Notepad.lv funkcionalitātes ierosinajums

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Notepad.lv funkcionalitātes ierosinajums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153844
    BlackHalt
    Participant

    Apraksts

    Bieži vien neinteresē man tēmas, kuru nosaukumos ir kaut kādi vārdi.

    Iesaku ieviest iespēju tādas tēmas lietotājam atslēgt uz 24 h (apspriežams laiks) līdz, piemēram 7 dienas vai vispār.

    POC no ārpuses

    input lauki.

    Ignorēt foruma tēmas, kura virsrakstā ir (input) [windows] dropdown [24h, 3 dienas, 7 dienas], dzēst uzstādījumus (kaut vai a).

    Mana doma redzama šeit: https://www.civciv.lv/lv/ labajā pusē pie input lauka “Paslēp:”

    Nu un paredzēt ari A vai input, kas to visu atiestatī (dzēš šos uzstādījumus).

    https://www.civciv.lv/lv/ labajā puse ir redzama man ideja.

    EOF

    #267547
    Foxsk8
    Participant

    Š āda fīča ir, paslēpt lietotāju komentārus, pats var administrēt, kādus lietotāju komentārus vēlies lasīt. Nedaudz vēlāk arī būs “fīča” paslēpt blokus, varbūt arī pārvietot, mainīt bloku secību. Piemēram citam nevajag jaunākos rakstus, vai aptauju, vai vēl sazin ko.

    Ieteikumi ir tikuši uzklausīti, jāskatās kā būs ar realizāciju, darba pie visa vēl ir padaudz.

    #267548
    daGrevis
    Participant

    Es arī vēlētos redzēt šādu iespēju! To var elementāri izveidot ar jQuery (pat PHP nevajag (tātad servera resursus))!

    P.S. Es pamēģināšu tūlīt uztaisīt (vismaz būšu kaut kā piedalījies v3 izstrādē)…

    Labojums:

    Uztaisīju vizuālo, tagad ķeros klāt jQuery…

    Labojums #2:

    1/2 jau gatava! Re kur skrīns no filtrācijas… palika tikai viens raksts!

    Labojums #3:

    Tik tālu gatavs. Vairāk taisīt nav gribēšanas, ja vien kāds nesaka, ka vajag!

    https://pastie.org/1831133

    #267549
    Ralfie
    Participant

    Es zinu vienu ideālu ierosinājumu Notepad funkcionalitātei!

    Sava css koda lauks pie profila tēmu izvēles, kuru tad php lapa ielādē pēdējo – tātad aktivizē, tas tad būtu dievīgs pasākums, paši pēc tam varēsim mērīties, kāds kuram skins sanācis!

    un tas prasītu tikai vienu tabulas ailīti datubāzē!

    Lūdzu, lūdzu, lūdzu!

    vai kautvai atļauja augšupielādēt vienu css failu – katram jūzerim savs $id.”.css” – tādā veidā varētu apskatīt arī citu uztaisītos skinus un taisīt balsošanas utt.

    Tas notepad.lv lasītājiem/web-dev’iem , ļautu izpausties, plus vēl pašiem mācīties!

    Lūk šis būtu, kas neredzēts un nebijis iekš LV weba skatuves!

    Ceru, ka manu ideju spējāt uzsūkt? 🙂

    #267550
    Aldis
    Participant

    Ideja neslikta… 🙂

    #267551
    Aldis
    Participant

    Kā ar video sadaļu? Ar Shady kad pēdējo reizi saskrējāmies piedāvāju ko līdzīgu kā Bedre.lv uzkodēt un iedot pielāgojamu šeit! 🙂 Uz phpBB esmu n00bs, bet kopā ar foxi gan jau varētu saveidot! 🙂 Respektīvi, pielāgot! 🙂

    #267552
    daGrevis
    Participant

    Ideja jau laba… bet tas, ka tas ir CSS nenozīmē, ka tā nevar veikt XSS ievainotības. Fox’im, to veidojot, vajadzētu būt īpaši uzmanīgam!

    #267553
    Ralfie
    Participant

    Nja.. tas ir vienīgais mīnuss šai idejai.. 🙁

    #267554
    Aldis
    Participant

    Phraseri jau var izveidot… 🙂 Pret ievainojamībām arī var pasargāties. Vienīgi, man interesē, cik daudz posti varētu būt no mopšiem kas nejēdz kas ir .css.. u.t.t.. 😀

    Quote:

    PAALIIGAA… Veidoju uz sava profila skinu, nodzēsu visu nah nost, taga manā pirmajā profilā parādās balts notepad.lv 😀

    #267555
    ZalktiS
    Participant

    Slinkums lasīt! Bet Ieteiktu beidzot izveidot tādu fīču kad spiež uz raksta bildi ieej rakstā lai nav jāspiež tieši uz raksta nosaukuma!

    #267556
    Ralfie
    Participant

    Nē nu kā – visi ieraksti ietu overraidā īstajam/oriģinālajam css! Tā būtu tā saucamā “child-theme” 🙂

    #267557
    daGrevis
    Participant

    Es tā padomāju… Ui, cik ljoti daudz Es izmantotu display: none;!

    #267558
    Toms
    Participant

    Ja šāda iespēja parādīsies, tad noteikti arī funkciju “Hide all user theme” 🙂

    EDIT: Kaut kas nogļukoja 😀 Bija domāta, kā atbilde uz Ralfie ierosinājumu.

    #267559
    Ralfie
    Participant

    Bet tās tēmas jau varētu ieslēgt tikai pats priekš sevis, tur kur profilā tagad var izvēlēties krāsu. Tapēc atslēgšanas opcija nebūtu vajadzīga.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā