Skype akcija: bezmaksas zvani uz publiskajiem tīkliem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Skype akcija: bezmaksas zvani uz publiskajiem tīkliem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151505
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_sk_1.jpg[/imgl]Pieskaņojot Pasaules futbola čempionātam, viens no lielākajiem VoIP operatoriem Skype uzsācis pakalpojumu reklāmas akciju, kuras ietvaros lietotāji var vienu mēnesi par velti zvanīt uz publiskajiem telefonu tīkliem. Akcija ir spēkā jaunajiem Skype klientiem, kas nesen atvēruši lietotāja kontus. Protams, uz visām valstīm šie bezmaksas zvani nav, pie tam uz lielāko daļu ir tikai uz fiksētajiem tīkliem. Ar “Unlimited free calls” domāts limits 10,000 minūšu mēnesī katram lietotājam, var nopļāpāt līdz 6 h diennaktī, var zvanīt uz maksimāli 50 dažādiem numuriem diennaktī.

    Valstu saraksts, uz kurām attiecas akcija:

    * 60 minutes free calls to landlines in Algeria for a month

    * Unlimited free calls to landlines in Argentina for a month

    * Unlimited free calls to landlines in Australia for a month

    * 400 minutes free calls to landlines in Brazil for a month

    * 60 minutes free calls to landlines in Cameroon for a month

    * Unlimited free calls to landlines in Chile for a month

    * Unlimited free calls to landlines in Denmark for a month

    * Unlimited free calls to landlines in France for a month

    * Unlimited free calls to landlines in Germany for a month

    * 60 minutes free calls to landlines in Ghana for a month

    * Unlimited free calls to landlines in Greece for a month

    * 60 minutes free calls to landlines and mobiles in Honduras

    * Unlimited free calls to landlines in Italy for a month

    * 60 minutes free calls to landlines and mobiles in Japan for a month

    * 120 minutes free calls to landlines in Mexico for a month

    * Unlimited free calls to landlines in the Netherlands for a month

    * Unlimited free calls to landlines in New Zealand for a month

    * 120 minutes free calls to landlines in Nigeria for a month

    * 60 minutes free calls to landlines in Paraguay for a month

    * 60 minutes free calls to landlines in Serbia for a month

    * Unlimited free calls to landlines in Portugal for a month

    * Unlimited free calls to landlines in Slovakia for a month

    * 120 minutes free calls to landlines in Slovenia for a month

    * 120 minutes free calls to landlines in South Africa for a month

    * Unlimited free calls to landlines in South Korea for a month

    * Unlimited free calls to landlines in Spain for a month

    * 120 minutes free calls to landlines in Switzerland for a month

    * Unlimited free calls to landlines in the UK for a month

    * 60 minutes free calls to landlines in Uruguay for a month

    * Unlimited free calls to landlines and mobiles in the USA for a month

    Skype blogs

    #239306
    garaisezis
    Participant

    nezinu, man nekas nestraadaa UK, raada kad nav skype kredita

    print screenPrint Screen

    #239307
    root
    Participant

    Ai sink zis is bulljsjit 🙂

    P.S a uz 909 landlines tože dod? Tādā gadījumā, man lūdzu 2 skype instances :>

    #239308
    waplet
    Participant

    Akcija ir spēkā jaunajiem Skype klientiem, kas nesen atvēruši lietotāja kontus.

    #239309
    reGative
    Participant

    Es vairs praktiski Skype nelietoju, visu laiku fonā rij resursus, bet nav jau jēgas. Un nekādus papildpakalpojumus es neizmantoju. Tikai – čats un reizēm arī sarunas. Tas arī ir viss. Uzskatu, ka tur pat Skype Extras Manager nav vajadzīgs. Bija nesen vēl tēvam radi, ar kuriem reizi nedēļā parunāt, bet šiem naudas nepietiek internetam 😀 😀

    #239310
    samurajs
    Participant

    Lapa, kurā var izvēlēties, uz kuru valsti gribēs par velti zvanīt:

    [img]https://www.bildites.lv/images/191u4y8fusr9wq943y.jpg[/img]

    #239311
    daGrevis
    Participant

    reGative wrote:

    Es vairs praktiski Skype nelietoju, visu laiku fonā rij resursus, bet nav jau jēgas. Un nekādus papildpakalpojumus es neizmantoju. Tikai – čats un reizēm arī sarunas. Tas arī ir viss. Uzskatu, ka tur pat Skype Extras Manager nav vajadzīgs. Bija nesen vēl tēvam radi, ar kuriem reizi nedēļā parunāt, bet šiem naudas nepietiek internetam 😀 😀

    Skype rij pasakaini “daudz” resursu! 😮

    #239312
    samurajs
    Participant

    Jap, resursus rij gan, bet tikai Windows jaunās bling-bling versijas. Man jams nesen uz Ubuntu tapa uzlikts, tas neko nerij.

    #239313
    reGative
    Participant

    samurajs – esmu testējis agrākajos laikos uz vBoxa Ubuntu, jā, uzliku skype un viss bija ok. Jo Skype bija pieejamas pamatfunkcijas, nevis vēl kkādi papildinājumi, kas ēd resursus.

    #239314
    samurajs
    Participant

    Linux versijā jau arī ir tikai pamatfunkcijas.

    #239315
    reGative
    Participant

    Un ko es saku? 😀

    #239316
    Evers
    Participant

    Atkārtojas vecā dziesma, operatīvā atmiņa ir priekš tam lai to izmantotu, nevis lai priecātos kā “redz kā man veseli 2 Gigabaiti stāv brīvi” (To pašu var teikt arī par CPU) . Programmatūra attīstās un tas ir pavisam normāli, ka to netaisa, tā lai tā lidotu uz dinazauriem. 🙂

    #239317
    garaisezis
    Participant

    waplet wrote:

    Akcija ir spēkā jaunajiem Skype klientiem, kas nesen atvēruši lietotāja kontus.

    Akcija ir speekaa visiem, kuri piesakas uz telefona izmantosanu par 4,99euro menesii un pirmais menesis ir par briivu, vajag tikai paypal kontu…

    P.s. Te dazi iemineejas kad skype rij resursus…. varbuut tad veel nelietot explorer, firefox, atsleegt antiviirusus un vispaar izsleegt datoru lai neteeree veel elektriibu….

    [img]https://content20-foto.inbox.lv/albums133743030/garaisezis/16-09-2009/taskmen.jpg[/img]

    #239318
    reGative
    Participant

    Evers – ja es izmantošu visu savu gigabaitu, tad pēc brīža internets paliks bez kāda lietotāja. 😉

    #239319
    Evers
    Participant

    Ja ar 1 GB operatīvo atmiņu tev pie normāla darba (internets, mūzika fonā, vēl kāda aplikācija, torrentu klients) neatliek resursi Skype, tad vaina gan būs meklējama citur. 🙂 Pats biju reiz uzlicis uz netbuka ar 1GB operatīvo atmiņu pat Windows 7 beta un visam iepriekšminētajam, ieskaitot Skype, pilnīgi pietika. Par XP runājot, dažas dienas sanāca pabūt pie 512 MB RAM, arī mūzika, pārlūks, jaunākais Skype, vēl kāds brīnums, un nebija nekāda vaina.

    #239320
    samurajs
    Participant

    Par to jau senāk bija nikna strīdēšanās. Dievs ar viņu, lai rij to RAM, bet ja Skype izvēlas tavu PC par mezgla punktu – node, tad var sākties totālā interneta bremzēšana. Neviens jau nezin līdz galam Skype darbības mehānismu, tas nav atvērtais kods. Š ī iemesla dēļ jau sen nonesu šito no Windows, vēl tik uz Ubuntu turu (uz Linux nav novērota kaitīga ietekme).

    #239321
    Evers
    Participant

    Ko tur uztraukties, sen jau pa lielam vai mazam esam Google valgos 😀

    #239322
    daGrevis
    Participant

    Kaitīgā ietekme uz Windows būtu…?

    #239323
    Aldis
    Participant

    Latvia nav iekšā, takā nav interesanta ziņa! 😀

    Agrāk (2006-2009): https://poivy.com/en/index.html ar šo varēja zvanīt uz parasto telefonu pa brīvu iekš LV. Tagad man šķiet nogrieza nost to prieku pirms gada. 🙂 Cik nu testēju, bij oki! Vēl var ielūrēt sarakstu, man šķiet piedāvā tos pašus operatorus (Vismaz lielāko % daļu)

    #239324
    pats_Toms
    Participant

    Pāreizi… Poivy, tā tik bija manta. Cik atceros varēja zvanīt uz fiksētajiem numuriem. Būs atkal jāizmēģina. Paldies, ka ieminējies ^^.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā