Par ebay

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154849
    dajaNa
    Participant

    Radies jautājums par ebay iepirkšanos, kā tur tagad ir ar tiem nodokļiem, virs un zem 10Ls ?! Un pasta izmaksas ir vai nav?

    Lūdzu neapsmejiet, nekad vnk neesmu iepirkusies 🙂

    #275138
    APOC
    Participant

    Ja prece tiek izsūtīta no ES, tad nekādi papildus % nav jāmaksā. Ja no ne ES valsts, tad pēc pilnas programmas.

    Ja māc bažas, tad nākamnedēļ saņemšu vienu ierīci par pieklājīgu cenu no ES valsts un tad varu atrakstīties.

    #275139
    web33
    Participant

    Viss ok sūti tik bez bēdas vnk pārdevējam pasaki par muita un,lai cenu norāda zem 10$, kā piemērs varu pateikt pēdējais sūtijums,ipad nedaudz virs 400 zaļajiem no USA nevajadzēja neko maksāt pateicu,lai norāda sūtījumu zem 10$

    Viss āmen ,

    #275140
    spekis404
    Participant

    Arii suutiijumi zem 10naudinjaam tiek paarbaudiiti izlases kaartiibaa, ja atklaas, ka tur ir kas veertiigaaks, panjems peec pilnas programmas..:>

    #275141
    APOC
    Participant
    #275142
    web33
    Participant

    dajaNa da neklausi to nejēgu,es pēc jaunā likuma pieņemšanas esmu ļoti daudz preces sūtijis kuras vērtīgākas par 10$ nekādu problēmu,vnk paskaidro pārdevējam savu problēmu un viss.

    #275143
    APOC
    Participant

    Nu veiksminieks po žizni esi laikam.

    Principā viss notiek randomā. Pāris reizes ar visiem “gift” un “<10" paciņas ir tikušas atrautas vaļā un pārbaudītas. Visticamākais viņiem ir savs blacklist.

    #275144
    BERILS
    Participant

    un no kura datuma , šitais s**s ir stājies spēkā :o!? Manam džemperim kurš nāk jau vienu nedēļu , arī tiks piešpricēts tas nodoklis ? 23lvl…

    #275145
    dajaNa
    Participant

    Neliela apgaismība ir radusies, tagad jāķeras pie sūtīšanas 😀

    Paldiesi 🙂

    #275146
    garaisezis
    Participant

    suuti no uk un nebuus probleemu jeb arii lai kaads dziivojos uk tev parrsuuta peec tam.

    #275147
    Chr1s
    Participant

    Uk arī arī ir tieši tāds pats nodoklis/nodeva, tikai summas atšķiras.

    #275148
    garaisezis
    Participant

    zinu, saakot no 50 naudinaam

    #275149
    Loading
    Participant

    Visi sūtījumi(50) ir bijuši zem 10Ls. NEKAD neesmu kaut ko papildus maksājis.

    #275150
    APOC
    Participant

    Š odien saņēmu preci no UK, kas bija virs 100$. Nekādu papildus izmaksu, tā ka šim var ticēt:

    https://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=9&id=4925&hl=1

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā