PS2 diskdziņa maiņa!?

Sākumlapa Forumi Tehnika Cita tehnika PS2 diskdziņa maiņa!?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156405
    pelmenis08
    Participant

    Sveiki ir tatad doma iegadaties PS2 Fat, kuram ir neejoš diskdzinis..Un radās jautājums Cik varētu izmaksāt diskdziņa maiņa/labošana? Un kur to kvalitatīvi var izdarīt?

    Netā meklēju un tā arī neko jēdzīgu neatradu.. tāpēc vēršospie jums 😉

    Defekts – ieslēdzot visu viss iet un tad parādas Browser system configuration un uz pultīm pogas nereaģē.

    !!(nēsmu 100% pārliecinats kas par vainu!Man tik tā teidz ka diskdzinis beigts)!!

    #284965
    Stormbird
    Participant

    Drīzāk kaut kas cits tev tur nobiris, man ir viens tāds un vaina tikai tā ka lāzers jāmaina, neko vairs nelasa, bet viss menu un ja pievieno HDD tad spēles iet bez problēmām.

    #284966
    gofliks
    Participant

    Lāzerīts jānomaina. Nēsmu sen interesējies, bet apmēram 8ls maksā…

    Var jau arī ps2 savienot tīklā ar kompi un spēlēt spēles neizmantojot diskdzini (Jau ilgu laiku tā daru)

    Vienīgais fat modelim nav tā kastīte kur var neta vadu ielikt

    #284967
    pelmenis08
    Participant

    Tad ja es viņu paņemu.. es vinu vari pie PC pievienot un spelet caur PC? Un kā tad spēles viņs lasīs? nesaprotu..

    #284968
    gofliks
    Participant

    Viss ir diezgan sarežģīti un piņķerīgi. Ps2 jābūt atkodētam, uz atmiņas kartes ir jādabūn virsū free mcboot, openps2 loadr, pēdējam ir jānokonfigurē tīkla iestatījumi, uz kompa jāšēro mapi, jāuzstāda tīkla uzstādījumi, un spēles uz kompja instelē izmantojot usb extreme.

    PIŠ…ĶERĪGI.. Un visticamāk fat nederēs jo nav tās tīkla kartes šamajam, ties atsevišķi nopērkama. Nopērc labāk lombī ps2 slim e-lats lombardā itin bieži pa 30ls trāpas

    #284969
    msh
    Participant

    Lāzera mainītāji, jūs esat savus lāzerus uz aci pārbaudījuši, vai vienkārši runājat par tēmu “viens sīkais teica”?

    Man agrāk bija divi resnie PS2, no kuriem nu ir palicis tikai viens – bija v3, joprojām ir v4. Abus ieguvu savā īpašumā nelasošus – v3 neatceros, piecām vai desmit mārciņām no viena latvieša, v4 skotijā atradu izmestu pie vienas mājas žoga un savācu. v3, cik atceros, nelasīja neko, v4 laikam spēja nolasīt DVD video un CD, bet ar spēļu diskiem labākajā gadījumā uzmeta PS2 logo. v4 bija pirmais, ar to toreiz cenšoties uztaisīt Free McBoot ar diska maiņas metodi nejauši ar AOE2 disku nobrucināju kārtīgi lāzeram lēcu, pēc tam šis sāka lasīt visu 😀 v3 notīrīju lēcu un ar ripuli paregulēju leņķi attiecībā pret disku un arī sāka lasīt. Sūdīgāk nekā mans v12 slimucis, bet tomēr.

    Par spēlēm – ja ir Free McBoot lai palaistu progas, ir pāris progas ar kurām var palaist no kāda USB puļķa/USB cietuča/iekšā esošā cietuča, ja ir tīkla kontrolieris/no [ja pareizi atceros] lokālajā tīklā esoša ftp stervera, ja ir tīkla kontrolieris.

    #284970
    msh
    Participant

    [img]https://content22-foto.inbox.lv/albums/m/mshathlonxp/dzhaadi_nieki/IMG-2094.jpg[/img]

    Nu reku PSP atkož šādi, bet kā tu atkodīsi PS2? Zobus izlauzīsi…

    Interesanti, kur lāmeri izrāvuši to “atkodēšanu” – vai kādam liekas ka darbonis darbnīcā ar lodāmuru kaut kādus kodus vada? 😀

    Bet ja nopietni – ko tu te ar košanu domāji – fmcb? Vai modčipu?

    #284971
    Wuu
    Participant

    Pie PS2 var pievienot HDD?

    #284972
    msh
    Participant

    …vai arī ielikt tajā. Pasaki vēl ka tu to nezināji 😀

    #284973
    pelmenis08
    Participant

    Man arī pirmā dzirdēšana!

    #284974
    msh
    Participant

    https://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_2_Expansion_Bay

    Vēl ir tāds ūnikums kā v12 slimucis, pirmais izlaidums, kur šķībači nodrošināja atpakaļsavietojamību, uzlodējot visu kontrolieri uz plates, protams, bez oficiālām iespējām pievienot cietuci, bet tā kā kontrolieris tur ir, savulaik tirgū bija pāris modi, lai pievienotu tur cietuci – var arī vnk pielodēt IDE kabeli. Man kā reiz ir v12 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā