GIMP 2.8 Stable – tagad ar vienloga lietotāja saskarni

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Īsziņas GIMP 2.8 Stable – tagad ar vienloga lietotāja saskarni

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156492
    samurajs
    Participant

    Tiekam iepriecināti ar bezmaksas/atvērtā koda grafiskā redaktora GIMP (ko dēvē arī par bezmaksas Photoshop) jauno laidienu 2.8, kurā galvenais jaunums ir monolīta darbvirsma vairāku peldošo logu vietā. Š ī gan ir izvēles opcija, kas liecina, ka viss vēl nav līdz galam izdarīts.

    New features in GIMP 2.8 (stable):

    Single Window Mode: you can finally use a single main window instead of overlapping floating windows. This is optional and can be turned on from the Windows menu.

    On-canvas text editing: editing text is not performed in a separate window anymore.

    Multi-column dock windows which makes the GIMP UI a lot more customizable

    Improved screen real estate for dockable dialogs

    Using “Save” now saves the file in the GIMP XCF format and it can’t be used for saving PNG and other files. For non-XCF file types, you now have to use the “Export” menu entry.

    You can now create layer groups which can be organized in tree-like structures

    Brush system and tool preset improvements

    You can now tag brushes and patterns

    New slider widgets

    A new set of default brushes and tool presets from Ramon Miranda (from GIMP Paint Studio)

    Brushes can now be rotated

    New open window navigation which displays a small preview for each tab

    Tools rendering on canvas have been ported to Cairo to provide smooth antialiased graphics

    A new “Lock Pixels” feature

    Support for JPEG2000 and loading 16bit (RGB565) raw data.

    Export color values to CSS, PHP, Java, Python or plain text

    Core integration of the graph-based GEGL library

    Export to PDF

    New tool: Cage Transform which makes it possible to easily warp parts of objects using an adjustable user-defined polygonal frame

    Many others

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_gimp28singlewindow_1.png[/img]

    Instalācija jaunākajiem Ubuntu ar PPA – https://www.webupd8.org/2012/05/gimp-28-stable-finally-available-for.html

    #285567
    Brutto
    Participant

    Tas labi, jo man vismaz nepatika, ka instrumentu panelis atsevišķi no loga ar rediģējamo bildi.

    #285568
    delta128
    Participant

    To viņiem vajadzēja ieviest vismaz kā optional iespēju jau vairākus gadus atpakaļ. Bet nu tagad varbūt būs izmantojams arī photoshop piekritējiem, kad būs vajadzīgs kas jaudīgāks par paint.net.

    #285569
    Aldis
    Participant

    Ir labs!! Beidzot, gimp-u lietoju un tā, bet bieži traucēja tie paneļi, šad tad viņi palika pa virsu citām programmām.. utt.. Vajadzēja ar [tab] pogu viņus slēgt ārā, iekšā. 🙂

    Patīkami. 🙂

    #285570
    Nettwerk
    Participant

    Nez Gimp 2.8 Installer ir prieksh Windows uztaisiits jau?

    #285571
    Aldis
    Participant

    Ir ir, tiešām labs! 🙂 Man pfotoshopu taga vsp. neiebarot, pat ja piemaksātu. 😀

    #285572
    Crow
    Participant

    Tagad tik vēl freetardiem raksturīgais tizlais nosaukums, kurš asociēcijas ar sadomazohismu, un jamiem laikam joprojām šķiet ļoti asprātīgi, jānomaina uz jēdzīgu, un tad varēs cerēt, ka lietos arī nopietni ļautiņi, mhh.

    #285573
    Kon
    Participant

    labprāt pamēģinātu, bet nojaušu, ka uz mana 10.04 ir kkas jādara caur konsoli, lai dabūtu to :>

    , bet esmu pārāk vecs tādām izvirtībām ;(

    #285574
    Stormbird
    Participant

    Tiešām beidzot, arī man riebās tie atsevišķie logi un centos iztikt ar paint.net 😉

    #285575
    Oxys
    Participant

    ai man ir gimp 2.6 man labāk paint.net

    #285576
    Oxys
    Participant

    pameiginashu 2.8

    tur tie meesli nevilksies liidz

    #285577
    BlackHalt
    Participant

    Nez gan. Es jau esmu pieradis pie tiem paneļiem. Tiesām – kaut kā jau par vēlu izdomāja, ka vajag vienā logā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā