parametri :

    1. Realtek ALC888 codec

    2. High Definition Audio

    3. 2/4/5.1/7.1-channel

    4. Support for S/PDIF In/Out

    5. Support for CD In

    Instelēts :

    High Definition Audio Codecs

    Advanced 7.1+2 HD Audio Codec

    AC’97 Audio Codecs

    #182080
    Sid
    Participant

    A pašā skaļrunī nevarētu būt vaina?

    #182081
    samurajs
    Participant

    Pirmais- baudam pašu skaļruni: ar 1.5 V bateriju pieskaramies skaļrunim pašam pie klemmēm (atvienot no PC!). Ja ar bateriju nevar piedabūt ka čerkst abi skaļruņi- tad būs pašā skaļrunī. Vēl vads arī var būt.

    Bet tev tak pastiprinātājs tur ir tais tumbiņās? Arī tam var būt 1 kanāls izdedzis. To ar pirkstu baudam uz ieejas štekera: fona rūkoņai jābūt abos kanālos.

    Draiveru un sound kartes vaina – maz ticams.

    Un ja pie PC austiņas tai pat ligzdā pieslēdz?

    #182082
    kaqp
    Participant

    Kad es pieslēdzu IPod pie tām tumbiņam ,tad abas superīgi skan. Nu jā man viss iet caur subi. Problēma ir vistas konfigurācijas, tikai nevaru saprast, kur tieši. Ar linux liveCD viss strādā. Tātad aparatūrā nav vainas. Ar austiņām tas pats, tikai viena puse skan,

    #182083
    memorex
    Participant

    Iesaku nomainīt skaņaskarti (tas nav obligāti, bet iesaku!)

    Uztaisi system restore, kad nebija vel instalēti skaņas driveri.

    Nolādē: https://europe.giga-byte.com/FileList/Driver/motherboard_driver_audio_realtek_azalia.exe

    Tad iepostē vai skan vai nē.

    #182084
    alasasa
    Participant

    uzliec parasto-stereo-parametru iekš opcijam,vai uztaisi 5.1 nevis 7.1 un tad skaties,kas notiek

    #182085
    kaqp
    Participant

    Uzliku to draiveri , nekas nemainījas, biju jau licis viņu iepriekš. Mainīju stereo/Quadraphonic/5.1/7.1 , ar visiem viens un tas pats. Any Ideas ?

    #182086
    samurajs
    Participant

    Ja Linuxam skaņa ir, tad atkal atduramies Vistas gļukos. Nebrīnītos, ja skaņas čipu ALC888 Vista neatbalstītu :p

    Jāmeklē pareizais draiveris, Realtekam viņu vesels bars tagad. Vai XP jāliek.

    #182087
    memorex
    Participant

    Jau apnicis postēt atbildes, kas cilvēkiem roku un acu nav, pat smadzenes daudz nevajag!

    Pamēģini atkal system restore, updato vistu līdz pēdējam updeitam, tad instalē audio driver. + paskaties vai (control panel -> souns & audio devices) ir uzlikti realtek driveri, vai uzlikts desktop speaker (vai 2.1 vai 5.1….), tad ieej: volume tab -> advanced un skaties vai balance ir pa vidu. Tad skaņu pārbaudi realtek soft, jo iespējams kad problēmas ir nevis ar skaņu, bet playeri (piemēram wmp11 ir tāda problēma).

    P.S. Tu mani apzagi par 20Ls visu šito penteri rakstot, cerams nākamreiz uzrakstīsi google kautvai 2 vārdu realtek problem, tad lasi 😉

    #182088
    sir_irius
    Participant

    realtek problem on vista, būtu jāraksta… nu, bet tas tā…

    #182089
    kaqp
    Participant

    memorex tu esi tik gudrs ak dievs, kā uzliku vistu uzreiz uzliku chipset driver , realtek AC97 driveri, High Definition Audio Codecs. Tad es to visu vēl atkārtoju 3 reizes ar restore. Un ja tev kaut ko uzrakstīt sagādā problēmas…. nafig tu vispār kaut ko raksti ?

    Oi es zaudēju 50ls rakstot šito tev … Tu mani apzagi …

    #182090
    msh
    Participant

    memorex ar savu system restore 😀

    #182091
    memorex
    Participant

    Ko citu pateikt, es nezinu ko viņš saspaidijis pa to laiku ir, varbūt jau win nokāvis :), tapēc drošāk ir sys restore! kaqp par ko 50Ls tev es nezinu…

    msh vispār spambots!

    #182092
    kaqp
    Participant

    neko neesmu saspaidījis, nēesmu nekāds galīgais nūbs, problēma tik un tā nav atrisināta.

    #182093
    rajah
    Participant

    pats vienkāršākais ir tas ko jau datuvē teicu – ieliec kādu Live CD – knopixu, ubuntu vai citu un tad paspēlē lai zini – vai Windows vainīgs vai aparatūra. ja arī tur neskan, tad skaidrs ka dzelzis pi-ģec

    #182094
    memorex
    Participant

    Viņš tak rakstija ka uz linux strādāja. Es jau nesaku ka esi “nūbs”, bet par sliktu nenāks.

    Tad pamēģini Realtek https://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsCheck.aspx?Langid=1&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3

    #182095
    kaqp
    Participant

    Tos linkus kurus tu man dod es liku pirmajā dienā

    #182096
    rajah
    Participant

    es vienu nevaru saprast – nafig šitais – “AC’97 Audio Codecs”

    vēl ir uzlikts? ja izr jau HD skaņai draiveri jāliek.

    #182097
    memorex
    Participant

    kaqp wrote:

    Tos linkus kurus tu man dod es liku pirmajā dienā


    Tie driveri ir dažādi, nezinu kurus tu liki precīzi. Putns vispār oriģināls, nav kautkāds Dark Vista by sanja? Mēģini ar roku bakstīt driverus, uz linux skaņa vispār mēsls, jo parasti nekad nav normalu driveru (mistika) 🙂 Tak paņem kaut pašu lētāko creative X-Fi un būs ausis apmierinātas, gan nervi 😎

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā