Mainu navigāciju pret cieto disku / vai pārdodu

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Sludinājumi Mainu navigāciju pret cieto disku / vai pārdodu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156208
    YeaX
    Participant

    Mainu Tom Tom XL (ļooti maz lietots, kādas 4-5 reizes) pret ārējo cieto disku 1-2 TB vēlams WD firmas.

    [img]https://dtopten.com/top10/images/2011/08/TomTom-XL-340-S.jpg[/img]

    #283750
    YeaX
    Participant

    Sakarā ar “lielo” atsaucību, varu, protams, viņu arī pārdot par kādiem 65 Ls

    #283751
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Tas ir tāds pats kā šis, kuru tirgo par 54Ls jaunu? 🙂

    https://tehnoshop.lv/?c=1655&id=451145

    #283752
    YeaX
    Participant

    nē. tas jau kaut kāds poļu sūds. Es savu pirku tepat RD elektronikā pa 120 (itkā baigi vajadzēja) un viņam vēl ir 40 cik tur tās valstu kartes iekša.

    #283753
    nevertell
    Participant

    Labi gan, ka pirki par 120.

    Tikai tāpēc, ka pats tik daudz samaksāji, nenozīmē, ka preces vērtība second-hand tirgū ir tikpat liela.

    #283754
    BERILS
    Participant

    poļu sūds :D:D:D:D:D:D:D !!!!!nosauc man VIENU , es atkārtoju VIENU piemēru, kāpēc Polijas toms ir sūdīgāks par rd elec. iegādāto :D:D:D 40 kartes? chillin bro , es tev visas pasaules kartes uzlikšu uz toma pa piecīti… MĒS ESAM 3.PASAULES VALSTS[vismaz preču ziņā]

    ābrams linkõns.

    #283755
    Evers
    Participant

    Kosmonauts. 🙂

    TomTom karšu detalizācija pat ar updeitiem ir zem katras kritikas. Kaimiņš tikko jaunu nopirka, šķiet šo pašu modeli, svaigākos updeitus sakačāju iekšā, bet manam ciemam tikai lielais apvadceļš un viss, kamēr gan Nokia, gan iGO mana kraja ir ļoti labi detalizēta gadiem.

    #283756
    McB
    Participant

    Detalizācija vel nebūtu trakākais, bet pašam ielikt sava miesta grozijumus – grūtāk nekā operēt pašam sev mandeles caur ānusu. Gribēju reiz vienu pretīgu ielu remontu ielikt, lai cilvēki nenonāk strupceļā. Provēju 10 minūtes un man apnika. Oriģinālā EEurope karte, viss pēc gostiem.

    Nesen vajadzēja ielikt svaigāku karti mazajā TomTom One (nekādi XL). TomTomHome saka ka esot pēdējā, skatos – kaukāda 6.9, kurā nav ne Dienvidu tilts, ne Liepājas Pulvera ielas pagarinājums, nu vispār nekā. Domāju ielikšu manuāli jauno OS. Skuju, nebootojas. bootloaderi neupgrado, karoč nekas nenotiek. Var jau būt ka 5 stundas ir pa maz laika, bet ja pie tā aparāta jāsēd ar riebumu vesela diena vai vairāk – labāk atdot studentam-entuziastam un nopirkt jaunu, kautvai Becker, iGO, hvz.

    #283757
    WerNeo
    Participant

    TomTom pirkt priekš Latvijas vai austrumeiropas, nav labākais risinājums, bet Eiropā ir viens no labākajiem. Viņi paši atzīst, ka Latvijas karte viņiem nav pilnīga.

    P.S. McB… 😀 Piedod, ka pasmiešos, labāk būtu samaksājis kādam piecīti, nekā pats jaucies tur, kur nav sajēgas. Te nu patiesi nebija ražotāju vaina, ka Tu nesajēdz, gar ko grābsties. Savukārt par to, ka Latvijā labāk izvēlēties iGO vai Garmin, pilnībā piekrītu.

    #283758
    McB
    Participant

    [dzēsts] P.S. – vai vērts rakstīt tekstu, kurš satur apvainojumus, ja tas tiks nodzēsts? Sāc vienreiz domāt ar galvu.

    #283759
    McB
    Participant

    [dzēsts] Bans uz nedēļu. Atpūties, tev vajag laiku, lai savāktos

    /shady/

    #283760
    WerNeo
    Participant

    Redzi, tu uzreiz ķeries pie apvainojumiem, jo tevi uzreiz pārņem dusmas par to, ka kaut ko nesajēdz un tev to pasaka. Jā, uz TomTom One (un ne tikai uz One) esmu licis dažādu versiju Navcore un dažādas kartes. Tomēr skaidri redzams, ka tu nesajēdz par ko runā, OS licējs. Noslauki putas no lūpām un nomierinies.

    P.S. Nākošo komentāru, ka tādiem kā es nevajag vairoties, kāds es pajols, perdels un neda***tenis, vari paturēt pie sevis.

    #283761
    jurgenz
    Participant

    Š itais kaut kur jāieskrāpē, ka McB kaut kas nav sanācis. ģēnijs.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā